Skocz do zawartości

Gran Coupe F36 430ix + M Performance

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
To może być dobry pomysł :cool2: , wstyd się przyznać ale jeszcze nigdy nie byłem w Gdańsku . Kilka razy w Gdyni ale tam jakoś nie dotarłem . Może jeszcze kogoś uda się namówić i będzie fajny spocik albo nawet mini zlocik :) . Auta obejrzymy , miasto zobaczymy i może czegoś się napijemy :D
  • Odpowiedzi 79
  • Wyświetleń 5,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Gdansk zaprasza. Dajcie znać :)
Opublikowano
I mamy juz 3 osoby :) jak uzgodnimy wiecej szczegolow to napiszemy jakis post zeby kazdy mogl wpasc ;) Widzicie jaka dobra propozycje dalem z Gdanskiem :D GMike sie cieszy, pewnie akurat z Gdanska jest ? :D
Opublikowano
Oczywiscie :) Oprowadzę Was :p
Opublikowano
  • Autor
Panowie, może poproszę Moderatora o przeniesienie kilku postów :)
Opublikowano
Narazie to tylko plany :D mysle ze niedlugo mozemy zalozyc osobny temat o spocie zeby zebrac jak najwiecej osob :) a jesli nie to nawet kameralny spot 3osobowy bedzie spoko :)
Opublikowano
  • Autor

Tak wyszło.

IfB4Rq.jpg

 

LJExE5.jpg

 

pJEVgP.jpg

Opublikowano
Bardzo fajnie wyszło , bo prawie jak czerwone :D
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Pomarańczowy robi robotę. Fajnie wyszło.
Benzyna zamiast krwi...
  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

Małe zmiany: dach oklejony folią czarny połysk i nakładki na pedalierę z alle.

fcd0945ab71e.jpg


42f5d033e6f8.jpg


9882ca30337a.jpg


7f3c348e27ba.jpg

Opublikowano
Ile za oklejenie dachu?
Opublikowano
  • Autor
@witus1996 standardowa cena pewnie gdzieś 600-700 PLN, nie jestem pewien. Ja miałem inne rozliczenia z wykonawcą.
Opublikowano
@witus1996 standardowa cena pewnie gdzieś 600-700 PLN, nie jestem pewien. Ja miałem inne rozliczenia z wykonawcą.

 

Dzięki za info, spytam u siebie. Jaki efekt na żywo, podoba się ? Na moim pewnie nie będzie takiego efektu wow.

Opublikowano
  • Autor
Jaki efekt na żywo, podoba się ?

Gdyby mi się nie podobało nie robiłbym . Widziałem wcześniej auta w różnych kolorach z oklejonym dachem w czarnym połysku więc nie było wahania.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Koleżanka testowała aprat w Huawei P20 :D

5814c43b34a3.jpg


fed32ddd8c90.jpg

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Tłumik końcowy M Performance w końcu na miejscu :D

Fanie gada i taki "mini popcorn" przy dynamicznej jeździe potrafi się pojawić.


ad6bb556deba.jpg


6aa1bfe25b0c.jpg


Mała próbka dźwięku, ciepły silnik jeszcze po postoju około godziny z małym haczykiem.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor
@Nergal dzięki! :D
Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Wydech z końcówkami z carbonie plus hamulce, fajnie uwydatniają sportowy charakter serii 4. (Zresztą cały M performance pakiet fajnie go podkreśla w każdym modelu).
Benzyna zamiast krwi...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
Czy widziales na Ali takie nakladki na pedaly i podstopnice ale do e90?:)
Opublikowano
Czy widziales na Ali takie nakladki na pedaly i podstopnice ale do e90?:)

 

Szczerze nie baw sie w nakladki z Aliexpress, dostaniesz jakies gowno pewnie nie pasujace... do swojej A5 szukalem po calym necie a okazalo sie ze najlepiej wyszedlem kupujac je w ASO... 500zl chyba zaplacilem za komplet ( mialem manuala ) i byly oryginalne.

W BMW tez kupilem nakladki M Perf, kosztowaly okolo 700zl ?

Male odczcucie? Nakladki w BMW M Perf sa gorsze od tych w Audi, ciezko mi to wytlumaczyc, ale noga potrafi zachaczyc o mocowania i denerwuje to troche... To tylko moje odczucie ?

Opublikowano
  • Autor

bunia_krk nie zwracam zazwyczaj uwago na części inne niż do swojego auta, niestety nie pomogę.

Dprz ja swoje kupiłem na allegro ale na pewno są z Chin i nic im nie dolega.

Opublikowano
  • Zasłużeni forumowicze
Kolega kupił podróbki nakładek M performance z ali express. Bardzo ładnie pasowało wszystko, w miarę wyglądało, ale do pierwszej zimy. Sól z butów strasznie spowodowała w nich korozję /utlenianie się. Od razu wymienił na ori z ASO i po dwóch zimach nadal idealne.
Benzyna zamiast krwi...
Opublikowano
  • Autor

@bart 328 oby nie było srogiej zimy w tym roku :) Cena z all versus ta z ASO to na wiosnę można mieć nowe.


Tymczasem nie wytrzymałem i wleciały koła 20". Wiem, koza straszna na zdjęciach, aparat w telefonie konkretnie łamie perspektywę takich zdjęć. W rzeczywistości nie jest tak źle :lol:

Co do wrażeń z jazdy za wcześnie na opinię.


8875c8b2c952.jpg


c12dbabf0339.jpg


efd12396ebe3.jpg


23476ad96785.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.