Skocz do zawartości

F36 Gran coupe Estoril Blue


Nergal

Rekomendowane odpowiedzi

Tak też zrobię! Dzięki Panowie za rady, niestety zderzak będe zmuszony oddac do malowania, pare odprysków oraz przycierka na prawym rogu, tego już chyba zaprawką nie poprawię :lol:

 

jak oddasz do ok lakiernika spokojnie i po kosztach zrobi Ci z z tym, a jak nie to są te zestawy lakierów do BMW (kolor + bezbarwny) ... ja po wyciągnięciu wgniotki u siebie tak załatwiłem problem, oczywiście nie jest idealnie ale jest ok ;)

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 78
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Turbina została wymieniona w ASO, teraz nic nie dymi :wink: ASO zamówiło także dyfer, czekamy aż przyjdzie i go zamontuje. Ja już bzika dostaje, drugi tydzień bez autka :wink:

Randall-jak u Ciebie sytuacja z dyfrem?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ja teraz jak na złość nie słyszę tego dźwięku zbyt wyraźnie a co dopiero będzie w ASO :roll: dopiero w przyszłym tygodniu będę miał czas żeby podjechać..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Skrzynia rozdzielcza wymieniona i... dalej słychać to wycie... Zamówiona została skrzynia biegów, na dniach będzie wymieniana. Jest to ostatni element którego powodem mogło być to wycie, więc po jej wymianie liczę na ciszę w aucie :wink:

Dodatkowo w aucie został pomalowany przedni zderzak (lekka przycierka po prawej stronie) oraz wpadły nerki performance. Przy okazji wizyty w serwisie został wymieniony płyn hamulcowy. Po malutku przymierzam się do zakupu zimowych kapci-jakie polecacie do mojego autka na felgę 18"?


Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzadko kiedy zaglądam do zakładki serii 4. Może dlatego, że budżet nie pozwalał mi nawet na myśl o zakupie :cry2: Auto bardzo ładne, kolor petarda, silnik też na plus! Bryła Gran Coupe, przód :cool2: Myślałeś może nad "wyciągnięciem" tyłu jakąś lotką? Pozytywnie zazdroszczę gwarancji. Bez grymasu wymieniają części i tak powinno to wyglądać :mrgreen:

Moje galerie:


Jest :) BMW F30 // 335XI // BLACK

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494


Była :( BMW E90 // 330D // M-PAKIET

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.