Skocz do zawartości

F32 435d M Sportpaket 19" Glaciersilber met.


Kamilffm

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu

Fajniutkie!

To 35d też ma dwururkę? Myślałem,że ma wydechy jak 35i.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No diesel zawsze ma mniejsze spalanie. Ja w A5 poprzedniej 3.0TDi 300PS++ ( nie sprawdzilem po wycieciu DPF i wrzuceniu wydajniejszego turbo :D przed tymi zabiegami bylo 288 ) latalem srednio 200kmh, czesto po 250 a co jakis czas wyciagalem sobie 270. W 440i nie moge juz tak latac bo srednie spalanie by wyszlo z 30l w trasie hahaha, troche tego zaluje :) ale nie zawsze trzeba tak gonic...:) I tak malo jezdze...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
No diesel zawsze ma mniejsze spalanie. Ja w A5 poprzedniej 3.0TDi 300PS++ ( nie sprawdzilem po wycieciu DPF i wrzuceniu wydajniejszego turbo :D przed tymi zabiegami bylo 288 ) latalem srednio 200kmh, czesto po 250 a co jakis czas wyciagalem sobie 270. W 440i nie moge juz tak latac bo srednie spalanie by wyszlo z 30l w trasie hahaha, troche tego zaluje :) ale nie zawsze trzeba tak gonic...:) I tak malo jezdze...

Z tym 30 to przesadziłeś :) nie wiem czy 20 by się dało przekroczyć mając pod maską nowoczesne r6 i opływową budę. 30-35 na autostradzie to pali ciśnięte M5e60.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez, zwlaszcza ze ma to wg danych lepszy sprint niz 440i :)

440i szybsze

http://www.zeperfs.com/match5216-6699.htm

Tak czy inaczej jazda tym autem zgodnie z tablicą rej. na pewno daje FUN :cool2:

 

Nie rozumiem nic z tamtej strony :D ale z danych wychodzi: 435d 0-100 4.8 a 440i 5.1 - mowie o wersjach z xdrive gc automat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy

Ok to tłumaczę tą stronkę ;)

 

0-100

435xd - 4.7

440xi - 4.9

 

0-200

435xd - 19.2

440xi - 18.9

 

0-250

435xd - 45.0

440xi - 40.2

 

Rasumując, na drodze osiedlowej 435d szybsze, na autostradzie wolniejsze ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.