Skocz do zawartości

[E61] Kompresor (nivo) nie zalącza sie automatycznie


nitro2311

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,


Miałem problem z tylnym zawieszeniem, opadała mi prawa strona. Byłem przekonany, że to poduszka i zamówiłem nową,

ale po oddaniu auta do warsztatu okazało się że nieszczelne są połączenia wężyków. Po wymianie modułu za 1,5zł wszystko wróciło do normy.


Problem taki, że sprężarka nie załącza się automatycznie - muszę podłączać INPE i ręcznie dopompowywać zawieszenie. Czujniki położenia są w porządku

i podają prawidłowe wartości, jednak sprężarka reaguje tylko na komputer.


Rozumiem, że sprężarka powinna dopompować dany miech, jeśli wskazania czujników są poza zakresem/normą. Dlaczego w takim razie moja się nie załącza z automatu ?

Gdzieś mi się obiło o uszy, że sprężarka może się odłączyć na stałe, gdy podejmie dużo nieudanych prób dopompowania. U mnie mogło tak być. Jak w takim razie odblokować

to ustrojstwo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego miałem podobnie po wymianie kompresora, że nie chciało mi dopompowywać z automatu tylko ręcznie w programie. Gdzieś na jakimś forum w Niemczech wyczytałem, że trzeba wyłączyć tryb oszczędzania energii. Nie pamiętam gdzie dokładnie ale była taka opcja po przestawieniu od 3 lat wszystko bangla. :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Kupiłem BMW E60 525d . W aucie wyświetla się kontrolka z samochodem pochylonym na lewo na górze strzałka w prawo i lewo po prawej wykrzyknik. Nie wiem co ona oznacza :? . Może ktoś coś wie na ten temat. Z góry dziękuję. :) https://www.fotosik.pl/zdjecie/d76d7a6b5670a439 <-zdjęcie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.