Skocz do zawartości

Muzyka mp3 aux usb


SirRedbull

Rekomendowane odpowiedzi

Jak masz zlacze usb w podlokietniku to podlaczysz tam pendrive lub czytnik kart pamieci (np. na karty SD lub micro SD) i bedzie gralo. Przynajmniej u mnie tak dziala (karta micro sd 32gb), model auta poliftowy. Wczesniej mialem karte class 4 i czasami muzyka przerywala, teraz na class 10 gra jak nalezy. Co do pendrive'ow to nie kazdy dziala, musisz przetestowac

Jesli chodzi o mp3 z plyt CD to u mnie dziala, ale tylko z czytnikow na desce (ten od navi dvd oraz drugi na cd). Zmieniarka w schowku nie czyta mp3

Edytowane przez lordy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Każde urządzenie, które posiada wyjście słuchawkowe 3-pinowe, będzie działać z AUX w Twoim samochodzie, wszystkie Ipody, mp-trójki itp.

Telefony również, ale starsze, te nowsze mają wyjście 4 pinowe i to już nie łączy się z autkiem.

Zastanawia mnie jak chcecie podłączyć pendriva pod AUX, toż to inne złącza.

Były: e30: 323i '83 // e34: 520i '95, 525i '91 // e46: 320d '99 320d '02 // e39: 525tds '96, 520d '02, 528i '98, 525d '00 // e60 520 M47 + wirus, 520d N47 // e83 N47

Pozdrawiam

Krzychu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Posiadam BMW E61 Poliftowe z 2007r z Navi Professional (CCC), w VINie jest opcja (6FL), w podłokietniku jest port USB i AUX

 

Mam problem, po podłączeniu Pendrive'a sformatowanego na FAT32 z muzyką w formacie Mp3, świeci się dioda na pendrive'ie, a na ekranie nie widać pendrive'a. Samochód nie widzi pendrive'a, nie ma go na ekranie i przez to nie da się słuchać z niego muzyki. Próbowałem z 4 pendrive'ami, formatowałem je ponownie (na FAT/FAT32) i nic to nie dało.

 

Niektóre pendrive'y, które próbowałem podłączyć, wcześniej były widziane w E91 i F11, samochody je widziały i można było słuchać muzyki.

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Miałem tak samo, pendrive nie był widoczny chociaż dioda na nim się świeciła (SanDisk cruzer 16gb, usb 2.0). Formatowałem, nagrywałem mp3 w katalogach i bez nich, nic to nie dawało. W końcu podłączyłem czytnik kart usb i włożyłem kartę micro sd. Od razu zaczęło wykrywać. Próbowałem z innym czytnikiem i także wykrywa (taki za kilka zł na allegro, usb 2.0). Wydaje mi się, że po prostu niektórych PenDrive'ów nie wykrywa. Robiłeś z czterema, trochę dziwne że żaden nie zadziałał. Po podpięciu wchodzimy w Entertainment -> Audio AUX -> obok AUX IN powinnna się pokazać nazwa podłączonego czytnika/pendrive'a. Spróbuj również z czytnikiem kart, powinno być dobrze.

http://i497.photobucket.com/albums/rr333/lordv44/BM/aux1_zpsfdnc8mt2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam BMW E61 Poliftowe z 2007r z Navi Professional (CCC), w VINie jest opcja (6FL), w podłokietniku jest port USB i AUX

 

Mam problem, po podłączeniu Pendrive'a sformatowanego na FAT32 z muzyką w formacie Mp3, świeci się dioda na pendrive'ie, a na ekranie nie widać pendrive'a. Samochód nie widzi pendrive'a, nie ma go na ekranie i przez to nie da się słuchać z niego muzyki. Próbowałem z 4 pendrive'ami, formatowałem je ponownie (na FAT/FAT32) i nic to nie dało.

 

Niektóre pendrive'y, które próbowałem podłączyć, wcześniej były widziane w E91 i F11, samochody je widziały i można było słuchać muzyki.

 

Czy ktoś wie jak rozwiązać ten problem? Proszę o pomoc :D

 

Sformatuj na ntfs...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi! :D

Aux też nie działa, próbowałem robić pełne formatowanie na fat32, formatować na ntfs i nic to nia dało. Próbowałem też z adapterami micro sd->sd->usb oraz micro sd m2->usb i też nic to nie dało.

Bluetooth działa, aux i usb nie działa.

Po podłączeniu usb powinna pojawić się nazwa pendrive w zakładce Audio Aux, a się nie pojawia.

Pozostaje mi zakodować usb software'owo, bo w tym chyba jest problem. Muszę znaleźć kogoś kto się na tym zna :P

 

Dziś próbowałem jeszcze raz w F11 podpinać moje pendrive'y i w F11 wszystkie pendrive'y, które podpiąłem oraz kable aux były widoczne i bez problemu można było słuchać muzyki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.