Skocz do zawartości

e90 oswietlanie drogi do domu Follow Me Home


ciez

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 52
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dokładnie tak samo w trójce. Tez mam biksenia i tak własnie to działa. W sumie to długo nawet nie wiedziałem ze mam ten follow me home ( bo mi to po prostu do niczego nie potrzebne ) i kumpel mi to dopiero pokazał.
virus by Masters - 190km, 395Nm
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, mam pytanie czy mozna jakos zaprogramowac xenony czy tez ringi tak zeby swiecily w czasie zamykania czy tez otwierania samochodu przez jakis czas, dodam ze mam bi-xenon auto z 2006 roku, pozdrawiam

 

W wersji po lifcie tzw "welcome light", przy otwieraniu z pilota zapalają się światła postojowe i jeśli masz "LIGHTS PACKAGE" to dodatkowo świecą się klamki z zewnątrz.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia i świecą się ledy pod klamkami w momencie otworzenia z pilota, ale podobno można też zaprogramować ringi, żeby się zapalały. W wersji po lifcie wystarczy ustawić przełącznik świateł na AUTO, wtedy przy otwieraniu zapalają się ringi, ale to też trzeba ustawić chyba w opcjach, ew. zakodować. Już było o tym na forum, nawet filmiki na YT o tym są.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia i świecą się ledy pod klamkami w momencie otworzenia z pilota, ale podobno można też zaprogramować ringi, żeby się zapalały. W wersji po lifcie wystarczy ustawić przełącznik świateł na AUTO, wtedy przy otwieraniu zapalają się ringi, ale to też trzeba ustawić chyba w opcjach, ew. zakodować. Już było o tym na forum, nawet filmiki na YT o tym są.

 

Pzdr.

 

Ja ustawiam to Idrive'em. Wchodzę w ustawienia auta, światła i tam jest "welcome lights", klamki mi się podświetlają i zapalają ringi oraz tylne postojówki. Fajnie to wygląda.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pakiet oświetlenia i świecą się ledy pod klamkami w momencie otworzenia z pilota, ale podobno można też zaprogramować ringi, żeby się zapalały. W wersji po lifcie wystarczy ustawić przełącznik świateł na AUTO, wtedy przy otwieraniu zapalają się ringi, ale to też trzeba ustawić chyba w opcjach, ew. zakodować. Już było o tym na forum, nawet filmiki na YT o tym są.

 

Pzdr.

 

Ja ustawiam to Idrive'em. Wchodzę w ustawienia auta, światła i tam jest "welcome lights", klamki mi się podświetlają i zapalają ringi oraz tylne postojówki. Fajnie to wygląda.

 

Masz LCI :)

 

No u mnie tak nie ma :( ale może da się to zakodować.

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz LCI :)

 

No u mnie tak nie ma :( ale może da się to zakodować.

 

Pzdr.

2007 to jeszcze nie LCI ;)

mozliwe ze od tego roku to wprowadzili bo u mnie jest dokladnie tak samo - postojowe+klamki - bardzo fajny efekt po ciemku :8)

 

 

Dokładnie, nie mam LCI, LCI było od końca 2008. Ja mam koniec 2007 i tutaj już był lift w środku taki delikatny, typu aluminiowe obwódki.

Po za tym soft się zmienił w Navi i szybciej chodzi.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz LCI :)

 

No u mnie tak nie ma :( ale może da się to zakodować.

 

Pzdr.

2007 to jeszcze nie LCI ;)

mozliwe ze od tego roku to wprowadzili bo u mnie jest dokladnie tak samo - postojowe+klamki - bardzo fajny efekt po ciemku :8)

 

 

Dokładnie, nie mam LCI, LCI było od końca 2008. Ja mam koniec 2007 i tutaj już był lift w środku taki delikatny, typu aluminiowe obwódki.

Po za tym soft się zmienił w Navi i szybciej chodzi.

 

No to sorry, faktycznie. Ale w takim razie chodzi o wersje właśnie po tym lifcie :), zobaczymy, jak u mnie wypali z tym kodowaniem to też się ringi będą świecić :)

 

Pzdr.

Edytowane przez eXiDe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak się ustawia w wersji po lifcie:

 

http://img602.imageshack.us/img602/3636/e90lights.jpg

było:

E87, 120d, 2004, chip: 191KM/437Nm - 2004-2007, 30 miesięcy funu z jazdy :)

E91, 320d, 2007, chip: 193KM/406Nm - 2007-2010, 30 miesięcy czołgania się z "A" do "B" :(

E90 LCI, 330d, 2010, chip: 286KM/600Nm - 2010-2013, 42 miesiące przyjemności z skromności :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
follow me home , o tym wiem , bo juz w e46 byla ta opcja , mi chodzi o to zeby po nacisnieciu pilota otwieraly sie drzwi i zapalaly ringi... mam wersje przed liftem , wiem ze po lifcie wystarczy zostawic przelacznik swiatel w trybie auto... ale przed liftem to nie dziala...
Przeciwnik SERII.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

follow me home , o tym wiem , bo juz w e46 byla ta opcja , mi chodzi o to zeby po nacisnieciu pilota otwieraly sie drzwi i zapalaly ringi... mam wersje przed liftem , wiem ze po lifcie wystarczy zostawic przelacznik swiatel w trybie auto... ale przed liftem to nie dziala...

 

Było o tym, pozostaje chyba kwestia zabawy z kompem, albo rzeźbienie z instalacją ;)

 

Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zarejestrowani

Panowie co to za bajki opowiadacie;p

 

Ja mam przedliftową bez Idrive i jak otwieram auto to zapalają mi się ringi i świecą tak z 15 sekund albo jak otworze drzwi, a ustawiałem wszystko przez OBC manetką :) Poszperaj w opcjach gdzie jest kluczyk z ptaszkiem i kluczyk z jakims tam innym znaczkiem i w podopcjach będzie ikonka otwartej kłódeczki klikasz i wybierasz znak swiatyel postojowych ,. czy jakos tak bo piszę z pamięci ;)

b4c4c1867b858a60.jpg.30a4296d964cadcc5bbee45deeb1292d.jpg

OFICJALNY ZEWNĘTRZNY PARTNER BMW AG

Chiptuning Programowanie Carplay Kodowanie Diagnostyka BMW AOS

Tel. +48-790-465-462

https://www.facebook.com/Codemybimmer

https://www.instagram.com/codemybimmer

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co to za bajki opowiadacie;p

 

Ja mam przedliftową bez Idrive i jak otwieram auto to zapalają mi się ringi i świecą tak z 15 sekund albo jak otworze drzwi, a ustawiałem wszystko przez OBC manetką :) Poszperaj w opcjach gdzie jest kluczyk z ptaszkiem i kluczyk z jakims tam innym znaczkiem i w podopcjach będzie ikonka otwartej kłódeczki klikasz i wybierasz znak swiatyel postojowych ,. czy jakos tak bo piszę z pamięci ;)

 

Masz 2008 wiec poliftowa.

_____________________

Sprzedam nowy filtr powietrza MANN C31143 BMW E60 E61 E63 E64 - 90 zł z wysyłką

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rocznik 08' to niekoniecznie lift - LCI sa produkowane od wrzesnia 2008

 

 

Zgadza sie. Nie mam wersji LCI ale wiem zebyl lift miedzy rocznikami 2005 i 2008 tylko nie pamietam kiedy. Dodano wtedy kilka poprawek. Rozmawialem kiedys z kims z tego forum na ten temat i mowil ze mu brakuje tych swiatel powitalnych ale podobno nie jest to taka prosta sprawa aby to dolozyc. A mial chlopak pojecie bo pracowal wtedy na codzien w Bawarii i mial doposazona swoja 330d prawie we wszystko.

 

P.S. pisze teraz z telefonu. Jak siade pozniej przed komputer to znajde jego nick z forum. pozdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.