Skocz do zawartości

pomoc kod do radia


raper

Rekomendowane odpowiedzi

a co zrobic gdy na wyswietlaczu pojawiaja sie tylko same kreseczki i nic wiecej, nie mozna wbic kodu, nic sie nie dzieje mam radio bmw reverse rds?odp.odczekać. Po godz.na właczonym zapłomie powinny sie pojawić "0000" ale radio ma byc wlaczone?

a jeszcze czy jak pojawilo sie juz te 0000 to bedzie dzialo radio?i czy jak znowu odlacze akumulator to znowu bedzie chcialo ten kod?nieumiem wyjac radja bo trzeba miec klucze,a ja nic niechce zniszczyc.prosze o pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

kod ktory podae zawsze dziala wiec...

jesli nie idzie wpisac kodu musisz zostawic wlaczone radio na pare godzin dzieki czemu bedzie mozliwosc wpisania kodu...

Dixi, moge wpisać kod, zrobiłem to na moje nieszczęście 3 razy i znowu musze zostawić samochód włączony na godzine aby go odblokować.

czasem podajesz 2 właściwe kody, skąd sie to bierze?moze i do mojego radia jest jeszcze jakis jeden?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj decoder czasem podaje jeden kod a czasem dwa w twoim przypadku podal tylko jeden numer probowalem pare razy bo myslalem ze zle wpisalem ale nie dobrze jest a on zawsze dobrze podaje chyba ze ty masz obudowe nie od tego radia albo mi zle podales numer. z tego co pamietam jescze ktos mial takowy decoder wiec moze tez by sprobowal i porownal wynik z moim...
moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moj decoder czasem podaje jeden kod a czasem dwa w twoim przypadku podal tylko jeden numer probowalem pare razy bo myslalem ze zle wpisalem ale nie dobrze jest a on zawsze dobrze podaje chyba ze ty masz obudowe nie od tego radia albo mi zle podales numer. z tego co pamietam jescze ktos mial takowy decoder wiec moze tez by sprobowal i porownal wynik z moim...

NO,czy moje radio jest od nowoscie czy to tylko obudowa to nie wiem, bo samochod dopiero niedawno kupilem. Na radiu jest natomiast jakas naklejka z data i na tej podstawie moge wnioskowac ze akurat przynajmnije obudowa jest od nowosci.

Pytanie, czy sa jakies inne mozliwosci aby uruchomic moje radio, no i prosba do reszty posiadajacej dekodery, czy moglibyscie sprawdzic poprawnosc kodu ktory podal Dixi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie wyciagnalem radio, ale generalnie za wiele wicej to sie nie dowiedzialem. Raczej na 100% radio nie mialo zmienianej obudowie, bo na jednej i drugiej sa te same numery (bp626T3329551).

Na gorenej czesci znalazlem jeszcze takie cos:

BMW Reverse RDS

6512 - 8 375 665

BP 626 T 3329551

FD356 Index A

 

Dodatkowo jest jescze jakies cos JF28863

 

Na bocznej stronie nie liczac numeru BP jest jeszcze cos takiego

7 646 262 040/041

 

Czy podane info cos pomoga?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm to moze sprobuj 5631 lub 1631 :wink:

ten dwa kody wziolem z tego 6512 - 8 375 665

a teraz cos zle podales??

BP 626 T 3329551 zapomniales o "2" bo wczesniej inaczej pisales... ale sprobuj teraz te dwa kody...

oki, masz racje, zapomnialem o "2" - nowe kody sprobuje wieczorem, bo musze odblokowac radio a pod blokiem nie zostawie samochodu z kluczykami w stacyjce. wieczorem jade do pracy, tam mam strzezony parking, zreszta o tej porze nikogo juz nie bedzie i nie bede musial sie martwic ze ktos odjedzie moim BMW. Dzieki za pomoc Dixi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje ze teraz juz zadziala bo juz skonczyly mi sie pomysly... swoja droga jestem bardzo ciekaw wiec napisz czy zadzialo czy nie... mam nadzieje ze zadzialaja. Hmm ciekawe czy u kogos innego na innym dekoderze wychodzi taki sam wynik czy inny??

Dizi, kicha. kody ktore podałes nie działaj!! :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde...

zawsze dzialaja nikt nie mial problemu...

a dlaczego nikt wiecej sie nie odezwie przeciez nie tylko ja mam dekoder...

dziwna sprawa teraz jestem baarzociekaw dlazcego nie dzialaja a dobrze wpisujesz zatwierdzasz??

na moj gust dobrze np:

1631

klawiszem jeden ustawiam "1"

klawiszem dwa ustawiam "6" ...itd

zatwierdzam >

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pisalem wczesniej ale nie znalem numeru mojego radia. mam blaupunkta o nr BP1836N0259074 ale nie mam kodu. Jezeli ktos moze mi pomoc to bylbym wdzieczny bardzo. Sprzedalem Pioneera i teraz przez jakis okres musze urzywac Blaupunkta Bavaria. Pomocy. Dluzej tej ciszy nie zniose.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ja pisalem wczesniej ale nie znalem numeru mojego radia. mam blaupunkta o nr BP1836N0259074 ale nie mam kodu. Jezeli ktos moze mi pomoc to bylbym wdzieczny bardzo. Sprzedalem Pioneera i teraz przez jakis okres musze urzywac Blaupunkta Bavaria. Pomocy. Dluzej tej ciszy nie zniose.

 

8261 lub 0261 :cool2:

moje modele
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.