Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jezeli dobrze wpisujesz a my podajemy na 100% dobry kod to niestety masz zwalone radio i sie juz nie nadaje do uzytku lub zawiesc je jakiemus elektronikowi moze cos poradzi...

dostalem jeszcze 2239 ale sprawdze go dopiero moze w srode bo poki co mam znowu radio zablokowane i musze czekac na dogodna sytuacje do pozostawienia samochodu z kluczykiem w stacyjce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dixi a niewiesz kto moze mi pomuc w tej sprawie

a co do nowego to tak tylko ze nie kobieta a facet a gabrysia to moja corka

A to wybacz jesli jestes Mężczyzną :oops:

a co do kodu to nie mam pojecia kto moze ci pomoc jakis elektronik??

albo kto ma decoder do philipsa jesli takowy wogole istnieje...

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to wybacz jesli jestes Mężczyzną :oops:

a co do kodu to nie mam pojecia kto moze ci pomoc jakis elektronik??

albo kto ma decoder do philipsa jesli takowy wogole istnieje...

 

istnieje, istnieje :D ale nie od reki :D

 

Rozumiem, że mam się uzbroić w cierpliwośc i nie podkładać jeszcze mojego radia pod pociąg? :) Czy ewentualna przesyłka priorytetowa w postaci czteropaka "dębowego" miałaby tu jakieś znaczenie w uzyskaniu kodu ?? :mrgreen: :mrgreen:

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę - mam BMW Business RDS (Philips) o numerze PH7850S1075590 i bardzo przoszę o koda do niego :)

 

Rozumiem, że mam się uzbroić w cierpliwośc i nie podkładać jeszcze mojego radia pod pociąg? :) Czy ewentualna przesyłka priorytetowa w postaci czteropaka "dębowego" miałaby tu jakieś znaczenie w uzyskaniu kodu ?? :mrgreen: :mrgreen:

 

 

0313 :D

Be eM Wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja się podepnę - mam BMW Business RDS (Philips) o numerze PH7850S1075590 i bardzo przoszę o koda do niego :)

 

Rozumiem, że mam się uzbroić w cierpliwośc i nie podkładać jeszcze mojego radia pod pociąg? :) Czy ewentualna przesyłka priorytetowa w postaci czteropaka "dębowego" miałaby tu jakieś znaczenie w uzyskaniu kodu ?? :mrgreen: :mrgreen:

 

 

0313 :D

 

Pionow - serdeczne dzięki!! Kolejny problem w tym, że w tzw międzyczasie zablokowałem radyjko - pisze "code wait" :oops: Odłączyłem radio na całą noc a ta bestia po ponownym podłączeniu dalej pisze to samo - radyjko zblokowane i nie wiem za bardzo jak je "zresetować" :(

~~Oby nasze dzieci miały bogatych rodziców~~

Pozdrawia Elwis

E34 525tds '95 touring executive

http://stud.wsi.edu.pl/~elwis/e34bok.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pionow - serdeczne dzięki!! Kolejny problem w tym, że w tzw międzyczasie zablokowałem radyjko - pisze "code wait" :oops:

 

Odłączyłem radio na całą noc a ta bestia po ponownym podłączeniu dalej pisze to samo - radyjko zblokowane i nie wiem za bardzo jak je "zresetować" :(

 

podłacz radio na minimum godz na włączonym zapłonie i czekać aż sie pojawi CODE lub 0000

 

 

ps. to juz dwa czteropaki :D

Be eM Wu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja sie podepne. Kupilem Business RDS a poniewaz sprzedawca (w Niemczech) wysylal mi radio chyba miesiac to go podkablowalem do ebaya. I okazuje sie oczywiscie ze nie dal kodu a nie wiem czy teraz bedzie mial ochote. Jak cos sluze linkiem do aukcji (radio jest legalne)

Philips, nr seryjny PH7850V1293154. Z gory dzieki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.