Skocz do zawartości

F30/31 najładniejszy kolor lakieru?


82asik

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 60
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze

Z seryjnych kolorów zdecydowanie Estoril Blau. Później Alpinweiss i Melbourne Red.

Z niezwyczajnych jeszcze Tanzanit.

Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Melbourne jest najładniejszy.

Niestety tylko w słońcu. W słońcu jest obłędny. Niestety przy pochmurnym dniu robi się z tego wiśniowy.

Ale i tak nie zamieniłbym swojej Rudej na żaden inny kolor :8)

SPRZEDAM


Komplet zderzaków BMW F30 Sport Line


Komplet zderzaków BMW Z4 E89

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Ile aut - tyle kolorów :-). W Mpaku z bazowych żaden mi się nie podobał (biały miałem, Estoril ładny ale oklepany, czarny - nigdy więcej :-) ) to wziąłem Tanzanit . Niestety za ten była dopłata :mrgreen: i nie żałuję. Pięknie wygląda w słońcu. W szare dni jest po prostu granatowym metalikiem :)

Pozdrawiam,



Trzastek

BMW Klub Polska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jedna uwaga odnośnie Estoril i Melbourne Red, wszystkie elementy plastikowe min. zderzaki, klamki, płetwa, progi, listwy pod relingi maja delikatnie inny odcień.

W specyficznym oświetleniu jest to dosyć widoczne.

 

Na Glacier SIlver jest to samo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuje się biały Alpinweiss A300 czyli bez żadnych metalików. Ale nie na zwykłym autku. Musi to być Sport lub M pakiet.

 

Pełna zgoda. Właśnie takiego wybrałem (do tego felgi orbit grey, czarne lusterka i dakota coral red). Mnie zaskoczył ten kolor. Bałem się, ze będzie wyglądał "tanio" na aucie (jako kolor standardowy), ale robi super robotę. Jeżeli miałbym dopłacać do koloru standardowego, to jak mówiłem pewnie byłby to carbon schwarz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio znajomy wlasnie poszukuje uzywanej f30 bo mu sie moja spodobala ale niestety nie kolor(posiadam estoril blue)wczesniej mial zielonego jaguara(british racing green) i zaskoczyl mnie pytaniem bo f10 widzialem juz zielona :D i teraz do sedna czy sa f30 w kolorze zielonym (chodzi o zgnita zielen)bo jest maniakiem tego koloru-wszystkie jego auta byly green :8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ostatnio znajomy wlasnie poszukuje uzywanej f30 bo mu sie moja spodobala ale niestety nie kolor(posiadam estoril blue)wczesniej mial zielonego jaguara(british racing green) i zaskoczyl mnie pytaniem bo f10 widzialem juz zielona :D i teraz do sedna czy sa f30 w kolorze zielonym (chodzi o zgnita zielen)bo jest maniakiem tego koloru-wszystkie jego auta byly green :8)

 

W Auto Fus stala i chyba jeszcze stoi Albina B3 w pięknej zieleni :). Myśle ze można ja znaleźć na alledrogo.

 

M

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie prezentuje się biały Alpinweiss A300 czyli bez żadnych metalików. Ale nie na zwykłym autku. Musi to być Sport lub M pakiet.

Potwierdzam :cool2:

Za doplata to tylko tanzanit :cool2:

Melbourne jesteś całkiem ciekawy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.