Skocz do zawartości

F36 Gran coupe Estoril Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Tak też zrobię! Dzięki Panowie za rady, niestety zderzak będe zmuszony oddac do malowania, pare odprysków oraz przycierka na prawym rogu, tego już chyba zaprawką nie poprawię :lol:

 

jak oddasz do ok lakiernika spokojnie i po kosztach zrobi Ci z z tym, a jak nie to są te zestawy lakierów do BMW (kolor + bezbarwny) ... ja po wyciągnięciu wgniotki u siebie tak załatwiłem problem, oczywiście nie jest idealnie ale jest ok ;)

Galeria: E91 320D LCI M-Pakiet 2009r.



2010-2016 E46 Touring 320D 136km 2000r.

2016-2017 E91 318i LCI 143km 2008r.

2017 E91 320d LCI 206km|393Nm 2009r.


kod zniżkowyna 5€ do Carly: XAZHF8

http://yanosik24.pl/widget/64583.png

  • Odpowiedzi 78
  • Wyświetleń 6,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Ja dla kontrastu zakładałbym żółte zaciski :)
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
Ale szybko :o , były wcześniej jakieś objawy ?
Opublikowano
  • Autor
Też myślałem, że to opony, lecz po ich zmianie wycie było nadal słyszalne, więc postawiłem na dyfer, a ASO to potwierdziło. Masz też ten pakiet co ja?
Opublikowano
  • Autor

Turbina została wymieniona w ASO, teraz nic nie dymi :wink: ASO zamówiło także dyfer, czekamy aż przyjdzie i go zamontuje. Ja już bzika dostaje, drugi tydzień bez autka :wink:

Randall-jak u Ciebie sytuacja z dyfrem?


Pozdrawiam

Opublikowano
  • Moderatorzy
Ja teraz jak na złość nie słyszę tego dźwięku zbyt wyraźnie a co dopiero będzie w ASO :roll: dopiero w przyszłym tygodniu będę miał czas żeby podjechać..
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Skrzynia rozdzielcza wymieniona i... dalej słychać to wycie... Zamówiona została skrzynia biegów, na dniach będzie wymieniana. Jest to ostatni element którego powodem mogło być to wycie, więc po jej wymianie liczę na ciszę w aucie :wink:

Dodatkowo w aucie został pomalowany przedni zderzak (lekka przycierka po prawej stronie) oraz wpadły nerki performance. Przy okazji wizyty w serwisie został wymieniony płyn hamulcowy. Po malutku przymierzam się do zakupu zimowych kapci-jakie polecacie do mojego autka na felgę 18"?


Pozdrawiam

Opublikowano
Rzadko kiedy zaglądam do zakładki serii 4. Może dlatego, że budżet nie pozwalał mi nawet na myśl o zakupie :cry2: Auto bardzo ładne, kolor petarda, silnik też na plus! Bryła Gran Coupe, przód :cool2: Myślałeś może nad "wyciągnięciem" tyłu jakąś lotką? Pozytywnie zazdroszczę gwarancji. Bez grymasu wymieniają części i tak powinno to wyglądać :mrgreen:

Moje galerie:

Jest 🙂BMW F36 440I // TOYOTA GR SUPRA

Była 😞 BMW F30 335XI 

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=167&t=397494

 

Była 😞 BMW E90 330D 

https://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=339724

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.