Skocz do zawartości

Zegary LED 6WB do f30


kalistopl

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze

Każdy człowiek ma prawo zainstalować uzywana czesc. Oczywiście jeśli jest ona legalna. Pojęcie cofania bardzo niejednoznaczne. Dlatego ta ustawa jest skazana na porażkę. W przypisywaniu uzywanej części niema przestępstwa, ponieważ działania nie są skierowane na zmniejszenie przebiegu pojazdu .

Co do licznika 6WB - po tym, jak chińczycy zaczęli sprzedawać swój adapter zaczęli otrzymywać negatywne opinie od konsumentów, że ten adapter nie działa. Teraz zamiast adaptera sprzedają kostki eeprom. Osobiście tym eeprom nie wierzę nawet jeśli ona i działa, to niewiadomo kiedy sie popsuje , bardzo mi to przypomina roznego rodzaju emulatory. Dlatego wolę usuwać "inkrement area" i spac spokojnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 111
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Jutro rano montaż, więc napiszę co i jak wieczorkiem.

Chyba że nie dojadę bo jeszcze z 300ml rumu mam w butelczynie :D



update

Licznik założony, koszt 450zł, czas roboty 30 min. Był mały zonk z wyświetlaniem info z navi na liczniku ale ogarnąłem sobie już to sam bimmercode.

c3ff76e88b2ec059.jpg

7c757c6477d310ff.jpg


23ec1184a39bfbd1.jpg


a644c80e1dbcf987.jpg


2e9ae827f2fa2811.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

koszt 450zł

Tak jak pisałem, tacy ludzie nie szanują siebie, swoją wiedzę, mają wylane na innych, i na ten rynek napraw bmw wcale . Można ich nazywać różnymi złymi słowami. Trzeba mieć wiatr w głowie aby bawić sie z częścą zamienną za 100 euro , która kosztuje 950$.

Ale jest pozytywna rzecz w tym wszystkim - reanimować czasami to, co jest zepsute tymi, kto robi za kawałek chleba - bardzo często zdarza się śmiać nad takimi głupcami i kasować takich po same jaja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temsky740.

Nie rozumie ciebie bo ciągle się czepiasz że ktoś zrobił chłopakowi taniej niż ty podałeś cenę A do tego piszesz jakieś bzdury. Nikt ci chleba z pod brody nie zabiera. Robisz za swoją stawkę inni robią za większą lub mniejsza. Co Cię to obchodzi?

Dam przykład jeden, mieszkam za granicą w Niemczech A tutaj stawki są inne przeliczajac na polskie stawki I powiem tyle że dowiadywalem się o montaż takiego licznika. Cena licznika koszt 900 euro plus minus z znanego portalu aukcyjnego, A koszt kodowania z montażem od 150 do 200 euro. Więc przeliczajac wychodzi od 600 do 900 zł.

Czemu się tak spinasz? Żal ci D... ściska? Wyluzuj to jest forum I każdy może sam decydować za ile, u kogo to zrobi. Są na tym forum też ludzie gdzie nieodpłatnie pomagają za pomoc w kodowaniu lub jakimś problemie związanym z autem , tylko odbywa się to na Privat. Bo tacy ludzie jak ty gdyby zobaczyli że ktoś pomaga za Free to byś poczuł się pokrzywdzony że ci zabiera zarobek. Zrozum to jest forum I dzielimy się wiedzą i pomagamy. Nie krytykujemy kto za ile coś robi. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz temsky740, forum jest po to aby sobie pomagać i nie koniecznie być pazerną złotówą. Pieniądze to nie wszystko, a jeśli już je brać to to łyżeczką a nie chochlą.

Ja wydałem tylko raz na usługę u PRMAX-a, ta "usługa" i podpowiedzi Przemka były trafne, nie mam potrzeby nikomu płacić.

Sam swoją wiedzą dużo się dzieliłem, nie wspominając ile liczników zrobiliśmy w e90 za przysłowiowe tymbarki. Nigdy nie wziąłem złotówki za pomoc, zaś jak kto potrzebował to za rączkę poprowadziłem. Wiele w dziedzinie zegarów się nie zmieniło, zaś jeśli kto uważa że to szczyt osiągnięcia to wow chwała mu za to.

Przykro jest patrzeć jak to forum podupada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Chciałbym usłyszeć pieśń od Сiebie gdy w ręce mial by uszkodzony licznik , ktory sie nadaje na śmietnik i wlascieciela obok , ktory gotowy ciebie zabic za to. :mrgreen:

forum jest po to aby sobie pomagać

dokladnie , tym kto szuka zadarmo )) - żelazna logika, sorry - to jest nonsens

Sam swoją wiedzą dużo się dzieliłem

rób to dalej - za niedługo w ogóle bez roboty zostaniesz sie jak i wszyscy w okolicy,

Pieniądze to nie wszystko

Oczywiście , jeszcze przed wyjazdem do Polski mialem wylane na pieniądze. W życiu wiele innych ciekawych rzeczy i sensu.

Tylko ty nie rozumiesz o czym mi chodzi, chodzi o żebrakach na bmw , ktore zawsze placza ze nie maja kasy i wlasnie szukaja takich ludzi , kto jak Maria Tereza pomogaja calemu swiatu prawie zadarmo.

Mam swoje poglądy na to wszystko, ponieważ nikt mi nie pomaga i nie oczekuję tej pomocy, ponieważ wszystkie swoje problemy rozwiązuję sam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temsky740 :) bawisz mnie :)

Robotę mam :) nawet o nią się nie martwię, jestem w swoim kraju i nawet potrafię poprawnie pisać w naszym ojczystym języku.

Gratuluje Tobie naiwnych klientów, lubię takich fachowców, którzy przeważnie są drożsi od serwisu.

Janusze businessu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temsky740 odniosę się do Ciebie jeszcze raz. To za ile ty wykonujesz swoje usługi to twoja sprawa, nie wnikam w to Ale jeśli ktoś robi to taniej to niech robi. To jest wolny rynek I każdy ma swoją cenę.

Kolejny przykład ci dam. Jest promocja w sklepie na jakieś urządzenie I powiedzmy że w jednym sklepie coś kosztuje 600 zł A u konkurencji kosztuje 400 bo jest rabat. Gdzie pójdziesz kupić?

Odpowiedź chyba jest jednoznaczna , tam gdzie taniej.

Tak było jest I będzie. Masz swoją stawkę, A ktoś ma inną. Po godz się z tym. Lobcio dobrze napisał, to jest forum I pomagamy sobie nawzajem. Spójrz na zagraniczne fora I zobacz ile jest tam pomocnych informacji w kodowaniu I nie tylko. Tam nikt nie płacze że za wiedzę trzeba płacić.

Więc moja rada jak chcesz z kimś dyskutować o stawkach kto jakie ma to pisz z nim na priv. Bo szkoda śmieci forum takimi sprawami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
te zegary nawet ladniejsze niz te w g20 xD

Wykonuje darmową fotografię samochodów - PROFESJONALNA.

Dla forumowiczów na terenie Wrocławia. Portfolio. +



http://i.epvpimg.com/guXaeab.png


Zlecę import samochodów z USA/JAPONIA


Kupię:

- Boczek tylnych prawych drzwi F30 wersja Harman/Kardon

- Listwy hexagon wnętrza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temsky740 :) bawisz mnie :)

Robotę mam :) nawet o nią się nie martwię, jestem w swoim kraju i nawet potrafię poprawnie pisać w naszym ojczystym języku.

Gratuluje Tobie naiwnych klientów, lubię takich fachowców, którzy przeważnie są drożsi od serwisu.

Janusze businessu :)

Nie no, mam to samo, człowiek mnie rozbawił swoimi żalami, liczyć mi się nie chce ilu ludziom z różnych forów w przeszłości pomagałem, dzieliłem się wiedzą, podsyłałem jakieś pomocne materiały, czy namiary na konkurencyjne, aczkolwiek wciąż na poziomie usługi/miejsca. Z drugiej strony mi też kilkukrotnie pomagano i tak to działa na forum, nie rozumiem człowieka całkowicie, co z tego że traciłem dużo osobistego czasu, wcale nie musiałem i robiłem to z dobrej woli bo tak to tu działa, oczywiście nie ma co piętnować kogoś kto po prostu nie ma czasu na taką pomoc. Ale co, miałbym płakać z tytułu że nie zarobię/iłem jakichś $$, sorry kolego rozumiem inwestowanie w biznes i zdobywanie wiedzy, wiem że to czasem kosztuje, ale jeśli nie jesteś jednym z niewielu w swoim rodzaju, a ta wiedza jest ogólnodostępna to co się dziwisz że są tacy którzy na różne sposoby będą przyciągali klientów, to się nazywa" free market economy". Oczywiście osobną kwestią jest co idzie za wyższą i niższą ceną, jeśli lepsza jakość i wszystkie elementy z nią powiązane kosztują więcej, a gorsza mniej to ludzie mają swój własny rozum i możliwość wyboru , natomiast jeśli różnice są niewielkie to po co wylewać żale, zamiast tego trzeba się dostosować do rynku. Moim zdaniem jeśli jesteś wystarczająco dobry a droższy to ludzie będą ciągle do ciebie przychodzić, a jeśli myślisz że na wiedzy "ogólnodostępnej" (tu akurat nie piję do ciebie, mówię o zjawisku), wzbogacisz się ponad normę , a naiwni ludzie będą ciągle walili drzwiami i oknami to raczej się mocno zdziwisz.

p44ahXld_o.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Kolezka sobie z forum zrobił miejsce do golenia frajerów. Wypowiada się w bardzo wielu tematach ale nie żeby pomóc tylko zaprasza na Pw. Najlepiej, minimalne koszty i maksymalny zysk. Niestety tak się składa ze ludzie lubią sobie pomagać bezinteresownie wiec skończ te marne wypociny. Od paru lat mam Carly i od niedawna bimmercode. Wszystko kupione legalnie za swoją kasę w App Store. Nie zliczę już ilu ludziom w swojej okolicy BEZINTERESOWNIE pomogłem coś zakodować czy diagnozować auto.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Randall nie tylko w okolicy pomogłeś bo nawet na odległość potrafisz pomóc A jestem jednym z tych których pomogłes. I chciałem koledze zapłacić za pomoc tak zwane Na piwko I nawet nalegalem, ale odmówił I nie chciał przyjąć ani grosza. Poświęcał swój czas aby mi pomóc A nie musiał.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu.


Czy ktoś ma dojście do osoby, która takie zegary sprzedaje? Ściąga na zamówienie? Najlepiej z opcją montażu oraz kodowania.


Ostatnio otrzymałem info, że do BMW F31 z 2016 nie ma szans zakodowania takich zegarów - zostaje czerwona kropka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podepnę się do tematu.


Czy ktoś ma dojście do osoby, która takie zegary sprzedaje? Ściąga na zamówienie? Najlepiej z opcją montażu oraz kodowania.


Ostatnio otrzymałem info, że do BMW F31 z 2016 nie ma szans zakodowania takich zegarów - zostaje czerwona kropka.

 

A co Ci ta czerwona kropka przeszkadza? 0.00000001% ludzi na Ziemi będzie wiedzieć co ona oznacza :)

Raczej do 2016 musi podejść bo mój licznik jest z 2017.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.