Skocz do zawartości

Black F31 224Hp/460Nm, Eibach prokit, big brakes 340/330


l.e.s.t.e.r

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 365
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

w Jaworznie :D chcesz dokładny adres ?

 

Podeślij. To jest jakiś plug&play gotowy czy przełożony z innego modelu? Coś było kombinowane? Czy wydech na zamówienie? Znalazłem np w internetach Eisenmann do 320D i 335D a ja mam 325D :mad2: Teoretycznie jak na to patrzę to mniej więcej wszystko wygląda tak samo. Tylko czy na pewno?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w Jaworznie :D chcesz dokładny adres ?

 

Podeślij. To jest jakiś plug&play gotowy czy przełożony z innego modelu? Coś było kombinowane? Czy wydech na zamówienie? Znalazłem np w internetach Eisenmann do 320D i 335D a ja mam 325D :mad2: Teoretycznie jak na to patrzę to mniej więcej wszystko wygląda tak samo. Tylko czy na pewno?

 

To jest wydech z 335i/340i. Generalnie każdy warsztat zajmujący się tłumikami Ci to agarnie, i nie piszę tu o firmach które robią wydechy tylko o warsztatach co wymieniają tłumiki i mają sprawną spawarkę :) . Trzeba zrobić redukcję średnicy i chyba coś tam przy wieszakach kombinowali. Generalnie robili to pierwszy raz i wyrobili się w niecałę 1,5h. Montowalito chyba w Marcu 2019 i narazie jest bezproblemowo :cool2:


tu masz namiar http://www.scibisz-tlumiki.pl ( jak chcesz jechać 400km z Lublina :wink: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Członkowie klubu

To proste kodowanie można zrobić BimmerCode z poziomu Expert

IHKA3 > 3006 > Display-Farbumschlag > AKTIV


Numer liftowego panelu powinien być (jeśli mamy grzane stołki z przodu ) 64119363546, na alledrogo kupiłem ten panel za 100zł :D , więc mod bardzo tani a fajny. ( chyba tańszego moda to nie ma :D )

Wątek stricte o wymianie A/C zamknięty.


Tobie w BimmerCode pokazywało się IHKA3? Moje F34 jest z listopada 2014, ale na próbę ściągnąłem BimmerCode (jeszcze nie miałem potrzeby kodować, więc nie mam jeszcze pełnej wersji - i jak nie mam IHKA3, to na razie nie mam potrzeby :D ) to pokazuje mi się IHKA_VA02

I teraz nie wiem - czy tylko tak pokazuje, czy faktycznie mimo, że listopad, to nie mam właściwego sterownika...


Jeśli sterownik jest IHKA3, to bez kodowania powinien normalnie panel ruszyć po podpięciu i wszystko powinno działać, ale nie będzie się zmieniać kolor wyświetlacza - dobrze rozumiem?

To może w ten sposób sprawdzę. Organoleptycznie :mrgreen: :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

Opcja do zakodowania jest.

Ok, podepnę panel i zobaczę czy zadziała, jak tak to będę w domu, jak nie, to będzie dobry panel na sprzedaż :mrgreen:

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Członkowie klubu

Chodzi mi po głowie podmianka u mnie, żeby mieć CarPlay, bo tak się trochę bronię przed chińskim zamiennikiem.

Trafiłeś gdzieś jakiś dobry opis co trzeba w aucie wymienić? Ja mam akurat NaviPro, może nie musiałbym mocno inwestować?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trafiłeś gdzieś jakiś dobry opis co trzeba w aucie wymienić? Ja mam akurat NaviPro, może nie musiałbym mocno inwestować?

 

Umnie jest prosta sprawa bo trzeba wymienić wszystko :D . Napisz do Oli&Niunia od nas z forum, może wystarczy podnieść oprogramowienie w Twoim HU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nie masz licznika 6WB i masz luźne 3K to lepiej zainwestują kasę w niego. Po wymianie licznika jest naprawdę fajnie.

Ten duży wyświetlacz wygląda dobrze ale jakoś ten mod mnie nie powala, spokojnie mógłbym mieć ten mały wyświetlacz, funkcjonalność praktycznie ta sama. Może jakbym miał Iphone i carplay odpalił to było by lepiej.


Ja myślałem że carplay działa tak samo jak Android Auto i można podłączyć dowolny telefon :) Jutro podziała z screen mirror zobaczymy czy to coś warte będzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.