Skocz do zawartości

wymiana żarówki świateł mijania


miamivice

Rekomendowane odpowiedzi

żarówka wymieniona.wystarczy skręcić max kierownica,w nadkolu jest plastikowa zaślepka na dwa wkręty,wystarczy odkręcić krótkim śrubokrętem,zdjąć zaślepkę ,następnie mamy dostęp do tylniej części lampy,odkręcamy dekielek i już mamy dostęp do żarówki.wystarczy trochę wytrwałości,zwinności i po problemie.nic trudnego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
  • 11 miesięcy temu...
Panowie dzisiaj zmieniałem w X1 żarówkę i nie jest do końca jak w E60. Żarówki się nie przekręca w lewo natomiast przed przetwornica wokół żarnika jest czarne plastikowe kółko z małą wypustką i naciskając na nią za ta wypustkę trzeba to kółko obrócić o jakieś 45° w lewo i delikatnie wyciągnąć żarówkę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam. Dziś wymienialem żarówkę od świateł mijania w x1 2010 r. Najpierw trzeba otworzyć klapkę od nadkola ( ja użyłem do tego klucza od domu) następnie odkręcamy dekiel plastikowy w lewo, zdejmujemy wtyczkę ( w stronę koła) drut który trzyma żarówkę, to w górnej jego części dociskamy go (w stronę lampy) i przesuwamy w prawo i żarówka już jest nasza. Ja wymienialem żarówkę z prawej strony samochodu. Żarówka H7. Mam nadzieję że się to komuś przyda. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 11 miesięcy temu...
Odświeżenia kotleta - czy wymieniał ktoś przez to okienko w nadkolu żarówkę od doświetlania zakrętów? Zdemontowalem i nie widze szans na zdjęcie tej zaślepki za żarówką bo nie da się tam jej dobrze złapać palcami. Zakładam ze trzeba to w któraś stronę przekręcić? Jakiś patent?
Tomek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.