Skocz do zawartości

BMW G30 530i xDrive


WASI

Rekomendowane odpowiedzi

  • Członkowie klubu
Fajne i praktyczne, nie będzie widać, że są brudne.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne i praktyczne, nie będzie widać, że są brudne.

 

Na żywo same w salonie nie wyglądały najlepiej ale na samochodzie efekt przerósł moje oczekiwania.

 

Dzisiaj z bliska widać ze są brudne ale to trzeba się bardzo przyjrzeć, z normalnej odległości jakby były cały czas czyste i nowe

 

Na zimę najlepsze :) cena ok. 8-9 z oponami oczywiście :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gratuluję pięknego auta. Sam zamierzam nabyć G30 właśnie z tym silnikiem.

A propos spalania - w F10 550xi miałem średnie 15,6 l. Musisz mieć ciężką nogę :cool2:

 

Samochód w normalnych warunkach pali naprawdę niewiele, ale przy moim stylu jazdy i bardzo krótkich odcinkach to 2.0 diesel spalił tyle samo :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna sztuka!

Ale ze spalaniem coś nie tak, ja mam mniejsze w 500 konnej v8

 

Jak jadę dalej to spalanie zgadza się z tym co podają inni użytkownicy g30 lub nie ma korków i jest luz na drodze, ale jak przychodzi codzienność, bardzo krótkie trasy, korki, światła to niestety ale każdy samochód tyle mi pali, nie ważne czy to diesel, benzyna, 2,0 czy 3,0 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Świetny kolor, idealne połączenie!

 

A wtrącając to spalania jeżeli chodzi o miasto to niebagatelne znaczenie ma to czy jest to miasto Włocławek (nic nie mam do Włocławka uprzedzając) czy Warszawa. Ja mam 328iX i jeżdżąc po Wrocławiu po kilka km żadnych szans zeby zejść poniżej 14-15l.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Czy możesz wrzucić jeszcze raz te zdjęcia? Stare linki nie działają. Waham się pomiędzy tym kolorem i błękitnoszarym :)

 

 

Już działa :)

 

Nie zamieniłbym na żaden inny. Po pierwsze cały czas na mnie robi wrażenie, po drugie nie widać tak brudu :D po trzecie innym również bardzo się podoba :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...

Witajcie :)


Przykro mi ale muszę sprzedać BMW :cry:


Jestem po nieudanych cesjach. Pierwsza ponieważ nie znaliśmy terminów (14 dni) i Pan zdążył wyjechać na miesiąc z Polski, a druga ze względu na wyniki finansowe firmy, która miała przejąć. Sprzedałbym go już 100 razy gdyby to nie była cesja - dodatkowo przepisanie to 14 dni (maksymalny termin) bo mają teraz full leasingów i cesji na koniec roku. Po otrzymaniu decyzji dokumenty są na następny dzień. Samochodu nie trzeba przerejestrowywać bo właścicielem pozostaje leasing.


Cena odstępnego do lekkiej negocjacji jak będzie firma, która po pierwsze ma dobre wyniki finansowe pozwalające na leasing takiego samochodu, po drugie podpisze dokument, że ani ja ani przejmujący nie zrezygnujemy. Do końca roku został tylko miesiąc, więc w przypadku zdecydowania się, zależy jednej i drugiej stronie. Jeden z Panów wolał kupić droższą i gorzej wyposażoną ze względu na to, że zostało mało czasu na skorzystanie z dotychczasowych przepisów, stąd pomysł na podpisanie umowy.


Może ktoś z was zna kogoś kto chciałby taki piękny egzemplarz? :) Stan samochodu doskonały. Zakupiony w Polskim Salonie i tak dalej.


Cena katalogowa + Powłoka + Folie + GAP - 368 230 zł Brutto

Jeżeli ubezpieczenie OC i AC może przejść to przepiszę - ważność ok. 5 miesięcy


Odstępne leasingu 58000 zł Netto (Wystawiam Fakturę VAT na odstępne)

Następna rata w styczniu w wysokości - 3180 zł Netto (pozostało 21 rat)

Wykup 81000 zł Netto

Odsetki są w dużej części spłacone (8280 zł netto) ponieważ są malejące i zostało 9970 zł netto (są już wliczone w miesięczne raty)


Wychodzi 240 tys. Brutto + odsetki, które są wliczone w raty (9970zł) Można spłacić za ok. 10-11 miesięcy leasing i kwota odsetek wyjdzie niższa.


Do samochodu mogą być dołożone felgi na zimę BMW z oponami - koszt w salonie ok. 8500 zł (ostatnie zdjęcie). Kwestia uzgodnienia.


BMW G30 530i xDrive M Pakiet

GWARANCJA 5 LAT Dodatkowa

Bezpłatny pakiet przeglądów 5 Lat

Ubezpieczenie GAP na trzy lata od momentu zakupu (do wartości fakturowej)

Przebieg 9400 km


Samochód pokryty ceramiką

M Pakiet

xDrive

Fotele Komfortowe Skórzane

System Stop&Go

Head Up

Adaptacyjne reflektory diodowe

Harman Kardon

Masaże

Dostęp komfortowy

Pakiet Business Class

System nawigacyjny Professional

Ogrzewanie kierownicy


c9631f154219.jpg

6f387b5b93ad.jpg

265cb48ba572.jpg

42e5439bf5cc.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chętnie zostawiłbym samochód ale potrzebujemy teraz jednego samochodu i musi być mniejszy :shock: jest za duży dla kobiety. Silnik znowu wybrałbym ten sam, zreszta pisałem o tym tutaj nie raz :) Nie spotkałem złej opinii o tym silniku. Każdy jest zaskoczony jak dowiaduje się, ze to 2.0. Nie bez powodu nazywa się 530i. Głównie jeżdżę po mieście i jak dla mnie brak różnicy nawet w porównaniu do 3.0 240km audi.


Oczywiście 3.0 540i będzie jeszcze lepszy ale 530i sprawuje się świetnie. 520d 190 km jak dla mnie bardzo słaby wybór a 530i jakbym kupował 3.0.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.