Skocz do zawartości

BMW F10 520 Poznan Wbafw11020c646617


Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

VIN: WBAFW11020C646617

Type code: FW11

Model: 520D (EUR)

E-F-R series: F10

Series: 5

Type: LIM

Steering: LL

Doors: 4

Engine: N47T

Displacement: 2.00

Power: 135 (183 hp)

Drive: HECK

Transmission: AUT

Paint code: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Upholstery code: LCSW - LEDER DAKOTA/SCH

Prod.date: 2010-10-11

S1CA SELECTION COP RELEVANT VEHICLES

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CD Brake Energy Regeneration

S2K1 BMW LA wheel, V spoke 236

S4B9 Interieurleisten Alu Feinschliff

S4UR Ambient interior light

S6AA BMW TeleServices

S6AB Control, Teleservices

S6VC STEUERUNG COMBOX

P7A2 Innovation pack II

S7SP Navi Professional/m.-ph.prep. Bluetooth

S8KA OELWARTUNGSINT. 30.000KM/24MONATE

S8SC Telematics access request,country-spec.

S8TF Active pedestrian protection

S8TH SPEED LIMIT INFO

S8TL TAGFAHRLICHT FRONT UND HECK AKTIV

S8TN TAGFAHRLICHT UEBER LICHTMENUE EINST

S8V1 HINWEISSCHILD NCAP ENGL/DEU/ITAL

S205 Automatic transmission

S230 Extra package, EU-speciifc

S248 Steering wheel heater

S255 Sports leather steering wheel

S320 Deleted, model lettering

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S431 Interior rear-view mirror with auto dip

S465 Through-loading system

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S522 Xenon Light

S524 Adaptive Headlights

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S575 Socket, lugg. comp. incl. 2. batt.

S609 Navigation system, Professional

S610 Head-up display

S612 BMW Assist

S614 Internet

S615 Extended BMW Online Information

S616 BMW Online

S620 Voice control

S633 Preparation, mobile phone, Business

S676 HiFi speaker system

S698 Area-Code 2 for DVD

L801 NATIONAL VERSION GERMANY

S850 Additional Export tank filling

S851 Language version German

S863 Dealer List Europe

S879 Operating instructions German

Mój czarnuch

Drugi czarnuch-540i

E32 740IL

Kupię do e46 sedan przedlift:

- maskę cosmosschwarz 303

- osłonę dźwigni automat 51167059413 ("-" do przodu)

- listwę spryskiwaczy mgłowych polift (303 cosmosschwarz)

Najlepiej Dolny Śląsk, tel. 782-784-200.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Temat jest już zgłoszony.

Nie komentuję, zrobię jedynie zrzuty.

 

Ogłoszenie pierwsze oto_pl z 2017-04-06 -klik-klik-

Pan Maciej Poznań (Wielkopolskie)

rok 2010, Przebieg 171.000 km, Pojemność skokowa 1995 cm3, VIN WBAFW11020C646617, moc 230 KM, cena 42.ooo zł

Cytat ogłoszenia oto_pl:

Witam sprzedam BMW silnik 2.0 diesel bezawaryjny skrzynia automat BMW lekko zmodyfikowane czip tuning na 230 koni co jest najbardziej optymalne i bezpieczne dla podzespołów w profesjonalnej firmie tuningowej mam na to fakturę jak i rownierz na wszystkie serwisowe naprawy a dodam ze tylko w autoryzowanych serwisach naprawiane ostatni przegląd w styczniu wymienione oleje filtry klocki przód oryginalne jak z fabryki auto całe zachowane w stanie fabrycznym nie żałowałem na moja perełkę jest bezwypadkowe w pełni sprawne na dzień dzisiejszy nic nie wymaga wkładu wiec proszę nie pytać przez telefon nie marnujmy sobie czasu wszelkie istotne informacje znajdują się w opisie jestem drugim właścicielem auto wcześniej jeździło u mojego poprzedniego szefa wiec znam całe na wylot oryginalnie przyciemnione szyby bogata opcja wyposażenia skrzynia automatyczna pracuje jak nowa sprzedaje ponieważ pilnie potrzebuje gotówki cena ostateczna nie zamieniam się No chyba ze na coś szybkiego z dopłata dla mnie min 15 tys. Odbieram telefony do 23.

Koniec cytatu.

18e3fb9ca4c0.jpg

 

 

Ogłoszenie drugie oto_pl z 2017-05-06 -klik-klik-

Pan Adam Poznań Stare Miasto , Wielkopolskie, tel. 515132576 ; 515-132-576 nr rej. ze zdjęć (PL): PO6S202

rok 2010, Przebieg 191.000 km, Pojemność skokowa 1995 cm3, VIN Wbafw11020c646617, moc 184KM, cena 41.ooo zł

Cytat ogłoszenia oto_pl:

Witam mam do zaoferowania bmw auto serwisowane regularnie nawet z najmniejsza drobnostką odwiedziałem serwis całość w oryginale jak z fabryki bmw ladnie wyglada nie jest porysowana auto garazowane jestem drugim wlascicielem bunia jest bezwypadkowa i nie mialo zadnych przygod z wypadkami ani kolizjami wiecej informacji pod telefonem zapraszam na ogledziny jazde probną zgadzam sie na dokladne sprawdzanie auta w aso gdyz nie mam nic do ukrycia w zestawie dwa komplety opon

Koniec cytatu.

089edc7ab4e9.jpg

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzie chce go zglosic ? chociazby na glupim otomoto,policje moze zrobia jakas prowokacje.Kiedys brat naiwnie wplacil takiemu 1000zaliczki i co ?! po roku dostal pisma z sadu ze zgarneli szajke wlasnie z poznania i wsadzili ich na bodaj 5 lat,na zwrot pieniedzy nie liczy aczkolwiek maja to zasadzone,byly sporo innych poszkodowanych osob na znacznie powazniejsze kwoty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Mój kolega miał spore problemy przez takie fikcyjne ogłoszenia "na zaliczkę".

Otóż oszuści wraz ze swoim numerem konta podawali dane jego firmy.

Nasz "wspaniała policja" wpadła zarówno do jego domu jak i firmy, zabrali wszystkie komputery.

Sprzęt odzyskał po kilku miesiącach, w większości uszkodzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Otóż oszuści wraz ze swoim numerem konta podawali dane jego firmy.

 

Nasuwa się pytanie - czy to w ogóle auto ogłoszeniodawcy - czy też kogoś innego, kto może o tym nie wiedzieć.

 

Samo żądanie zaliczki nie jest karalne - także na tej podstawie zgłoszenie nic nie da. Policja na wniosek zgłaszającego sprawdzi i umorzy sprawę.

 

Dopiero wyłudzenie 286 & 1 jest karalne. Pewnie znajdą się ludzie, którzy zachwyceni tym F10 wpłacą zaliczki i nie dostaną samochodu.

 

Na koniec cytat z rozmowy z policjantką -

panie - my ich łapiemy a prokurator ich wypuszcza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ręce opadają... jak można wierzyć, że ktoś mi sprzeda samochód za 50% ceny. Właśnie najbardziej zgubne jest to, że ludzie szukając samochodu patrzą tylko na cenę i na cenę. I kupują samochody ponad swoje możliwości, CCC.

 

Kiedyś dzwoniłem do takiego gościa, bo znajomy chciał koniecznie. Wtedy to był chyba rok 2012 czy 2013 i była to e91 2010r za 25000 :D Rozmawiam z gościem i mówi mi, że jest w Danii i za 2h wyjeżdża i trzeba się szybko decydować, jedyne 1000 euro zaliczki. Na miejscu jak się samochód nie spodoba to zwraca zaliczkę i nie było tematu. Logika jest w tym, nie? Potem się okazało, że gość był we Wrocławiu :mrgreen: Kiedyś to był bardzo popularny proceder, ale z biegiem czasu ludzie go nagłośnili. Mimo wszystko widać, że jeszcze da się na tym zarobić.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz to ewidentnie na wałki wygląda, bo różnica ceny jest bardzo duża do średniej rynkowej

parę lat temu jak przekręty nigeryjskie się zaczynały pamiętam, to cena za takie auto była tylko troszkę lepsza, ale zawsze były to auta najbardziej pożądane, kolor, wyposażenie, wersja silnikowa, niestety ludzie dostają "małpiego rozumu" wydaje im się, że złapali okazję, parę lat temu znajomy się tak napalił i nie szło mu nic wyperswadować, odniosłem wrażenie, że wręcz wydawało mu się, że wszyscy mu zazdroszczą, że to on znalazł taką perłę za super cenę... no i posłał w dal 500euro :mrgreen: nauka kosztuje :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
przcierz to odrazu widac ze jakis walek na zaliczke czy cos w tym stylu

 

Tak, koles chce zaliczke, mowi, ze zarezerwuje dla mnie po zadatku, nie mozna wczesniej obejrzec itp., walek jak ch^j :-/

 

Nasuwa się pytanie - czy to w ogóle auto ogłoszeniodawcy - czy też kogoś innego, kto może o tym nie wiedzieć.

Samo żądanie zaliczki nie jest karalne - także na tej podstawie zgłoszenie nic nie da. Policja na wniosek zgłaszającego sprawdzi i umorzy sprawę.

Dopiero wyłudzenie 286 & 1 jest karalne. Pewnie znajdą się ludzie, którzy zachwyceni tym F10 wpłacą zaliczki i nie dostaną samochodu.

Mam wrażenie, że nie mają tego F10 520d (tak bywa zwykle).

W takim przypadku byłoby to oszustwo.

 

Nie chciałem pisać wcześniej szczegółów dotyczących tej F10 520d.

Ale jak już pisałem - dałem znać komu trzeba.

Kolorowe jarmarki działają, ogłoszenie usunięte przez adminów oto_pl, zobaczymy co wyjdzie..

 

Mam doświadczenie - tu -klik-klik- przerabiałem to w 2013 roku - wtedy złoczyńca bez mojej wiedzy użył pozorując sprzedaż mojego ówczesnego samochodu - który wtedy POSIADAŁEM.

Gnoje wystawiły ogłoszenie w gratka_pl wykorzystując moje E91 330d, którego byłem WŁAŚCICIELEM, z moim Vin-em, i z moimi numerami rejestracyjnymi (numery rejestracyjne i poprzedni właściciel i ja mieliśmy te same - oboje jesteśmy z okolic Poznania).

A zdjęcia skopiowali z wcześniejszego ogłoszenia oto_pl - z którego ja auto wcześniej kupiłem (obcięli jedynie doły zdjęć z logo "oto_pl") - o tu są zdjęcia mojej poprzedniej ślicznotki -klik-klik- - użyte przez łobuzów.

Cenę wystawili zamiast +/- 60.ooo to 31.ooo zł, a przebieg zamiast okolic 205.ooo km, to wpisali na ogłoszeniu bodajże 60.ooo km

 

Ale się wtedy wściekłem.

Po długich działaniach kolorowych jarmarków okazało się, że sprzedający (a dokładniej właściciel konta bankowego) okazał się polskim słupem, a głową - człowiek narodowości rumuńskiej - mieszkający pod Warszawą.

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szkoda szczepic klawiaturki , na forum coraz wiecej uzytkownikow co mysla ze wyrwa okazje i zlapia boga za nogi. BMW jest marka w ktorej czesto cena ma duze powiazania zze stanem auta. jakiegos francuzaa mozna wyrwac okazjonalnie w dobrej cenie i w stanie jak te drozsze ale nie BMW kiedy sie ludzie w koncu naucza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.