Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Potrzebuję kod do radia z nr: BP 9455 B4581560, kupiłem autko i niby na briefie z tyłu jest jakiś kod ale po wpisaniu i zatwierdzeniu nic sie nie dzieje. A żeby nie zaśmiecać tematu to z góry dziękuję osobie która mi pomoże
www.turboBMW.pl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję kod do radia z nr: BP 9455 B4581560, kupiłem autko i niby na briefie z tyłu jest jakiś kod ale po wpisaniu i zatwierdzeniu nic sie nie dzieje. A żeby nie zaśmiecać tematu to z góry dziękuję osobie która mi pomoże

3007 lub 1007

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Prośba taka sama jak inni.

Moje radyjko to Bmw business rds, a numery jakie na nim widziałem (mam nadzieję że chodzi o te) to:

 

PH 7850 T 1143596

 

 

Z góry dzięki za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, czy są jakieś problemy z odkodowaniem Philipsa z bmw? Ponieważ szukałem różnych kalkulatorów i znalazłem do Beckera, Blaupunkta ale do Philipsa jakoś mi się jeszcze nie udało. Gdyby ktoś taki program posiadał to proszę o pomoc: PH 7850 T 1143596

 

z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam radio BMW Bavaria C Business RDS 92xx C 0047270 i mam również do niego kod jest to 2307, gdy auto kupiłem radio bylo zakodowane i byla mozliwosc wpisania kodu, jednak go nie znalem i troche namieszalem ze teraz na wyswietlaczu jest CODE WAIT i wpisywac nie idzie, a kod juz znam... Co zrobic teraz ? I takie jeszcze pytanie, jak wcisnac 0 skoro jedno nacisniecie to 1 ??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki , jak tylko uda mi się wpisać ten kod to dam znać czy działa ...

narazie po podłączeniu radia mam tylko cztery kreski i nic nie mogę wpisywać ... zostawię włączone przez kilka godzin (czytałem wcześniej ze to pomaga) i może będę mógł wpisać kod ... no chyba ze masz jakiś inny sposób na to żeby zlikwidować te kreski i można będzie go wpisać ?

 

podłacz radio i zostaw wlaczone na okolo 40min mozne nawe dluzej pozniej powinno pokazac sie 0000 lub code i wtedy mozna wpisac kod

 

dopiero teraz miałem możliwość wpisania kodu i z zadowoleniem stwierdzam ze ten który mi podałeś działa ... jeszcze raz wielkie dzięki!

Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety niemoge dalej rozblokowac radyjka kolega wyzej podał mi kody lecz nie pasują ... co moge z tym zrobic ?? dodam ze jak wpisze kod zly to radyjko blokuje sie na 40 minut i przez ten czas nic nei mozna zrobic....pomocy heheh bez radia w aucie jest masakra heheh pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie niestety niemoge dalej rozblokowac radyjka kolega wyzej podał mi kody lecz nie pasują ... co moge z tym zrobic ?? dodam ze jak wpisze kod zly to radyjko blokuje sie na 40 minut i przez ten czas nic nei mozna zrobic....pomocy heheh bez radia w aucie jest masakra heheh pozdrawiam

aju500 mialem ten sam problem ale udalo mi sie znalesc kogos kto podal mi kod wygenerowany z innych danych radia tyle tylko ze kosztowalo mnie to 10zl. wiec to nie byla pomoc a usluga.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgubiłem kod do radia :( próbowałem już różnych sposobow rozkodowania BMW REVERSE RDS ale nic sie nie dzieje. Prosze o pomoc, kody typu: 1202, 3202, 5555, 1555, 1133 nie działają także od razu mówie.NR to:

BP3836S7709350

6664lub0664takie wyszły z kalkulatora ja mam ten sam problem tylko moje radio się zawisiło jak wiesz jak z tego wjść to prosze o pomoc cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja również nie zdołałem odblokować swojego radia za pomocą kodów, które od Was otrzymałem :cry2: , jestem ogromnie wdzięczny za pomoc, czy ktoś ma może jakiś pomysł co z tym zrobić, moje radio to BMW BAVARIA C PROFESIONAL RDS o numerze BE 1801 C 7767430 (kody, które otrzymałem to: 6950, 7140, 1108)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.