Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gratuluje, dobry wybór :cool2: Rozmiar opon również, bedziesz Pan zadowolony ;) z ciekawosci michelin 4s brales czy inne i jaki koszt kompletu wyszedl obecnie ?

Miałem wcześniej ZP01 ,teraz m437 od pol roku i zmiana jak najbardziej na +++ bo fajnie te szprychowate felgi odslaniaja zaciski, tarcze no i widać że to porządna ori felga :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje, dobry wybór :cool2: Rozmiar opon również, bedziesz Pan zadowolony ;) z ciekawosci michelin 4s brales czy inne i jaki koszt kompletu wyszedl obecnie ?

Miałem wcześniej ZP01 ,teraz m437 od pol roku i zmiana jak najbardziej na +++ bo fajnie te szprychowate felgi odslaniaja zaciski, tarcze no i widać że to porządna ori felga :)

 


Ja kupiłem opony

https://www.oponeo.pl/dane-opony/kumho-ecsta-ps71-265-35-r19-98-y-xl-zr#336604613

Komplet wyszedł 1800zł brutto


wiem wiem, zaraz zaczną atak "eksperty" że chińskie opony :) otóż to są koreańskie opony i radzę poczytać do czego robi Kumho opony i opinie o ich produktach. To jest mega nie doceniona marka opon u nas, kompletnie nie mogą się przebić, być może dlatego że rynek europejski to jest dla nich jak kwiatek do kożucha ;) czysto prestiżowy.

Osobiście z racji pracy dużo jeżdżę koreańskimi furami to tam są bardzo często opony Kumho i nie mogę powiedzieć złego słowa o nich, no może jedynie że szybko znikają - ale jak to życiu bywa coś za coś ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź pod uwagę, że za Kumho ciągnie się stereotyp z przed dwudziestu kilku lat jak w Daewoo montowano tuż te opony na pierwszy montaż :lol:

W tych czasach jakość ich była bardzo kiepska (słabe trzymanie, twarde jak klocek).

Mój ojciec doświadczyl ich skuteczność jak po odbiorze (nowej Leganzy ) na pierwszym lepszym zakęcie nie wje....sie w barierki :shock: Pierwsze co to po zakupie kupił Michelin.


Pamiętam jeszcze, że mój znajomy w BMW e30 upalał te opony bardzo długo :mrgreen:


Co do dzisiejszych czasów...wiele marek jest nie docenianych a co za tym idzie (nie wypada) zakładać do pewnych aut (do 200 km) :mrgreen: :wink:


Sam u siebie (w F30 320d) miałem kolejną markę (niedocenianą) - Falkeny. Byłem z nich bardzo zadowolony :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lester wrzucaj na epvpimg.com (ja tam wrzucam od 8 lat) :)

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.