Skocz do zawartości

Uszkodzony nadajnij/transmiter z KLUCZYKA BMW E46


wojciechsmol

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

 

Mam problem. Nieumiejętnie wcisnąłem przycisk otwierania drzwi na kluczyku w mojej E46 i uszkodziłem nadajnik/transmiter (jak to się nazywa poprawnie?) w kluczyku. Wygląda to na tą chwilę tak:

IMG_20171003_144845_1.jpg

 

W jaki sposób najprościej rozwiązać ten problem? Można kupić sam nadajnik? Ile to kosztuje i gdzie można kupić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
LŁo Boże odaj to komuś kto ma większe pojęcie niż ty. To co ty uszkodziłeś to jest tylko przycisk. Trzeba wstawić nowy lub używany z innego pilota. Najtaniej chyba i najprościej to kupić używany i mieć dodatkowo dwa zapasowe. Druga opcja to pojechać do sklepu z elektroniką. Może dobiorą coś pasującego rozstawem nóżek i wysokością. Edytowane przez Jack79
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Cześć,

 

Mam problem. Nieumiejętnie wcisnąłem przycisk otwierania drzwi na kluczyku w mojej E46 i uszkodziłem nadajnik/transmiter (jak to się nazywa poprawnie?) w kluczyku. Wygląda to na tą chwilę tak:

IMG_20171003_144845_1.jpg

 

W jaki sposób najprościej rozwiązać ten problem? Można kupić sam nadajnik? Ile to kosztuje i gdzie można kupić?

 

Hej,

W aso wymieniasz na nowy na zamówienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Musisz przelutować sam przycisk, a nie przełożyć elektronikę. Wszystko zostawiasz stare a przekładasz tylko przycisk. Nowy kluczyk w ASO to 800 zł. Taniej będzie załatwić przycisk i dać komuś przelutować.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
8 razy to już posaliśmy, ale wojtek z elektroniką ma zero wspólnego. Kup kluczyk, otwórz go i zanieś obie płytki elektronikowi jakiemuś. Powiedz która ma działać. Zapłacisz jakieś 20-30 zł i po problemie. Zrobi to każdy elektronik, który ma lutownice.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podepnę się pod temat

kupował ktoś z was nową elektronikę kluczyka z all,,,gro np http://allegro.pl/elektronika-kluczyka-pilota-bmw-e46-e39-e38-433mhz-i6940907382.html

 

działa to w ogóle czy lepiej szukać używanego kluczyka i przekładać

i co z tematem ładowania w stacyjce bo ta nowa elektronika ma ewidentnie na zdjęciu zwykłą baterię a nie akumulator

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój pilot to nie jest oryginalny pilot z e46, tylko chiński zamiennik. Dlatego też mikrostyk z oryginalnego pilota nie koniecznie musi pasować. Dlatego najlepiej dobrać jakiś w sklepie elektronicznym. Kluczyk dorobić można zdalnie, potrzebny tylko moduł EWS(uziemione auto na kilka dni) Też mam możliwość dorobienia kluczyka/naprawy EWS. I jeśli chodzi o dorabianie, to najlepiej opierać się o oryginalnego pilota/oryginalną elektronikę kluczyka, masz wtedy wszystkie funkcje jak np otwieranie szyb z pilota.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.