Skocz do zawartości

Ciche wejście AUX.


marcin397

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć, mam problem. Otóż zamontowałem sobie oryginalną wiązkę aux do e61 pre-lci no i okej gra tylko problem w tym, że cicho tj. CD/FM gra na 100% to aux gra na jakieś 40-50%. Myślałem, że w każdej e60 tak jest, jednak w brata e60 lci aux działa tak jak powinien czyli CD/FM 100% aux delikatnie ciszej powiedzmy 90-95%.

O co chodzi, co zrobić by u mnie grało tak jak u niego? Szukałem w necie informacji i znalazłem coś podobnego ale w e90 bez iDrive opcję taką jak AUX-level. Jest może coś takiego w e60?

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
witam, podpinam się do tematu. Mam ten sam problem aux dokodowany, kabelek zamontowany. Aux gra strasznie cicho...(50% co do radia czy cd) próbowałem puszczać dźwięk z laptopa czy ipada, niestety jest to strasznie cicho. posiadam radio bez navi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Fabrycznie montowany AUX u mnie i ten sam problem. Myślę, że najsensowniejszym rozwiązaniem (a szukam go już trochę czasu) będzie zakup wzmacniacza słuchawkowego. Pytanie czy to gra warta świeczki. Takie urządzenie ma co prawda własne zasilanie, ale nie jest ono wieczne, tak więc to już trzy kable (!). Wejście sygnału do wzmacniacza, wyjście z niego plus zasilanie wzmacniacza.

Szukałem też opcji w radiu, ale nie potrafię nawet EQ wywołać :roll: Ale to już temat na osobny wątek :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem podobny przypadek co prawda w e39,że aux był strasznie cichy ale coś się bawiłem i wcisnąłem guziki od pamięci stacji radiowych 1-6 i tymi guzikami regulowało się głośność więc może w e61 być podobnie. Jak dałem 6 beż żadnej różnicy pomiędzy AUX a CD
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.