Skocz do zawartości

Gran Coupe F36 430ix + M Performance


Ayu_74

Rekomendowane odpowiedzi

To może być dobry pomysł :cool2: , wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie byłem w Gdańsku . Kilka razy w Gdyni ale tam jakoś nie dotarłem . Może jeszcze kogoś uda się namówić i będzie fajny spocik albo nawet mini zlocik :) . Auta obejrzymy , miasto zobaczymy i może czegoś się napijemy :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 79
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 miesiące temu...
@witus1996 standardowa cena pewnie gdzieś 600-700 PLN, nie jestem pewien. Ja miałem inne rozliczenia z wykonawcą.

 

Dzięki za info, spytam u siebie. Jaki efekt na żywo, podoba się ? Na moim pewnie nie będzie takiego efektu wow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Tłumik końcowy M Performance w końcu na miejscu :D

Fanie gada i taki "mini popcorn" przy dynamicznej jeździe potrafi się pojawić.


ad6bb556deba.jpg


6aa1bfe25b0c.jpg


Mała próbka dźwięku, ciepły silnik jeszcze po postoju około godziny z małym haczykiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Wydech z końcówkami z carbonie plus hamulce, fajnie uwydatniają sportowy charakter serii 4. (Zresztą cały M performance pakiet fajnie go podkreśla w każdym modelu).
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy widziales na Ali takie nakladki na pedaly i podstopnice ale do e90?:)

 

Szczerze nie baw sie w nakladki z Aliexpress, dostaniesz jakies gowno pewnie nie pasujace... do swojej A5 szukalem po calym necie a okazalo sie ze najlepiej wyszedlem kupujac je w ASO... 500zl chyba zaplacilem za komplet ( mialem manuala ) i byly oryginalne.

W BMW tez kupilem nakladki M Perf, kosztowaly okolo 700zl ?

Male odczcucie? Nakladki w BMW M Perf sa gorsze od tych w Audi, ciezko mi to wytlumaczyc, ale noga potrafi zachaczyc o mocowania i denerwuje to troche... To tylko moje odczucie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Kolega kupił podróbki nakładek M performance z ali express. Bardzo ładnie pasowało wszystko, w miarę wyglądało, ale do pierwszej zimy. Sól z butów strasznie spowodowała w nich korozję /utlenianie się. Od razu wymienił na ori z ASO i po dwóch zimach nadal idealne.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@bart 328 oby nie było srogiej zimy w tym roku :) Cena z all versus ta z ASO to na wiosnę można mieć nowe.


Tymczasem nie wytrzymałem i wleciały koła 20". Wiem, koza straszna na zdjęciach, aparat w telefonie konkretnie łamie perspektywę takich zdjęć. W rzeczywistości nie jest tak źle :lol:

Co do wrażeń z jazdy za wcześnie na opinię.


8875c8b2c952.jpg


c12dbabf0339.jpg


efd12396ebe3.jpg


23476ad96785.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.