Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekna-218-koni-mechanicznych-ID6yS43R.html#65122b6d5d

 

Witam co sądzicie o tym bmw ? Vin wbawb31070p082818 . Cena wydaje się dobra, czego jej brakuje oprócz navi i m pakietu ? Jedzie to jakoś w porównaniu do pospolitych 2.OD czy tdi ? Pytam bo nigdy nie miałem okazji jechac takim autem a nie ukrywam bardzo mi sie podoba. Sprzedawca twierdzi ze auto zadbane ma go od 5 msc i w tym czasie jeszcze nie zdarzyło mu się dolewać oleju co chyba raczej dobrze świadczy o silniku. Ma byc bezwypadkowe jednak szyba z przodu wymieniona. Po kupnie planowałbym dołożyc środek m pakietowy, dużo jest z tym roboty ? Działają pompowane boczki w fotelach po przekładce ? Pozdrawiam i prosze o opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ? Mam do pracy 6km, dizel w zimie nawet się nie zagrzeje. Na 335i mnie nie stać 320i ponoć nie jedzie. Niby r6 bmw to dobre silniki czy nie ? Auto przed 2008r czyli wtrysk pośredni można gazować. Sam nie wiem co mam mysleć o tych autach, co bym nie czytał o silniku to każdy ma niby jakąś wadę co go dyskfalifikuje. To jaki silnik dobry do tego auta, co myślcie o tym egzemplarzu ? Edytowane przez jaro1370
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczytaj na forum . Moim zdaniem nie warto , wolał by. Już 2.0d , które tak samo pojedzie , a spali 2 razy mniej.

Mój dobry przyjaciel ma taki silnik i jak narazie więcej problemów niż jazdy. I spalanie tez nie małe na poziomie 12l. Zależy tez jak często auto będziesz użytkował .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co sie psuje znajomemu ?

 

Nic :norty: :norty: :norty:

Znajomi maja to do siebie, że nawet jak się coś psuje to trzymają język za zębami żeby nie wyszło, że.....wtopili :).

 

Vehicle Identification Number WBAWB31070P082818

Type WB31

Model 325i Ol - EUR

Development Code E92

Chassis COUPE

Steering LL

Doors 2

Engine N52K

Displacement 2.50

Power 160

Drivetrain HECK

Transmission MECH

Color Spacegrau Metallic - A52

Upholstery Stoff Fluid/anthrazit - ALAT

Production Plant REGENSBURG

Production Date 2007-02-02

 

 

 

Standard Equipment

2C4 L.-a. Wheelsstar Spoke 157 Lm Raeder Sternspeiche 157

255 Sports Leather Steering Wheel Sport-lederlenkrad

4BZ Int. Trim Fin. Titanium Light Interieurleisten Titan Hell

4UA Semi-electr. Adj. Both Front Seats Sitzverstellung Teilelektrisch F/b

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

520 Foglights Nebelscheinwerfer

522 Xenon Light Xenon-licht

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

249 Multi-function For Steering Wheel Multifunktion Fuer Lenkrad

302 Alarm System Alarmanlage

313 Exterior Mirror Package Aussenspiegelpaket

441 Smokers Package Raucherpaket

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

563 Lights Package Lichtpaket

8SP Cop Control Cop Steuerung

855 Language Version Italian Sprachversion Italienisch

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

877 Deletion Cross-over Operation Ueberkreuzbedienung Entfall

884 Italian / On-board Documentation Italienisch / Bordliteratur

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Jedyna przewaga tego silnika nad 20d to kultura pracy. Cała reszta jest słaba - częste problemy z poborem oleju, 2 x większe spalanie, średnie osiągi. 20d po programie może czasem pogonić ta benzynkę ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Jak Ci się podoba to jedź i oglądaj i nie słuchaj, że nie bierz tego silnika bo nie, że to nie jedzie itp... Sam od jakiegoś czasu śledzę e92 325i i widzę, że prawie tego nie widzę na rynku i coś sensownego się pojawi raz na ruski rok. Nie znaczy to oczywiście, że trzeba jechać i kupować pierwszą lepszą sztukę bez dobrego sprawdzenia! Ogólnie wybrać teraz jakiś samochód to niezła zagwozdka... jak nie pęka wał korbowy to pali więcej oleju niż benzyny albo łańcuch strzela ot tak sobie, albo nie wiem co jeszcze :roll: A coś w końcu kupić trzeba. Co do osiągów to jak zawsze tylko subiektywna opinia i sorry Randall ale opinię kogoś, kto jeździ 245KM w serii (o ile nie ma już modów, bo straciłem wątek w galerii i muszę nadrobić ;) ) to ja wyrzucam do kosza :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje z zainteresowanie tematem, bo wybor silnika do e92 to dla mnie dosc ciezKa sprawa. Jest na otomoto rozniez fajne 325d za bodajze 44400 bez m pakietu ale na ful wyposazeniu, wszystko fajnie ale zmowu disel a ja w msc robis kolo 700km... wczesniej zdazylo mi sie jechac e46 320ci i wedlug mnie calkiem fsjnie to smigalo szczegolnie na wyzszych obrotach. Czyli kupujac 325i e92 nie ma obaw ze objedzoe mnie passat z 2.0tdi ? Chodzi oto ze auto ma fajnie wygladac byc wmiare wygodne i dosc szybkie, zeby tez nie palilo 20l tylko kolo 10-12 a tu wlasnie e92 325i wydaje sie idelnym wyborem. Nie chce kazde rano odpalac traktora wiadomo oco chodzi..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Włoszka, bezwypadkowe, niski przebieg, konkluzja ; sprawdzić historię serwisowania i jak coś wyjdzie to sprawdzić jak zrobione i negocjować.

Jak samochód jest zgodnie z opisem to pozostała kwestia gustu i możliwości.

..........................................................................................

Generalnie to na privy nie prowadzę korespondencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N52 maja wadliwe glowice. Moim zdaniem kolo kupil mine ktora pali max oliwy i chce ja szybko odsprzedac:-D ale pisze to na Moim doświadczeniu. Zadzwon i zapytaj czy jak zrobisz 1000 km i ubyje Ci litr oleju to zwroci ci cash:-D. Bidne to e92... Kto po 5 miechach sprzedaje wymarzone auto?:-D

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

ENJOY THE RIDE
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

N52 maja wadliwe glowice. Moim zdaniem kolo kupil mine ktora pali max oliwy i chce ja szybko odsprzedac:-D ale pisze to na Moim doświadczeniu. Zadzwon i zapytaj czy jak zrobisz 1000 km i ubyje Ci litr oleju to zwroci ci cash:-D. Bidne to e92... Kto po 5 miechach sprzedaje wymarzone auto?:-D

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

 

Widziałem że miałeś problemy ze swoim autem, ale nie każde tak ma.

Jeśli od początku wymienia się olej co 30-40 tyś. to kłopot będzie na pewno.

Ze swojego doświadczenia wiem że przy prawidłowym serwisie ten silnik jest bezproblemowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Da się tym pojechać, bez przesady :8) to w zupełności wystarczający silnik do tej budy.

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Fakt: 6,9sek. do setki. Myślę, że wg większości zjadaczy chleba to niezły zapierdzielacz. Sprawdź sobie ile ma do setki to czym jeździsz teraz to będziesz miał jakieś odniesienie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.