Skocz do zawartości

Teledyski na wyświetlaczu


derlysy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli był taki temat to proszę o przekierowanie... Nie znalazłem...W passacie CC żeby się wyświetlały trzeba było albo z karty sd albo płytę dvd dzielić na sektory żeby RNS 510 to ogarnął i wyświetlił ;) A w F10 ? Pomożecie ? Z góry dziękuje.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy rozumiem o co Ci w ogóle chodzi, ale wystarczy aktywować kilka funkcji, aby DVD działało podczas jazdy. Zależnie od wersji 4 lub 5. Bardzo dużo osób oferuję taką usługę, ale można to też zrobić samodzielnie przy pewnej ilości własnej inicjatywy.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

@derlysy,

używasz E-sys? Bo tylko wtedy ma sens wymienianie "jakich".

 

Swoją drogą nieodmiennie zastanawiam się po co teledyski w czasie jazdy :D Ale to tak tylko...

Był kiedyś podobny temat o "teledyskach" ze smartfona http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=103&t=311532

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po co ?? A po to by podróżującym umilić czas. By dzieci mogło obejrzeć film, bajkę :) Skoro mamy takie możliwości to czemu nie korzystać. Dlatego pytam. E- sys ? Póki co moja wiedza na temat BMW skłania się do tego że mam tą dużą navi czyli profesjonal ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

To nie lepiej tablet z tyłu...? Co takie dziecko widzi z fotelika na tym ekranie.

Ale OK - mniejsza o to, każdy robi jak mu wygodnie.

 

Musisz zdjąć blokadę oglądania DVD (USB) w czasie jazdy.

Tego nie zrobisz ot-tak, potrzebne jest podłączenie auta pod komputer, sczytanie konfiguracji zakodowanie kilku opcji E-Sys'em.

 

P.S.

"Duża navi" to za mało informacji. Kolega, którego powyżej zjechałeś :? słusznie pytał czy masz NBT czy CiC.

Musisz zacząć od ustalenia (2013 rok - podejrzewam, że masz już NBT). Na forum znajdziesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zamierzam nikogo jechać ale pisząc post na forum chyba logiczne że oczekuje merytorycznej odpowiedzi a nie cennych rad od wujka Leszka ;) I dziękuje wiem już teraz że muszę auto do kompa podłączyć. Widzisz to cenna rada i pewnie nie bolało ją podpowiedzieć ;) I dziękuuje wiem już że duże navi czymś się tam rożnią. Poprzeglądam więc popytam jaką ja mam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CIC czyta tylko dvd, NBT czyta też pliki video z usb. Poniżej grafika jak odróżnić systemy.

Standardowo w czasie jazdy leci tylko dźwięk, obraz tylko na postoju.

Aby oglądać w czasie jazdy trzeba esysem zakodować:

2010-12 (CIC)

HU_CIC => 3000 => SPEEDLOCK_X_KMH_MIN => value = FF

HU_CIC => 3000 => SPEEDLOCK_X_KMH_MAX => value = FF

HU_CIC => 3000 => VIDEO_NUR_MIT_HANDBREMSE => nicht_aktiv

2012-13 (NBT) and 2014-15 LCI

HU_NBT => 3000 => SPEEDLOCK_X_KMH_MIN => value = FF

HU_NBT => 3000 => SPEEDLOCK_X_KMH_MAX => value = FF

HU_NBT => 3000 => VIDEO_ HANDBRAKE => nicht_aktiv

 

http://www.bimmerretrofit.pl/wp-content/uploads/2014/04/bmw122h.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.