Skocz do zawartości

F36 430ix M Performance Snapper Rocks Blue


witus1996

Rekomendowane odpowiedzi

Nie zrobiłem dzisiaj za wiele kilometrów z braku czasu bo raptem 18 z salonu do domu i po okolicy miejsca zamieszkania. Jutro rano jadę przyciemnić szyby, może zrobię trochę więcej :D Też nie będę jeździł bez celu, bo to nie ma sensu, więc na dokładne wrażenia dam sobie jeszcze chwilę, a pierwsze są super! Nigdy nie miałem tak nacechowanego sportem auta. Miałem rok nową C klase w pakiecie AMG, ale tutaj czuć ten sport o wiele bardziej. Pozycja za kierownicą, prowadzenie...ciężko będzie mi jeździć na zmianę BMW X1 i tą 4. :mad2: Wydech mam M Performance do 430i, ze względu na najem nie bawiłem się w zmiany na ten do 440i chociaż o wiele lepiej to wygląda. Ten mój też daje radę. Co do dodatków M Performance to opinie są różne, każdy ma inną. Jeden ze sprzedawców uważa, że takie lekkie dodatki mają swój smak i moja 4 bardzo mu przypadła do gustu. Inny wsadził do testowej 430i wszystko co było możliwe bo tak mu się podobało. Ja chyba jestem gdzieś po środku tych dwóch panów. Na pewno nie skuszę się na przedni spojler bo auto ma być użyteczne, nie chce szukać np. parkingu po 15 min.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...
  • 2 miesiące temu...
Panie i Panowie odstąpię moją 4GC na dobrych warunkach Comfort Lease, do końca umowy zostało 1,5 roku, przebieg symboliczne 12 tys. kilometrów (limit roczny 15 tys.) . Jeśli ktoś poważnie zainteresowany to po więcej szczegółów na priv.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 miesiące temu...
Kolego jak oceniasz ten wydech M Perf ? Czy on na sport jest głośniejszy czy niezmiennie od trybu jak taka sama głośność jazdy ?


Skoro pozbywasz się auta to jeśli chciałbyś się pozbyć samego wydechu to daj znać.


Pozdr

 

Na sport jest głośniejszy. Jak oceniam? Apetyt rośnie w miarę jedzenia. Zależy od Twoich doświadczeń z autami, oczekiwań itd. Ja nie miałem zbyt wielu. Teraz już się przyzwyczaiłem do brzmienia, ale na początku bardzo się jarałem. Potrafi też nieźle strzelić, kwestia wjeżdżenia się w niego.


Auta się pozbywam, ale chętnych brak na cesję. Nie dziwię się bo w salonach szaleją z rabatami na serię 4. Potrafią sięgać 30% i więcej. Więc pewnie zostanie ze mną do końca umowy i wtedy napewno wrzucę info z akcesoriami, które mi zostaną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Edit


Związku z tym, że za 2 miesiące auto prawdopodobnie zostanie zwrócone do BMW, oferuje przejęcie 14 miesięcznego wynajmu z sympoliczną kwotą odstępnego 10 tys. zł (w skład odstępnego wchodzą zimowe koła, wydech M performance, ubezpieczenie do końca marca, GAP do końca umowy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.