Na grupie fb, otrzymałem taką o to instrukcje "Wentylator masz pod schowkiem. Musisz wykręcić schowek, wyciągnąć kanały nawiewu. Wykręcić jedną śrubę od przodu, mocującą wentylator, a po przeciwnej stronie będziesz miał języczek z zapadką. Odciągasz języczek i przekręcasz wentylator o parę stopni. I powinien ci wypaść w ręce". Nie wydaje się zbyt skomplikowane tak jak mówisz. Jak tylko ogarnę wentylator to zdam relacje.