Skocz do zawartości

BMW E60 535D 2005R VIN WBANC91030B763762


Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Przymierzam sie do zakupu e60 535d ostatnio na allegro pojawila sie nowa aukcja

 

http://allegro.pl/bmw-e60-535d-oryginalny-m-pakiet-dsp-logic-7-wzor-i6784609590.html

 

po rozmowie ze sprzedającym wychodzi ze ksiazke serwisowa jest ale jest tylko jeden wpis z 2007-08r przy przebiegu 60-70tys zapewnia ze jest orginalny i auto jest bezwypadkowe

 

po fotkach niby auto calkiem calkiem

VIN WBANC91030B763762

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Vaporr wiadomo że najlepiej byłoby jechać do Niemiec samemu kupić, ale nie każdy ma czas

i znajomość niemieckiego na sensownym poziomie.

 

Vehicle Identification Number WBANC91030B763762

Type NC91

Model 535d - EUR

Development Code E60

Chassis LIM

Steering LL

Doors 4

Engine M57X

Displacement 3.00

Power 200

Drivetrain HECK

Transmission AUT

Color Carbonschwarz Metallic - 416

Upholstery Leder Dakota/schwarz - LCSW

Production Plant DINGOLFING

Production Date 2005-07-20

Standard Equipment

216 Servotronic Servotronic

534 Automatic Air Conditioning Klimaautomatik

540 Cruise Control Geschwindigkeitsregelung

548 Speedometer With Kilometer Reading Kilometertacho

785 White Direction Indicator Lights Weisse Blinkleuchten

851 Language Version German Sprachversion Deutsch

Options

1CA Selection Cop Relevant Vehicles Selektion Cop Relevanter Fahrzeuge

2NN M La Wheels Doublesp. 172 M/mix.ty. M Lm R.doppelsp.172 M/mischb.

205 Automatic Transmission Automatic Getriebe

300 Emergency Wheel Notrad

302 Alarm System Alarmanlage

319 Integrated Universal Remote Control Integrierte Universal-fernbedienung

320 Model Designation, Deletion Modellschriftzug Entfall

337 M Sport Package M Sportpaket

339 Satin Chrome Shadow Line

354 Green Stripe Windscreen Gruenkeil-frontscheibe

4M3 Interior Trim.fini. Alu. Cube Pure Interieurleiste Alu Cube Pure

403 Glas Roof, Electric Glasdach, Elektrisch

415 Sunblind For Rear Window Sonnenschutzrollo Fuer Heckscheibe

416 Sunblinds Sonnenschutzrollos

423 Floor Mats, Velour Fussmatten In Velours

428 Warning Triangle Warndreieck

431 Interior Rr Vw Mirror W Aut Anti-d Innenspiegel,automatisch Abblendend

459 Seat Adjustm., Electr. W. Memory Sitzverstellung, Elektr.mit Memory

465 Through-load System Durchladesystem

481 Sport Seats F Driver/front Passenger Sportsitze Fuer Fahrer/beifahrer

494 Seat Heating F Driver/front Passenger Sitzheizung Fuer Fahrer/beifahrer

502 Headlight Washer System Scheinwerfer-waschanlage

508 Park Distance Control (pdc) Park Distance Control (pdc)

522 Xenon Light Xenon-licht

524 Adaptive Headlights Adaptives Kurvenlicht

601 Tv Function Tv-funktion

605 Telematic Preparation Telematik Vorbereitung

607 Teleservice Preparation Teleservice Vorbereitung

609 Navigation System Professional Navigationssystem Professional

612 Bmw Assist Bmw Assist

616 Bmw Online Bmw Online

620 Voice Input System Spracheingabesystem

633 Prep.mob. Ph. Business Bluet.interf. Handy Vorb. Business/bluetooth-sch.

672 Cd Changer Bmw For 6 Cds Cd Wechsler 6-fach

677 Hifi System Professional Hifi System Professional

698 Area-code 2 Area-code 2

704 M Sport Suspension M Sportfahrwerk

710 M Leather Steering Wheel M Lederlenkrad

715 M Aerodynamics Package M Aerodynamikpaket

761 Individual Sun Protection Glazing Individual Sonnenschutzverglasung

775 Individual Roof-lining Anthracite Individual Dachhimmel Anthrazit

8SA Country Spec. Release Of Navigation Laenderspez. Navi.-freischaltung

8SB Country Spec. Release Of Telematic Laenderspez. Telematikfreisch.

8SC Country Spec. Release Of Teleservice Laenderspez. Teleservicefreisch.

8SP Cop Control Cop Steuerung

801 Germany Version Deutschland-ausfuehrung

863 Europe/dealer Directory Service Kontakt-flyer Europa

879 German / On-board Documentation Deutsch / Bordliteratur

9AA External Skin Protection Aussenhautschutz

936 Request Bmw Mobile Phone On Delivery Bmw Handy Bei Auslief. Anfordern

964 Request Navi Dvd On Delivery Request Navig. Dvd On Delivery

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

osoby ktore same jada do niemiec po fajne auto to moze 1 na 100 albo i mniej. Co z tego ze auto jest od prywatnej osoby jak ta osoba kupila na 90% od handlarza x lat temu . Trzeba brac pod uwage ze duza czesc sprowadzonych e60 mialo przygody i cwiartki to czesty zabieg. Jak ostatnio szykowalem e61 do sprzedazy to w tym samym zakladzie blacharskim stala poliftowa szara e60 530d ktora czekala na przeszczep z przodu ..... nawet m pakiet ory miala ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn chodzi o to jak jest z tym przebiegiem poniewaz na te 240kkm srednio patrze co do tego czy auto bylo bezwypadkowe chyba da sie jakos to zobaczyc przy oglądaniu auta (mam do auta 200km czyli nie tak duzo)

 

co do auta od prywatnych sprzedawcow jest jedno w bialymstoku 2006r za 49900zl bylem patrzylem no i tak auto przejechalo 194tys km ale gdy zapytalem o ksiazke to mowi ze nie bylo (nr vin mam jezeli jest jakas szansa sprawdzic przebieg niech ktos mi napisze jak)

 

albo najlepiej zapytam czy za 40-45tys jest szansa kupic dobre 535d w mpakiecie (uwazam ze 50tys to chyba troche duzo jak za auto z 2006r)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wykupując raport z tej strony dostaniesz informacje o naprawach serwisowych robionych w ASO oraz

przy jakim były przebiegu:

http://www.bimmer-check.com/

 

Jeżeli auto jest zarejestrowane już kilka lat w Polsce to możesz sprawdzić je też tutaj

https://historiapojazdu.gov.pl/ ale dostaniesz tutaj tylko przebiegi przy przeglądach od 2014 bodajże.

 

Historię bezwypadkowości najlepiej określi osoba "siedząca" w temacie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu, wybrałbym opcje nr 1.

 

Widziałem kilkanaście BMW w Niemczech z przebiegiem 300+.

Po przejechaniu granicy ich stan licznika spadał przynajmniej 100 tyś.km. w dół, gdzie były wystawiane do sprzedaży.

I z takim przebiegiem były legalizowane w Polsce.

Jeśli ktoś w Polsce kupił auto na tzw. Niemca, to równie dobrze może sobie pisać że osobiście szukał w Niemczech perły, którą znalazł.

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba jednak auto z przysuchy odpada zadzwonilem do sprzedawcy pytalem o to czy przebieg byl przez niego sprawdzany itp(mowil ze tak wszystko sprawdzone) po czym powiedzialem wprost ze tak czy siak wykupie sprawdznie przebiegu i ze nie chce wydawac 130zl w bloto i nagle koniec rozmowy sprzedawca sie rozłączył

 

co do bmw z bialegostoku wykupilem sprawdzenie vin auto w 2012r mialo 217tys km-brak mpakietowego przedniego zderzaka aktualnie ma 192tyskm i mpakiet przedni zderzak mowa o aucie -http://allegro.pl/bmw-535d-272km-m-pakiet-ogloszenie-prywatne-i6784571833.html

aha i oczywiscie kierownica zmieniona

mam zdjecia jezeli ktos potrzebuje pw

 

Teraz glowne pytanie czy jest jakas szansa kupic zadbane e60 535d w mpakiecie do 50tys w polscE?????

czy jednak lepiej szukac za granica -.-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BMW E60 535D Z BIALEGOSTOKU VIN WBANC91040B765830 http://allegro.pl/bmw-535d-272km-m-pakiet-ogloszenie-prywatne-i6784571833.html

 

22.09.06 - 8373 km - zestaw naprawczy centrum sterowania kierownicy, diagnostyka i programowanie pojazdu

09.10.07 - 31 036 km - turbosprężarka, uszczelki, śruby, elementy technologiczne, separator oleju, diagnostyka komputerowa pojazdu

20.07.09 - 120 566 km - wizyta serwisowa bez opisu

12.07.12 - 203 781 km - poprawienie mocowania klemy plus akumulatora akcja serwisowa

02.10.12 - 217 895 km - wizyta serwisowa bez opisu

 

Ostatni odczyt z kluczyka - 217 895 km

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po fotkach auto calkiem calkiem bo od znanego handlarza z Przysuchy, opis też profesjonalny

ja bym sobie dał spokój, jak już kupować to od prywatnych ale to twoja forsa :)

 

Znanego? Osobiście się nie znamy.

 

W tym temacie polecasz zakup auta od prywatnej osoby, po czym dwa dni później zakładasz temat:

viewtopic.php?f=44&t=320173,

gdzie Sprzedający to.. handlarz, więc nie widać konsekwencji w Twoich wpisach.

 

Auta nie znam, ale sprzedawcę mogę jak najbardziej polecić, sprowadzał dla mnie dokładnie rok temu E61 i jestem zadowolony.

Dodam, że 3 miesiące szukaliśmy odpowiedniej sztuki.

 

Dzięki Adrian za miłe słowa!

 

Sprawdza u mnie sporo swoich samochodów, udziela się na BMW sport, myślę że warto sprawdzić na miejscu ten egzemplarz.

 

Dzięki Andrzej! Nie zwiodę ;).

 

to chyba jednak auto z przysuchy odpada zadzwonilem do sprzedawcy pytalem o to czy przebieg byl przez niego sprawdzany itp(mowil ze tak wszystko sprawdzone) po czym powiedzialem wprost ze tak czy siak wykupie sprawdznie przebiegu i ze nie chce wydawac 130zl w bloto i nagle koniec rozmowy sprzedawca sie rozłączył

 

Nie rozłączyłem się, tylko wystąpił błąd sieci i przez ponad godzinę nie mogłem złapać zasięgu.

 

Po co masz wykupować raport, skoro ja mogę Ci go wysłać bezpłatnie? Wystarczy porozmawiać. Oprócz wpisu w elektronicznej bazie, jest również książka serwisowa, która kończy się bodajże na 2010r i przebiegu 120tys km.

 

Wracając do mojego 535d: cyfry na liczniku to autentyczny przebieg samochodu. To nie jest stan licznika jak w tym drugim ogłoszeniu :), z prywatnego importu :D .

 

Sprzedaję dość dużo aut, zdecydowana większość, może nawet 80% to auta marki BMW. Wiem doskonale jak kupić dobre BMW.

Zawsze uczciwie opisuję oferowany przedmiot.

 

Nie namawiam na przyjazd do mnie, jedź do Niemiec, omijaj polskich handlarzy :roll:

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po fotkach auto calkiem calkiem bo od znanego handlarza z Przysuchy, opis też profesjonalny

ja bym sobie dał spokój, jak już kupować to od prywatnych ale to twoja forsa :)

 

Znanego? Osobiście się nie znamy.

 

W tym temacie polecasz zakup auta od prywatnej osoby, po czym dwa dni później zakładasz temat:

viewtopic.php?f=44&t=320173,

gdzie Sprzedający to.. handlarz, więc nie widać konsekwencji w Twoich wpisach.

 

Auta nie znam, ale sprzedawcę mogę jak najbardziej polecić, sprowadzał dla mnie dokładnie rok temu E61 i jestem zadowolony.

Dodam, że 3 miesiące szukaliśmy odpowiedniej sztuki.

 

Dzięki Adrian za miłe słowa!

 

Sprawdza u mnie sporo swoich samochodów, udziela się na BMW sport, myślę że warto sprawdzić na miejscu ten egzemplarz.

 

Dzięki Andrzej! Nie zwiodę ;).

 

to chyba jednak auto z przysuchy odpada zadzwonilem do sprzedawcy pytalem o to czy przebieg byl przez niego sprawdzany itp(mowil ze tak wszystko sprawdzone) po czym powiedzialem wprost ze tak czy siak wykupie sprawdznie przebiegu i ze nie chce wydawac 130zl w bloto i nagle koniec rozmowy sprzedawca sie rozłączył

 

Nie rozłączyłem się, tylko wystąpił błąd sieci i przez ponad godzinę nie mogłem złapać zasięgu.

 

Po co masz wykupować raport, skoro ja mogę Ci go wysłać bezpłatnie? Wystarczy porozmawiać. Oprócz wpisu w elektronicznej bazie, jest również książka serwisowa, która kończy się bodajże na 2010r i przebiegu 120tys km.

 

Wracając do mojego 535d: cyfry na liczniku to autentyczny przebieg samochodu. To nie jest stan licznika jak w tym drugim ogłoszeniu :), z prywatnego importu :D .

 

Sprzedaję dość dużo aut, zdecydowana większość, może nawet 80% to auta marki BMW. Wiem doskonale jak kupić dobre BMW.

Zawsze uczciwie opisuję oferowany przedmiot.

 

Nie namawiam na przyjazd do mnie, jedź do Niemiec, omijaj polskich handlarzy :roll:

 

pozdrawiam

 

 

dobre jaja, nie wykupuj nic przecież jest ksiazka :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy czytanie ze zrozumieniem to naprawdę tak trudna rzecz w tych czasach?

Masz racje... jaja są, można się pośmiać z ludzi, którzy nie potrafią obsługiwać się ojczystym językiem i nie potrafią cytować właściwych fragmentów danej wypowiedzi.

 

Napisze wyraźniej, bo pewnie i tak dalej nie rozumiesz,

W jakim celu zainteresowany ma wykupować raport, skoro ja mogę mu TEN SAM RAPORT wysłać za darmo?

 

Ciekawe czy teraz zrozumiesz ;)))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D :D

Czy czytanie ze zrozumieniem to naprawdę tak trudna rzecz w tych czasach?

Masz racje... jaja są, można się pośmiać z ludzi, którzy nie potrafią obsługiwać się ojczystym językiem i nie potrafią cytować właściwych fragmentów danej wypowiedzi.

 

Napisze wyraźniej, bo pewnie i tak dalej nie rozumiesz,

W jakim celu zainteresowany ma wykupować raport, skoro ja mogę mu TEN SAM RAPORT wysłać za darmo?

 

Ciekawe czy teraz zrozumiesz ;)))

 

 

 

Nie, nie rozumiem po przez tel była całkiem inna rozmowa. Skoro możesz wysłać to ja z chęcią zobacze ten raport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Znam handlarzy sprowadzających dwa auta i lepiących w jedno.

Znam takich co cofają szafy po 200tys km.

Osobiście od kolegi z Przysuchy kupiłem dwa auta i byłem bardzo zadowolony.

Wszystko rzeczowo przedstawione przez telefon zgodne z sytuacją podczas oględzin auta na żywo.

Elementy wymagające wymiany wymienione na najwyższej jakości lemforder itd a tego nie spotkałem u żadnego handlarza bo tuleja lemforder to 300zł a najtańszy zamiennik 50zł i każdy wsadza takie na handel.

Obydwa auta zostały podczas wymiany na kolejny model kupione przez forumowiczów i obydwaj są bardzo zadowoleni a nie są laikami.

Obecnie szukam kolejnego auta dla kobiety i ubolewam że kolega z Przysuchy nie ma modelu który potrzebuje bo miał bym z głowy a obecnie wracam z Niemco Turcji na pusto po oględzinach kilku ulepów i zrobieniu prawie 3000km o kosztach nie wspomne.

Forumowym "specjalistą" polecam pozostanie na etapie auto świata i katalogów w stylu samochody świata 2001/2002 bo to jest poziom waszej wiedzy i pojęcia o rynku aut.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wrzucajcie wszystkich do jednego wora. Znam handlarzy sprowadzających dwa auta i lepiących w jedno.

Znam takich co cofają szafy po 200tys km.

Osobiście od kolegi z Przysuchy kupiłem dwa auta i byłem bardzo zadowolony.

Wszystko rzeczowo przedstawione przez telefon zgodne z sytuacją podczas oględzin auta na żywo.

Elementy wymagające wymiany wymienione na najwyższej jakości lemforder itd a tego nie spotkałem u żadnego handlarza bo tuleja lemforder to 300zł a najtańszy zamiennik 50zł i każdy wsadza takie na handel.

Obydwa auta zostały podczas wymiany na kolejny model kupione przez forumowiczów i obydwaj są bardzo zadowoleni a nie są laikami.

Obecnie szukam kolejnego auta dla kobiety i ubolewam że kolega z Przysuchy nie ma modelu który potrzebuje bo miał bym z głowy a obecnie wracam z Niemco Turcji na pusto po oględzinach kilku ulepów i zrobieniu prawie 3000km o kosztach nie wspomne.

Forumowym "specjalistą" polecam pozostanie na etapie auto świata i katalogów w stylu samochody świata 2001/2002 bo to jest poziom waszej wiedzy i pojęcia o rynku aut.

skoro ty tak mówisz to zwracam honor, być może kolega z Przysuchy jest wyjątkiem wśród handlujących autami. Zwykle ciężko o dobre auto od handlarza bo logiczne że każdy chce zarobić i nikt nie sprowadza aut charytatywnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Pewnie że 99% handlarzy to ściema przez ostatnie dni widziałem co ściągali i gdzie kupowali ale jak to zawsze wyjątek potwierdza regułę i pierwsze co szukając obecnie auta pytałem Rybika co ma na stanie bo poprostu warto choć każdemu zdarzy się gorsze auto bo tam nie mamy takich możliwości przy kupnie jak w Polsce zazwyczaj nawet nie ma mowy o jeździe próbnej ale jadąc do niego będę wiedział czego się spodzewać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chyba ktoś pomylił auta, bo wątek jest o 535d z Przysuchy a korekta dotyczy auta z Białegostoku

 

BMW E60 535D Z BIALEGOSTOKU VIN WBANC91040B765830 http://allegro.pl/bmw-535d-272km-m-pakiet-ogloszenie-prywatne-i6784571833.html

 

22.09.06 - 8373 km - zestaw naprawczy centrum sterowania kierownicy, diagnostyka i programowanie pojazdu

09.10.07 - 31 036 km - turbosprężarka, uszczelki, śruby, elementy technologiczne, separator oleju, diagnostyka komputerowa pojazdu

20.07.09 - 120 566 km - wizyta serwisowa bez opisu

12.07.12 - 203 781 km - poprawienie mocowania klemy plus akumulatora akcja serwisowa

02.10.12 - 217 895 km - wizyta serwisowa bez opisu

 

Ostatni odczyt z kluczyka - 217 895 km

 

Tutaj jeszcze kilka szczegółów o samochodzie z Białegostoku:

https://web.facebook.com/bimmercheck/posts/1499914986748032

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.