Skocz do zawartości

Odma n53b30a


daveeconomic

Rekomendowane odpowiedzi

gosciu widzę masz ogromne zaburzenia osobowosci... jeszcze kilka wykrzyknikow wstaw... zglos się do swojego specjalisty, niech zmieni dawki leku..

 




Nawet jesli nawet? I co?

!!!!!!!!!!!!!!!!!??????!!!!!!!!!?????????

I co z tym zrobisz? Bedziesz skrzyl? Plakal czy mnie dalej obrazal??

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kolego Lewonek - gumową membranę też przyklejałeś do kapsla, czy po prostu ją wcisnąłeś?

 

Hej.


Montaż jest banalny. Przylozyc odme do korka na sucho. Zobaczyc jak sie uklada w srodku. Silikon nalozyc na zewnetrzna krawedz patrzac od spodu, srodka.

Pamietac trzeba o malym otworze w korku, ktory sluzy do odpowietrzania. Zapalke mozna wlozyc podczas nakladania silikonu. Korek + membrana i sprezyna i cala budowa "cepa".

"Druciarstwo" to zrobil ktos kto pozniej jest sfrustrowany, ze mu nie wyszedl montaz.

 


Moze i nawet spie.... to i tak nie zmienia faktu ze to druciarstwo i nie tak to powinno byc! Sam dobrze o tym wiesz! Tylko w zyciu nie przyznasz na forum ze szkoda kasy na pokrywe.

Bmw przewiduje ruska membrane i kapsel czy nowa pokrywe zaworow? Proste! Oczywiscie polak chciwy i najmondrzejszy zawsze znajdzie obejscie i latwa tansza droge! Nastepnym razem przy wymianie amorow rozbierz nalej oleju i tez bedzie dzialac.

Moje zdanie to badziew i tyle!

Mysle ze predzej czy pozniej i tak bedziesz myslal o wymianie pokrywy.

Zycze milego dnie. Tylko mnie nie obrazaj jak jeden z ponizszych bo to proste i plytkie. Pozdrawiam

" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

najmondrzejszy? :D ahahah no Ty za to NAJMĄDRZEJSZY nie jesteś "kolego".



Widziałem kilka twoich postów na forum i mam już twój obraz - nędzy i rozpaczy. Nie gorączkuj się i nie odpisuj mi już. M3 już kupiłeś? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


PS: ja cię nie obraziłem, tylko stwierdziłem fakty na podstawie twojej nadmiernej egzaltacji i nadużywania interpunkcji.

Diagnostyka silników N53 i N43

Możliwość zdalnej diagnostyki, szczegóły zapraszam na PRIV

6CiWSrm.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nedze i rozpacz to masz Ty! Prawde pisze ze bmw e92 n53 to smietnik!! Bo jest smieciorem! Tak jak na poczatku myslalem ze ok cos zawsze sie moze spier.... i naprawialem! Tak teraz wiem ze szkoda kasy na to dziadostwo.Zrobilem pokrywe zeby nastepny co kupi nie plakal za chwile ze go oszukalem! Wystawilem na sprzedaz i wrocilem do Z4 M54. Mniej problemow wiecej frajdy! Nie jestem najmodrzejszy ale jak jestem pewny czegos na 100% to mowie jak jest a nie owijam gowno w kolorowy papier! Ten silnik to badziew i tyle! A co fo M3 . Mysle ze rs jest lepszy i pewnego dnia jak wyzeruje punkty karne to bede mogl sobie pozwolic na ta przyjemnosc :lol: narazie niestety ubezpieczenie by mnie lekko przygniotlo! Zycze Tobie szerokiej drogi i wszystkiego najlepszego!
" OD NADMIARU WIEDZY JESZCZE NIKT NIE UMARL" ALBERT EINSTEIN.....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Gumma od ruskich jest trochę grubsza i sztywniejsza od oryginału i dlatego co niektórzy mają problem po montażu.

Wystarczy skrócić sprężynę o jeden zwój i wszystko działa bez problemu.

http://[/url]https://bimmerprofs.com/crankcase-ventilation-part2/link

W linku jest to opisane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.