Skocz do zawartości

320d f31 używany przez niemiecką policję


47

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Jak już wcześniej pisałem w którymś z wątków poszukuje używanego f31. Natrafiłem na kilka sztuk w DE w ciekawej cenie roczniku i przebiegu tyle że srebrne i tak mnie zastanawia czy to może samochody wymieniane przez niemiecką policję.

Jak poznać czy to właśnie takie pochodzenie, czy to w ogóle wg was dyskwalifikuje taki samochód?

Pozdrawiam

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
nie wiem czy 320d było w niemieckiej policji... co do rozpoznania - to ślady po naklejkach, duży przebieg, krata za siedzeniami z przodu (choć nie musi być), kombi, ślady po montażu koguta, na desce ślady po montażu walkytalky :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kumpel na 320d z DE policji, auto wbrew pozorom z miskim przebiegiem i nieźle utrzymane. Puki co nie narzeka, jeździ już z pól roku

A wiesz może jak rozpoznać że to właśnie ex-polizei?

 

Sent from my Nexus 6P using Tapatalk

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wygląda na to że sztuka którą brałem pod uwage to faktycznie ex-policyjny, co potwierdzałyby zaślepione otwory na głownym tunelu od strony pasażera.

 

201609201033083422.jpg

Pozdrawiam,

47

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jaki przebieg ? Pytam pod kontem inrerwału oleju. Jeżeli policyjny to robili zgodnie z zaleceniem BMW, czyli co ok.30tys.a to nic dobrego.

Po za tym coby miało dyskwalifikować ten samochód znając jego pewną historię.

Edytowane przez Andrzej62
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Jak na 3 letniego diesla to przebieg super mały :cool2: Kwestia miasto czy dłuższe autostradowe przebiegi. Tego się nie dowiesz.

Sprawdzałeś po VIN-ie przy jakich przebiegach miał wymieniany olej ?

Nawet jak by miał co 30 tys to przy tym przebiegu 80 tys to nie tragedia. Większość kupuje z dużo większym przebiegiem, Niemiec a tym bardziej firma dokonuje przeglądów zgodnie z zalecaniami BMW,rotacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej rozkodować VIN i zwrócić uwagę na nietypowe wyposażenie, np. dodatkowe źródło zasilania, uchwyt na broń.

Być może jest również kod informujący, że auto jest przeznaczone dla policji.

Jeśli chodzi o policyjne auta, to te młode z niedużym przebiegiem z reguły mają zaliczone jakieś stłuczki, w przeciwnym razie byłyby dalej eksploatowane przez policję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam f10 kupione od niemieckiej policji. Auto różniło się paroma rzeczami:

-w prawych drzwiach była wycięta połowa boczku i zamontowany schowek na broń

-dodatkowe gniazda elektryczne

-drugi akumulator

-wycięty otwór w tylnej półce na koguty

-2 małe otwory w listwie ozdobnej tunelu środkowego

-ślady po wystawianiu koguta na dach

 

Auto jeździło jako nieoznakowany radiowóz po autostradach, przy zakupie dostałem komplet specjalnych dokumentów od policji niemieckiej(kupiliśmy bezpośrednio od policji bez pośredników). Jeśli chodzi o rozmiar felg to 18 więc nie były one najmniejsze możliwe. Co do wymian oleju itd to nie interesowałem się ponieważ auto było po lekkim kontakcie z bandą(niewystrzelone poduszki itp) i miało 12 tys. km przebiegu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.