Skocz do zawartości

Mata fotela z anglika do europy


silver200

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada na to, ze bede musial wymienic mate w fotelu pasazera. Mam mozliwosc kupic fotel od anglika, tylko pytanie czy bedzie pasowala? czy nie okaze sie? ze kable z drugiej strony, czy inne tego typu historie? I czy z normalnego fotela bedzie pasowala do mpakietowego?

 

Pomozecie;)??

E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi.

Właśnie przeglądam zdjęcia mat i widzę, ze przewody przechodzą na środku siedziska, więc nie powinno być różnicy anglik/Europa.

 

emilo - czy to pewna informacja? bo mam blisko zwykły fotel, a mam M-pakietowe. Na zdjęciach nie widać, żeby się różniły (aczkolwiek nie mam 100% pewności, czy nie wodze tylko "normalnych")

E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co nie wiem czy jest różnica pomiędzy typami foteli. On przekładał z takiego samego fotela to wiem że pasowała a nie wiem czy jest inaczej w innych ale sądzę że pewnie nie bo wątpię żeby produkowali inną pod inny fotel (ale nie zagwarantuję ci że będzie PLUG&PLAY)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba będe musiał wyjąć ze swojego fotela i dopiero się zobaczy, bo jak patrze na Realoem to wszystkie maty jakie znajduje w opisie maja sportowe fotele NIE.

i bądź tu mądry. Może ktoś, kto ma oryginalny mpakiet zobaczy po swoim vinie w realoem, bo ja nic nie mogę znaleźć.

E91 318d 2007r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,

Odkopie trochę temat.

Padła mi mata zajętości i szukam foteli z anglika.

Byłem obejrzeć dwa fotele, oba podłączyłem i na obu miałem ten sam objaw co na moim fotelu.

Pytanie - czy fotele czymś więcej się różnią? Czy muszę co coś ze swojego fotela przełożyć?

Czy powinny działać p&p?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po polaczeniu, kasowales bledy z mrs?

 

Będą pasować pnp jeśli kupisz ten sam fotel z opcja która nie jest wyższa od twoich. Po każdym przełożeniu foteli powinno się usunąć błędy.

Dokładnie to było problemem. Pojechałem tam jeszcze raz ze swoim napinaczem (tamci napinacze wymontowują) i skasowałem błędy. Wszystko hula.

Dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.