Skocz do zawartości

hak westfalia bmw e46 kombi


mwpl

Rekomendowane odpowiedzi

witam, kupiłem e46 kombi z hakiem jednak bez kuli na belce jest tabliczka westfalia nr 303155a i nie moge dopasować kuli kupiłem z nr 303140 nie pasowało jakim numerem musi być oznaczony hak w mojej wersji? pozddrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

czy wy na pewno wiecie jak sie zapina ori hak westfalii ?

 

jestem aktualnie po montażu takiego haka i również wszystko do siebie pasuje.

 

nie pytam ze złośliwości ale sam spędziłem pare minut zanim zajarzyłem za pierwszym razem jak się zapina hak w gniazdo.

 

po pierwsze to pokrętło trzeba odciągnąć i przekrecić, wtedy się zablokuje w takiej pozycji otwartej. Czasem utlenia się amelinium i cięzko chodzi ten zatrzask, z tyłu haka jest taki pionowy zatrzask na dzwgni, w momencie jak odciągamy pokrętło i je przekrecamy nie zawsze chce się zablokować w pozycji do zapinania i wtedy trzeba docisnąć górną część tego zatrzasku z tyłu haka. Przydusić do haka ten zatrzask i drugą ręką przekrecić pokrętło odciągając je od haka. Wtedy się to zablokuje w pozycji gotowej do zapięcia do belki.

 

nie pamietam jak tam z kluczykiem sprawa wygląda czy na już zamocowanym haku da się go przekrecić, czy można też go zamknąć jak hak nie jest zamocowany.

 

no i jeszcze jedna porada odnośnie haka, nawet lepiej go załozyć do zderzaka nie przystosowanego do haka niż do zderzaka który już jest wycięty. Ogólnie mniej widać na zderzaku który sami dotniemy że jest hak niż na tym wyciętym oryginalnie :) taka ciekawostka.

szukam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Gniazdo jest mniejsze niż stożek na haku. Nie ma korozji na gnieździe, ani też aluminium się nie utleniło.

Znalazłem w sieci numer który powinien pasować ale póki co nie jest dostępny na allegro czy też olx. numer to 303232

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 1 rok później...
  • Zasłużeni forumowicze
Jest to kompletny hak z belka wiec bedzie musiał pasowac

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=159&t=161201 Zapraszam do galerii

Sprzedam

Przekaźniki modułu komfortu do E46 3-Seria, M3, E83 X3, E52 Z8 , Z4 E85, E53 X5 E39, M5 E38 - centralny zamek, podnośniki szyb)

Zdjęcia przekaźników w galerii

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.