Skocz do zawartości

E91 dostęp komfortowy - dorobienie kluczyków


lukas335i

Rekomendowane odpowiedzi

Dokładnie, najlepsze wyjście z sytuacji :)

 

W ASO w Jankach, dorobienie pilota z kluczykiem tak jak mówiłam 780 zł, trochę gorzej z procedurą ponieważ właściciel musi stawić się osobiście z dok tożsamości, jeżeli jest współwłaściciel również musi być obecny no chyba że ma notarialnie podpisane upoważnienie...

 

Orientujecie się może gdzie najlepiej zrobić oświetlenie LED i jakie są koszty?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
Mam pytanie w kwestii kluczyk mi się gdzieś zawieruszył byłem we Wrocławiu w serwisie i krzyknęli za klucz 1000 i do tego kodowanie 300. Jakie ceny są w innych serwisach może ktoś przerabiał ten temat osobiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ktoś wie jak to się robi samemu? Znaczy się usunąć kluczyk, którego już się nie posiada?

pozdrawiam

http://www.hostpic.org/images/75oie_1992258bREE92Wx_2_.png

Pomogę w mojej okolicy przy diagnozie,kodowaniu itp. Free of charge.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Mniemam, ze jest to jedno z wielu urzadzen, ktorym zlodzieje dokodowywuja "puste" klucze do CAS'a podczas kradziezy.

Jedz do ASO i wywal te pare stowek na nowy klucz.

Nie chcialbym generalizowac, ale jesli pojedziesz zalatwic problem do "Mirka" (takiego jak na filmie), szczegolnie w swojej okolicy, to nie zdziwimbym sie jesli przed uplywem miesiaca bedziesz zakladal post "Ukradli mi samochod - POMOCY!".

 

Poza tym:

1. Przenies zlacze OBD,

2. Zaloz dodatkowy immobiliser,

3. Wgraj najnowszy soft do sterownikow.

Mam angielsko-jezyczny system = brak polskich znakow diakrytycznych - przepraszam :(
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Witam,

koledzy mam jeden kluczyk do auta, wczoraj małą przygodę i z godzinę szukałem go bo mi się zapodział. Na szczęście się odnalazł ale tknęło mnie to w końcu aby kluczyk dorobić.

Dzwoniłem do ASO Rzeszów - cena kluczyka, plus kodowanie blisko 1000 zł. Czy jest jakiś inny sposób aby mieć w domu drugi kluczyk dla awaryjnych sytuacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...

Witam,

 

Do mojej E91 mam tylko jeden kluczyk (z dostępem komfortowym), chciałem podpytać gdzie w okolicach Warszawy będzie najsensowniej dorobić kluczyki?

Oraz czy oryginalnie oba główne klucze są z dostępem komfortowym czy tylko jeden?

Chciałbym też dorobić klucz serwisowy z adapterem.

 

Więc jeśli ktoś z okolic Warszawy przerabiał temat to prosiłbym o wskazówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Witam wszystkich.

Może temat kogoś zainteresuje. Niedawno orientowałem się ile kosztuje kompleksowe dorobienie kluczyka (tego "pilocika") do E90, 318d rocznik 2009.

Nie jest to tania sprawa i wygląda to tak.

sam kluczyk niecałe 190 pln plus programowanie 860 pln.

Dodatkowo, żeby taką usługę zlecić trzeba OSOBIŚCIE stawić się w ASO z dowodem osobistym i rejestracyjnym auta.

Wyrobienie klucza trwa max 2 tygodnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Update. Dzwoniłem do firmy "nieautoryzowanej" i o dziwo świadczą takie usługi jak dorobienie klucza i zaprogramowanie go do auta.

Cena 600 pln jeśli wszystko odbędzie się bez żadnych problemów.

Podsumowując, każdemu do osobistej oceny pozostawiam 40%(niecałe 400 pln) obniżenia ceny kosztem bezpieczeństwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.