Skocz do zawartości

za duże spalanie 3.0D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
ok dzięki jutro zaleje pod korek i zobacze :) a ktoś odpowie na drugie pytanie ? mogę wywalić tą navi i wrzucic inne radio ? nie będzie problemów? ps.ludziska nie chodzi mi o spalanie wiedziałem co kupuje tylko chodzi mi o to że po coś jest ten komputer i żeby mi jakos w miare obliczał to spalanie a nie jakieś z dupy statystyki :)

Edytowane przez pytek321

Opublikowano

mozesz ale to bedzie wygladalo z du py

ale kazdy ma swoj gust

Opublikowano
Możesz, ale nie będziesz miał możliwości kasowania średniego spalania ani innych danych z komputera bo z manetki nie da się tego zrobić, to chyba główna wada nieseryjnych radii/kombajnów z androidem i windowsem. No chyba że jest już jakiś patent na to.
Opublikowano

ale jak nie ma navi to jest chyba ten maly komputerek

to sobie cos takiego zalozy :lol:

nie no dla mnie bzdura totalna kolego wez to przemysl co ci przeszkadza w navi?

Opublikowano
Jaki komputerek? :) Można podglądać w zegarach, ale nie da się skasować bo po przytrzymaniu manetki pojawia się napis PROG i tyle, jeśli dobrze pamiętam to Flo_HP przerabiał ten temat u siebie po zmianie seryjnej navi na kombajn multimedialny na andku.
Opublikowano

no taki

http://www.acschnitzer-us.com/fileadmin/_migrated/pics/ACS-X5-Innen_04.jpg

 

tylko nie wiem czy tam pod ta klapka sie montuje to radio 1 din?

Opublikowano
  • Autor
albo dołoże tylko kabelek aux i zostawie :) bo faktycznie będzie wyglądało to za niczym :) mam też głośniki od dsp chcę wrzucic ale bez zmiany wzmaka pewnie to duzo nie da :) ale to inny temat dzięki
Opublikowano
no taki

 

...

 

tylko nie wiem czy tam pod ta klapka sie montuje to radio 1 din?

 

To jest fabryczne radio Business bez navi, po otwarciu klapki jest CD:

http://www.auto-electronics.co.uk/ebay/productimages/DVN-E39A-D99/e39stereo.jpg

Wygląda fatalnie w porównaniu z navi :D

Opublikowano

aha no to w e38 jest tak ze jest radio a pod nim komputerek, radio mozna wyjac a kopmputerek zostaje

http://carphotos.cardomain.com/ride_images/1/1735/1881/4335940396_large.jpg?v=0

Opublikowano
:cool2: Nie wiem czy w e53 się tak da, ale tak jak piszesz na pewno będzie to wyglądać z czapy :)
Opublikowano
Pierwsze slysze zeby ktos zamiast ori nawi 1din wkladal :D ale jak chcesz wedlug mnie to albo kombajn albo np emulator zmieniarki i ori navi

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.