Skocz do zawartości

Nowa wersja map do nawigacji


maciekszz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 136
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 4 tygodnie później...

cześć, podepnęsię pod temat:

zaktualizowałem mapy w nawigacji professional (F34 2018) i... jest problem.

Daję punkt docelowy, nawi wytycza trasę, ale j ją chcę zmienić poprzez dodanie "punktów pośrednich". każdy nowo dodany punkt ląduje za pkt. docelowy- w opcjach daję "zmień kolejność" i mam po kolei (1,2,3,4).

Sęk w tym, że nawi wytycza mi trasę TYLKO do pierwszego punktu pośredniego oznaczając go flagą z szachownicą.

Kiedy najeżdżam na adres docelowi (flaga 4) i daję "Prowadź do celu" to trasa zostaje obliczona z POMINIĘCIEM tych pkt pośrednich!

Dziwne, przed aktualizacją tego nie miałem.


navi1.jpg


navi2.jpg


Coś źle robię?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a więc jest tak: pod dodaniu punktu docelowego navi oblicza trasę, następnie po dodaniu punktu pośredniego należy go zatwierdzić "Prowadź do celu"- ikona pkt pośredniego zmienia sięna szachownicę co sugeruje koniec trasy..

Tak się nie dzieje na szczęście: trasa jest cała, ALE kilometry pokazuje do najbliższego celu czyli pkt. pośredniego, dzieląc tym samym całą trasę na ileś tam odcinków.

Niby nic takiego, ale tak naprawdę nie wiadomo ile km do KOŃCA trasy. Idiotyczne.

Poprzednia wersja tego nie miała - "szachownica" zawsze była na samym końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Blupol - u mnie od zawsze tak było, a ostatnia aktualizacja nie zmieniła tego stanu. Kolejna część trasy pokazywała się dopiero po osiągnięciu punktu pośredniego. I faktycznie nie widać ile km do ostatecznego punktu docelowego.... trzeba głębiej poszukać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego Blupol - u mnie od zawsze tak było, a ostatnia aktualizacja nie zmieniła tego stanu. Kolejna część trasy pokazywała się dopiero po osiągnięciu punktu pośredniego. I faktycznie nie widać ile km do ostatecznego punktu docelowego.... trzeba głębiej poszukać.

 

OK. Co najmniej dziwne, ale skoro tak jest...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Ja nie widzę w sklepie connected Road Map EVO nowszej niż 2023-1 (na 02-05-2023)

Z tego co widzę to 2023-2 dostępna jest mapa, ale to Road Map Europe Live.

Czyli zależy, o której mapie piszesz. Europe Live była dostępna już kilka tygodni temu, bo tą akurat również ściągałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.