Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych forumowiczów :-)

 

Forum czytam już jakiś czas, aczkolwiek to jest mój pierwszy post - szukam w miarę taniego E90 do jazdy "po bułki".

Co sądzicie o tym ogłoszeniu?

 

https://www.otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-ID6ykb9w.html#c69cd44693

 

Przebieg podobny oryginalny, zweryfikowany w ASO w Zielonej Górze.

 

Z góry dziękuję za wszystkie opinie :-)

 

Łukasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli koledze nie przeszkadza to ''wyposażenie'' to dlaczego nie? Jechać i oglądać. Dużym plusem jest przebieg(prawie nówka sztuka) jeśli jest prawdziwy. W późniejszym czasie jeśli przebieg nie będzie 300+ tkm to raczej ktoś się znajdzie, tak jak w tym przypadku aby się poruszać z punktu a do punktu b.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz się związać z tym samochodem na bardzo długi czas.... jest praktycznie niesprzedawalny.

 

Jest tam jakieś dodatkowe wyposażenie?

:cool2: Popieram w 100%, chyba wszystkie 20 letnie auta premium mają lepsze wyposażenie niż ten biedak...

 

 

kasior151 przebieg mały bo jeździć na co dzień się odechciewa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole każde auto premium z mocą powyżej 180 koni i porządnym wyposażeniem niż takie pseudo BMW...

kasior151 moje serce bije też tylko w jedną strone... Porsche :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie gdyby mógł wybierać to też wybrałby coś powyżej 180 koni i na fulu. Zejdźmy na ziemię... autor ma chyba inne priorytety i szuka jak to powiedział auta do jazdy ''po bułki" a, że chce po nie śmigać bunią to już jego sprawa.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kasior151 masz racje, tylko jest mały problem, pojeździ i się zrazi, a później będzie się bujał ze sprzedażą ...

offtop ostatnio dobry tekst słyszałem:

- z BMW z biednym wyposażeniem i słabym silnikiem to tak jak z mieszkaniem na 4 piętrze w bloku bez windy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw do BMW, beznadziejne fotele, plastikowa kiera, silnik z niskim momentem obrotowym... Pamiętam jak szukałem auta po volvo s60 D5 i byłem załamany tymi stołkami, już prawie odpuściłem e90 przez nie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Te fotele są ok. Wyglądają średnio, ale siedzi się bardzo wygodnie. Silnik N46 nawet w wersji 318i jest bardzo elastyczny i do jazdy codziennej się nadaje. Oczywiście o jakiejś tam radości z jazdy związanej z osiągami ciężko mówić, ale daje radę. Kierownicę i gałkę zmiany biegów, można za niewielkie pieniądze wymienić. Multifunkcja z tempomatem, przy okazji zmiany kierownicy, to też niewielkie pieniądze. Co do klimatyzacji automatycznej, to jak ktoś nie ma jakiegoś ciśnienia i kompleksów, to z manualną też da się żyć. Pamiętajmy, że duża część użytkowników samochodów z automatyczną klimatyzacją i tak ciągle przy niej grzebie i kręci, ustawia na maksa albo na minimum itd. Równie dobrze mogliby mieć manualną i nic by im to nie zmieniło. :) BMW E90 to świetne auto i nawet ze słabym wyposażeniem da dużo satysfakcji z użytkowania.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mmw zgadzam się z Tobą w większości aspektów. Osobiście wolę automatyczna klimę ustawiam raz i mam spokój, niestety co do foteli się nie zgodzę bo nie mają prawie w ogóle trzymania bocznego i mi osobiście siedziało się mało komfortowo. Zgoda można powymieniać wszystko, kierownice, fotel kierowcy itd. ale nie po to kupuje ktoś najtańszą wersje wyposażenia żeby wszystko później dokładać. Gdyby wyposażenie było jako takie to do jazdy w mieście ten silnik jest wystarczający :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wymiana oleju w ASO, jak przywieziesz swój olej i filtr, kosztuje ze 150 zł. Jeździsz sobie raz w roku, masz systematyczne wpisy i nikt Ci słowa nie powie. Wydatek zwróci Ci się z nawiązką przy sprzedaży.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.