Skocz do zawartości

Problem z łącznikiem stabilizatora przod


Marcinn_88

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

wszystkich forumowiczow. Mam nastepujacy problem. Bardzo szybko wybija mi sie przedni prawy lacznik stabilizatora. W ciagu okolo 5000 km wymienilem lacznik 3 razy. Czesci oczywiscie markowe. Pozatym brak luzow w zawieszeniu, zbieżność ok. Proszę o pomoc co moze byc przyczyna? Dziekuje za odpowiedzi

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo przy przebiegu 164tys wymieniłem łączniki ori Lemforder na tureckie zamienniki lemforder i pierwszy wytrzymał z prawej strony niecałe 9tys km założyłem kolejny taki sam i napisałem do lemforder polska w tej sprawie ,że tureckie są słabej jakości odp była że niemają reklamacji na ten łącznik i tyle.Chyba trzeba zamienić alu na stal Meyle HD może dłużej wytrzymają.Pewnie szybciej pada z prawej strony bo drogi są zawsze lepsze na środku a po bokach nierówności i dziury tak sobie tłumacze bo stab jest prosty z nowymi Ori Bmw gumami.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam podobne doświadczenia, wcześniej miałem dwa Fordy i co pół roku wymieniałem jakiś łącznik, testowałem różne, Febi, Lemforder, Meyle. W końcu przeszedłem na oryginalne Forda i wytrzymywały dwa razy dłużej aczkolwiek cena jest trzykrotnie większa więc średnio się opłacało ale irytowało mnie wymienianie co trochę łącznika więc wolałem trochę "dopłacić".
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Łączniki Lemfordera wytrzymały u mnie 10-15 tysięcy. Teraz TRW wytrzymało 3-4 tysiące... :mad2: Oba kupowane w dobrych sklepach. Czy te części naprawdę są tak złej jakości czy to jakiś grubszy problem? Wszystkie wahacze w przednim zawieszeniu były niedawno wymieniane...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
To ja chyba jestem lepszy :P mi zdechł lemforder po 1-2 tyś km .... ktoś poradzi jaki teraz wybrać bo moje zdziwienie na stacji diagnostycznej było spore. Te Melye HD stalowe sąwytrzymalsze ktoś może coś się wypowiedzeć na ich temat.
Nadsterowność wzbudza strach w pasażerach. Podsterowność – w kierowcy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie Meyle HD i powiem tak. Ogólnie jakość wykonania bardzo dobra fajna. Jeden mi zaczął stukać gdzieś po 20-25tyś. Wymieniłem parę jakieś 5 miesięcy temu i nic się nie dzieje. Ogólnie jestem bardzo zadowolony i ich jakośc jest bardzo na plus, podejrzewam, że miałem pecha akurat. Reklamować mi się nie chciało bo dałem za sztuke chyba 30zł.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.