Skocz do zawartości

F30 320d Rauchtopas Individual/ dwururka


wioslarz

Rekomendowane odpowiedzi

Felgi na razie sobie odpuściłem bo nic nie ma fajnego. Szukałem lamp LCI i znalazłem cały komplet na alledrogo , zamówiłem już , kurier miał być popołudniu ale w między czasie podjechałem do BMW po zestaw doposażeniowy do lamp LCI . I Pan z działu części pokazuje mi takie zdjęcie na komputerze ,że to będzie nowość i warto poczekać na takie lampy no i czekam aż się pojawią

7ab3eca57823cabbmed.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 56
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Na innym forum pisałem, że kolor wspaniały. Cierpliwie szukaj konkretnego wnętrza i będzie niespotykane F30. Te lampy też przymierze do mojej jak się pojawią. LCI wyglądają super.
Benzyna zamiast krwi...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio miałem nie miłą przygodę , zostawiłem auto na parkingu pod siłownia tak jak zawsze . Wracam a tu zderzak przerysowany, przedni lewy narożnik i klosz lampy zbity, aż mnie krew zalała... Oczywiscie zero karteczki czy jakiejkolwiek osoby która by to widziała. Zderzak oddałem do malowania a lampę musiałem kupić nową używana... szkoda słów na bezmyślność ludzi ehh. Przy okazji pomalowałem wszystkie chromy które miałem na aucie w shadowline a tak wyszło , jak pogoda pozwoli to wrzuce wiecej fotek.

 

f491070db9d95853.jpg

06e822cf439d7e18.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ostatnio miałem nie miłą przygodę , zostawiłem auto na parkingu pod siłownia tak jak zawsze . Wracam a tu zderzak przerysowany, przedni lewy narożnik i klosz lampy zbity, aż mnie krew zalała... Oczywiscie zero karteczki czy jakiejkolwiek osoby która by to widziała. Zderzak oddałem do malowania a lampę musiałem kupić nową używana... szkoda słów na bezmyślność ludzi ehh. Przy okazji pomalowałem wszystkie chromy które miałem na aucie w shadowline a tak wyszło , jak pogoda pozwoli to wrzuce wiecej fotek.

 

f491070db9d95853.jpg

06e822cf439d7e18.jpg

 

 

Nerki dobrze pasują :) jeszcze tylko dwie rurki z tyłu hehe

Pozdrawiam

male-bmw-2.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
2000? :mad2: chyba wolałbym sprzedać moje standardowe LEDy przednie i zainwestować 8000 w adaptacyjne LEDy. Więcej pożytku. Ale to może po gwarancji. Wyglądają OK ale IMHO nie warte tej ceny.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wytrzymałem i poszedłem z samego rana wymieniać :D Wymiana samych lamp bardzo prosta , tak jak przekładka pinów w kostkach ale miałem instrukcje z ASO. Tak jak Randall mówi cena bardzo dobra patrząc,że to nowy produkt BMW a oni potrafią robić ceny z kosmosu.

Przed:

a6d85d09f30ad7b0.jpg

 

Po:

9a7c079da7a946f7.jpg

390232d28bc24011.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dzień wygląda to moim zdaniem słabo. Samochód elegancki a lampy jak z rodu taniego tuningu. Gdyby kolor pojazdu był jaśniejszy, wyglądało by to lepiej.

Pytanie jak to się prezentuje gdy świeci w mroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.