Skocz do zawartości

M Performance Folie Progów


rabbit72

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie

Dziś przyszły do mnie ori folie progów M Performance, generalnie znalazłem instrukcje gdzie nakleja się je na sucho na oczyszczoną powierzchnię i widziałem filmik kiedy nakładali te folie na mokro, ponieważ nigdy nie bawiłem się w jakiekolwiek nakładanie folli chciałbym prosić o poradę jaki sposób jest najlepszy, a także na co szczególnie zwrócić uwagę, wiem że może pytanie jest banalne ale nie chciałbym niczego zepsuć, mieć ją położoną równo bez bąbli czy zagięć ?

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siema

ja niedawno to robiłem też po raz pierwszy!

ja zrobilem na mokro bo balem sie ze jak sie zle przyklei to rozciagne naklejkę przy odklejaniu,

a wyglądało to tak bierzesz jakiś spryskiwacz uzupełniasz go woda i dodajesz troszkę płynu do mycia naczyc, spryskujesz nim naklejke (ta klejaca strone) i progi ( nie zaluj sobie im więcej tym lepiej ;)

jak by sie cos sklejało to oderwij sobie i popsikaj tam, zeby wszystko sie ladnie slizgalo i wtedy mozesz ustawic naklejkę w odpowiednim miejscu, następnie ściągasz karta lub czymś innym wodę z pod naklejki i tyle!

ja zamowilem vinyle z ebaya nie oem. ale chyba nie robi to roznicy, na zakończeniu progu musisz podgzewac suszarka i uformowac vinyl do kształtu zagiecia i podgzac na koniec żeby vinyl stracił pamięć poprzedniej formy

powodzenia ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Warto do aplikacji folii kupić sobie dobrą rakle dzięki której wypchniesz nadmiar wody spod folii. Nie rob tez takich rzecz na słońcu, warsztat lub cień. By powierzchnia się nie nagrzewała. Wtedy będzie git.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tych z Ebaya ?

 

Odradzam ori wszystkim - wiekszego CHŁAMU nie widziałem , po 1 zimie się rozwarstwiają .... Lepiej udać się do zakładu foliującego karoserię - wyfoliować porządnie progi i na to nakleić sam napis. Szkoda pieniędzy na ten oryginał - równie dobrze można wyrzucić.

 

pozdrawim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka cena tych z Ebaya ?

 

Odradzam ori wszystkim - wiekszego CHŁAMU nie widziałem , po 1 zimie się rozwarstwiają .... Lepiej udać się do zakładu foliującego karoserię - wyfoliować porządnie progi i na to nakleić sam napis. Szkoda pieniędzy na ten oryginał - równie dobrze można wyrzucić.

 

pozdrawim

 

 

Ja płaciłem £83 z przesyłką z salonu w UK czyli na nasze jakieś 410 pln, szczerze nie pocieszyłeś mnie tą wiadomością o rozwarstwianiu :duh: , oczywiście zdawałem sobie sprawę że cudów nie ma i wcześniej czy później coś z nimi zacznie się dziać ale żeby po 1 zimie, może warto było wziąć chińszczyznę za dwudziestaka :?: .

Ale no nic, trzeba jakoś z tym żyć :) , postaram się je dobrze zabezpieczyć od początku, a nóż klimat brytyjski pozwoli im przetrwać z sezon dłużej :wink: , może z 2 Goodwood'y zrobią :8)

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Z mojej zeszła zewnętrzna warstwa podczas mycia myjką ciśnieniową. Na szczęście wydarzyło się to w ASO podczas przeglądu więc mi ją wymienili na swój koszt :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Trochę odkupienia temat. Też bałem się jakości tej naklejki i w salonie BMW Sikora w Bielsku w sklepie, dostałem info, że była wadliwa partia tych naklejek i wszystkim wymienili za darmo. Teraz są poprawione i w razie czego mają 2 lata gwarancji. Kupiłem, nakleiłem i zobaczymy :D
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.