Skocz do zawartości

E39 WBADL81010GX67284 - opinie


Rekomendowane odpowiedzi

Rocznik w ogłoszeniu przekłamany.

 

Prawie wszystko zgadza się z VIN oprócz felg s138 z e60, jak i tylnego spojlera z wersji M pakiet.

 

Osobiście nie wierzę w jej przebieg, więc przed wyjazdem potwierdź go, żeby nie miał w rzeczywistości 5 z przodu.

Listwa tylnych, lewych drzwi leży jak ... sam widzisz :mrgreen:

Prawego halogena przeciwmgłowego - brak.

Czy to są I właściciele w kraju ? Kto jest wpisany w książce pojazdu ?

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rocznik w ogłoszeniu przekłamany.

 

Prawie wszystko zgadza się z VIN oprócz felg s138 z e60, jak i tylnego spojlera z wersji M pakiet.

 

Osobiście nie wierzę w jej przebieg, więc przed wyjazdem potwierdź go, żeby nie miał w rzeczywistości 5 z przodu.

Listwa tylnych, lewych drzwi leży jak ... sam widzisz :mrgreen:

Prawego halogena przeciwmgłowego - brak.

Czy to są I właściciele w kraju ? Kto jest wpisany w książce pojazdu ?

 

Tak przebieg jest zle wpisany ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przebieg oczywiście wątpliwy, można sprawdzić czy zgadza się we wszystkich modułach, wbrew pozorom często zostają takie buble. Dla samego faktu, że jest w posiadaniu jednego właściciela 12 lat warto o nim pomyśleć. Ceny są różne, czasem można trafić dobrą sztukę w niskiej cenie. Ostatnio miałem okazję sprawdzać touringa 530da m-pakiet individual 12.2003 za wyjściowe 17k, przebieg skręcony z tylko ok 350k na ok 230k, wiadomo, że nie idealny stan, ale szokująco dobry jak na taką cenę takiej wersji.

 

Vehicle Identification Number WBADL81010GX67284

Type DL81

Model 530d - EUR

Development Code E39

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57

Displacement 3.00

Power 142

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Titangrau Metallic - 892

Upholstery Leder Highline/schwarz - V6SW

Production Plant DINGOLFING

Production Date 2002-11-12

Options

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

401 Sliding/vent Roof, Electric Schiebe-hebedach, Elektrisch

415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe

422 Wood Trim Edelholzausfuehrung

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

465 Through-load System Durchladesystem

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

601 Tv Function Tv-funktion

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

644 Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth-schnitts.

676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem

723 Edition Exclusive Edition Exclusive

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

931 Winter Wheels Instead Of Summer Wh Winterraeder Statt Sommerraeder

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko listwa na lewym tyle lezy niczym galaz po wichurze, ale i drzwi pasazera przednie maja inny kolor, auto ogolnie bylo juz rzezbione i jest do poprawek, cena jest niska nie wiem czy za 12,000 mozna kupic e39 w dobrym stanie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przebieg oczywiście wątpliwy, można sprawdzić czy zgadza się we wszystkich modułach, wbrew pozorom często zostają takie buble. Dla samego faktu, że jest w posiadaniu jednego właściciela 12 lat warto o nim pomyśleć. Ceny są różne, czasem można trafić dobrą sztukę w niskiej cenie. Ostatnio miałem okazję sprawdzać touringa 530da m-pakiet individual 12.2003 za wyjściowe 17k, przebieg skręcony z tylko ok 350k na ok 230k, wiadomo, że nie idealny stan, ale szokująco dobry jak na taką cenę takiej wersji.

 

Vehicle Identification Number WBADL81010GX67284

Type DL81

Model 530d - EUR

Development Code E39

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57

Displacement 3.00

Power 142

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Titangrau Metallic - 892

Upholstery Leder Highline/schwarz - V6SW

Production Plant DINGOLFING

Production Date 2002-11-12

Options

210 Dynamic Stability Control (dsc) Dynamische Stab. Control (dsc)

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

401 Sliding/vent Roof, Electric Schiebe-hebedach, Elektrisch

415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe

422 Wood Trim Edelholzausfuehrung

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

441 Smokers Package Raucherpaket

465 Through-load System Durchladesystem

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

601 Tv Function Tv-funktion

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

644 Prep. For. Mob. Ph. Bluet. Interf. Handy Vorb. Mit Bluetooth-schnitts.

676 Hifi Loudspeaker System Hifi Lautsprechersystem

723 Edition Exclusive Edition Exclusive

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

915 No Outer Skin Protection Aussenhautschutz Entfall

931 Winter Wheels Instead Of Summer Wh Winterraeder Statt Sommerraeder

 

 

Jak widzę niektórych pierdolenie i wróżenie z fusów to aż krew zalewa. ODpowiadam tylko Tobie bo tylko z Tobą można prowadzić jakąkolwiek dyskusje na poziomie,a więc :

 

- Auto rzeczywiście tyle lat u wlascicieli

- całe w 80-120mikronach , za wyjątkiem drzwi kierowcy , przedniego błotnika lewego , maski.

do tego czasu byłem gotów kupić samochód ,ale po jeździe próbnej zrezygnowałem , bo :

 

- w środku pare dupereli do zrobienia , jakies uchwyty na kubki połamane , takie bzdety ale jednak;

- podczas przełączania gałka skrzyni na D , paliła się również kontrolka na skrzyni automatycznej N

- auto całe pływało dosłownie pływało;

- samochód po wcisnięciu gazu w podłogę dosłownie zbierął sie tak po 3-4sec. tak jakby dostał jakąś zawieche;

 

Generalnie podsumowując gdyby chociaż nie byłoby problemu z silnikiem i auto by się zbierało to zdecydowałbym się bo klient był chetny spuścić z ceny ,ale jesli chodzi o problem z mocą to mogło to być turbo juz zwichrowana geometria ,a mogło to być równie dobrze wszystko inne.

 

No nic pojechałem zobaczyłem nie kupiłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Czyli w tym przypadku cudu nie było, nie wiem na ile znasz się na automatach a nie opisałeś dokładnie, bo to opóźnienie to może być kwestia skrzyni i wtedy już naprawa raczej tania nie będzie, jakby to była turbina (pewnie tylko jej sterowanie) to nie ma tragedii.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli w tym przypadku cudu nie było, nie wiem na ile znasz się na automatach a nie opisałeś dokładnie, bo to opóźnienie to może być kwestia skrzyni i wtedy już naprawa raczej tania nie będzie, jakby to była turbina (pewnie tylko jej sterowanie) to nie ma tragedii.

 

Nie jestem specjalista od mechaniki i jechałem z mechanikiem w sumie jak wszędzie :), ale samochód który po wciśnięciu gazu w podłoge dopiero zbiera się po 3-4 sekundach to rzeczywiście moze być tylko zwichrowana geometria turbiny ,ale moze to być coś poważniejszego.

 

Byłem gotów zabrać to auto bo wygladało ładnie ,ale było zbyt dużo "nie wiadomych"

 

Nie zniechęcam się to było tylko 180km w dwie strony. Mam budzet jaki mam do 16,000zł będę czekał na nowe ogłoszenia i jezdził dalej :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Co byś nie kupił to kilka tysiaków trzeba wrzucić, w benzynie zazwyczaj zawiecha i pierdoły osprzętu, lub takie cyrki jak lanie olejem, gdzie przyczyną zazwyczaj jest uszczelka za 11pln +2h kręcenia śrubek :D A w dizlu jak to w dizlu - turbo, wtryski, pompa itp. Jak ktoś ma to porobione to za pół-darmo nie wystawi.

 

Tutaj masz kumulację dizla - wszystko do roboty :) Dlatego osobiście preferuję benzynowce.

 

A u DRAYa możesz sprawdzić historię serwisową i facet ocenia na codzień BMW dla kasy, więc raczej nie bredzi :P

 

Rodzyny - zdarzają się, ale trzeba zjeździć trochę pooglądać i się też na marce poznać, żeby nie wtopić. Mechanik z którym byłeś, z tego co piszesz nawe nie miał programu diagnostycznego, a to podstawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co byś nie kupił to kilka tysiaków trzeba wrzucić, w benzynie zazwyczaj zawiecha i pierdoły osprzętu, lub takie cyrki jak lanie olejem, gdzie przyczyną zazwyczaj jest uszczelka za 11pln +2h kręcenia śrubek :D A w dizlu jak to w dizlu - turbo, wtryski, pompa itp. Jak ktoś ma to porobione to za pół-darmo nie wystawi.

 

Tutaj masz kumulację dizla - wszystko do roboty :) Dlatego osobiście preferuję benzynowce.

 

A u DRAYa możesz sprawdzić historię serwisową i facet ocenia na codzień BMW dla kasy, więc raczej nie bredzi :P

 

Rodzyny - zdarzają się, ale trzeba zjeździć trochę pooglądać i się też na marce poznać, żeby nie wtopić. Mechanik z którym byłeś, z tego co piszesz nawe nie miał programu diagnostycznego, a to podstawa.

 

dokładnie tak jak mówisz nie miał zadnego programu ,ale też nie mam takiego mechanika który byłby wyposażony w taki sprzęt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czego spodziewasz sie jak nie wrozenia z "fusow" w momencie kiedy umieszczasz link do ogloszenia z kilkoma zdjeciami w dziale co sadzicie o tym aucie z ogloszenia?

 

 

Po jaka cholere wchodzisz i komentujesz jak nie masz nic do powiedzenia ?. Czy ja miałem tam pojechac zrobić Ci zdjęcia ,a potem wrzucić ?. Weź tak moze za całej siły :mad2: i potem przeczytaj co napisałeś facet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

syjusz,wyjeżdżasz z tekstem:"Jak widzę niektórych [bAD] i wróżenie z fusów to aż krew zalewa. Odpowiadam tylko Tobie bo tylko z Tobą można prowadzić jakąkolwiek dyskusje na poziomie,a więc..." to krew zalewa wiele osób,trochę szanuj innych chłopie.Jezeli twierdzisz że prezentujemy nie ten poziom to zmień forum.Zadałeś pytanie i każdy stara sie wyrazić swoją opinie,jednym to wychodzi lepiej innym gorzej.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak by to komu wychodzic nie mialo, jesli oczekujesz konkretnych opini/odpowiedzi to wrzoc do oceny konkretne auto, a nie sztruclo ulepa po kilku nieudolnych zabiegach upiekszajacych, czego sie spodziewasz po aucie za 12,000zl ?Ze bedzie igla?patrzysz na model e39 z 3,0D pod maska, za te pieniadze dostaniesz to co w naszej ukochanej marce jest najlepsze,zycze powodzenia w poszukiwaniach i tym krotkim postem zakanczam dyskusje z Sebixem...

P.S.

Rozejrzyj sie za jakims indyvidualem zeby pasowal do twojego charakteru i wymagan, widywalem piekne bestie w kolorze kawasaki green, lub cos w ten desen, i na twoim miejscu-podkreslam na twoim budzet ograniczyl bym do 7500pln za uszanowanego polifcika najlepiej w m-paku bogatego jakiegos a bedzie latwiej cos znalesc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od 2005 roku w jego posiadaniu, wroze ze w posiadaniu rodziny, tj. Najpierw dziadka, pozniej wujka, od wujka odkupil kuzyn, potem tata, a na koncu trafilo w rece obecnego uzytkownika, nie bylo potrzeby przerejstrowywania, wizualnie to auto jest w mojej ocenie bardzo slabe, "technicznie sprawne" i to w zasadzie moge uszanowac bo czego mozna sie spodziewac za te pieniadze???232,xxx wiec jesli prawdziwy to maly, tylko szkoda ze tak zmeczony wizualnie-chodzi o wzgledy estetyki-listwa, pseudo lotka, zapyziala lewa lampa-prawa o dziwo nie, kolo od e60 tez jakos srednio tam pasuje(tylko dla mnie ten styling tak dziwnie wyglada na e39???), ogolnie auto naprawde malo ciekawe wizualnie, zdjecia tez marne i malo.Mi sie to auto nie podoba.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto od 2005 roku w jego posiadaniu, wroze ze w posiadaniu rodziny, tj. Najpierw dziadka, pozniej wujka, od wujka odkupil kuzyn, potem tata, a na koncu trafilo w rece obecnego uzytkownika, nie bylo potrzeby przerejstrowywania, wizualnie to auto jest w mojej ocenie bardzo slabe, "technicznie sprawne" i to w zasadzie moge uszanowac bo czego mozna sie spodziewac za te pieniadze???232,xxx wiec jesli prawdziwy to maly, tylko szkoda ze tak zmeczony wizualnie-chodzi o wzgledy estetyki-listwa, pseudo lotka, zapyziala lewa lampa-prawa o dziwo nie, kolo od e60 tez jakos srednio tam pasuje(tylko dla mnie ten styling tak dziwnie wyglada na e39???), ogolnie auto naprawde malo ciekawe wizualnie, zdjecia tez marne i malo.Mi sie to auto nie podoba.

 

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twoj budżet nie jest wystarczajacy na 3 litrowe politrowe e39 ..... po prostu. Chyba ze masz kase na skarbonke bez dna ktorej i tak moze byc tak ,ze nie doprowadzisz do zadowalającego stanu. A wyzej kolege moze ponioslo troche ;) ale i tak ma racje.

 

Nie mam zielonego pojecia jaki jest "budzet na poliftowego e39 ani e46" , bo takich aut szukam ,a że ten był dla mnie blisko to sie przejechałem :D. Jak widać tacy frustracy jak ten Pan powyżej musza wejść i wrzucic swoje 3 grosze. Tak ogólnie jak widzę tutaj tematy przez pytajacych jak Ja to w 90% są to odpowiedzi , negatywne POGARDLIWE dla pytającego tak jakby miał czelność zadać pytanie do forumowego specjalisty. Pozdrawiam bez odbioru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze.

Mam tylko nadzieję że jak założysz kolejny temat, ty szukający okazji ... :duh:

To nikt Ci na niego nie odpowie.

Powodzenia w poszukiwaniu idealnych e46 jak i e39 poliftowych za dwunastaka do negocjacji, oczywiście.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.