Skocz do zawartości

e90 320 Śliwice WBAVA71030PR90995


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

widziałem jakieś 3 tyg temu ogłoszenie z tym autem za 30 tys więc chyba komuś zależy na szybkiej sprzedaży. Przez telofon dostałem VIN z tematu.

Link do ogłoszenia

 

Czy ktoś byłby w stanie powiedzieć coś więcej o tym egzemplarzu?

 

Dziękuję i pozdrawiam

 

VIN WBAVA71030PR90995

Prod. Date 2005-06-14

Mileage Check mileage and service history

Type code VA71

Type 320I OL (EUR)

Series E90 (3 Series)

Body Type LIM

Steering LHD

Engine N46

Displacement 2.00

Power 110kw / 150hp

Drive HECK

Transmission Manual

Colour SPARKLING GRAPHITE METALLIC (A22)

Upholstery LEDER DAKOTASCHWARZ (LCSW)

Options

S1CAA Selection of COP relevant vehicles

S226A Sports suspension settings

S249A Multifunction f steering wheel

S255A Sports leather steering wheel

S2BFA BMW alloy wheel, double spoke 154

S320A Deleted, model lettering

S321A Exterior parts in vehicle color

S403A Glass roof, electrical

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S431A Interior mirror with automatic-dip

S441A Smoker package

S481A Sports seat

S488A Lumbar support, driver and passenger

S493A Storage compartment package

S494A Seat heating driver/passenger

S4ADA Interior trim strips, alu, brushed, fine

S4AEA Armrest front, retractable

S508A Park Distance Control (PDC)

S520A Fog lights

S521A Rain sensor

S534A Automatic air conditioning

S540A Cruise control

S644A Preparation f mobile phone w Bluetooth

S663A Radio BMW Professional

L801A National version Germany

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

S8SBA Telematics access request,country-spec.

S8SCA Telematics access request,country-spec.

S8SPA Control unit COP

Standard Equipment

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S851A Language version German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź przebieg bo ostatni wpis jest z 9.11.2016 i przebieg jest ok w stosunku

do ogłoszenia, ale to mogła być tylko legalizacja. Trzeba zobaczyć poprzednie

przebiegi na innych wizytach. Choćby jaki przebieg był w czerwcu tego roku na poprzedniej wizycie.

 

Prawe przednie drzwi i prawy przedni słupek nie są malowane przypadkiem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

A te dziwaczne lampy z przodu Wam się w oczy nie rzuciły? :) Nie wiem co to kurde jest, jakieś chińczyki czy inne dziwadło. :) Generalnie ciężko sprzedać E90 bez nawigacji w dobrej cenie i nic tu nie pomogą skóry. Myślę, że jeszcze będzie musiał trochę z ceny zejść.

 

Nie wiem też co sprzedający miał namyśli pisząc w ogłoszeniu 2005/2006, bo to nie jest model 2006.

 

Wymieniony jest też panel kierownicy, ten z przyciskami, bo przy tych listwach panel powinien być srebrny, czyli ten brzydki taki. Pewnie plastik był poniszczony albo cała kiera zatyrana i wymieniono z tego powodu. Zresztą ta srebrna jest brzydka więc przy okazji można auto trochę upiększyć. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez navi słabo się sprzedaje,mój kumpel w Munchen miał też 2.0 bena srebna bez navi bujał nim 4 mce.

Był BMW E30 316i 09/90 inslandgruen

Był BMW E36 323i 10/95 arktissilber

Był BMW E36 320i 03/98 ascotgruen

Był BMW E39 525i 11/00 cosmoschwarz

Był BMW E46 320i 08/02 sapphireblack

Był BMW E61 530D 05/04 alpinweiss III

Był BMW E61 530D 02/08 spacegrau

Jest BMW F11 520D 06/13 havanna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Auto z nawigacją już sporo droższe niż bez i nie każdego stać na takie wyposażenie. Należy zadać sobie pytanie, czy nawigacja jest mi potrzebna i jest konieczność dokładania kilku tysięcy na jej zakup. Jeśli jeździsz głównie po mieście, to uważam że bez sensu dokładać pieniądze.

 

Nawigacja fajnie wygląda w BMW tutaj nie ma nawet dyskusji. Fakt, że łatwiej jest sprzedać, ale sugerowanie się kupnem nowego auta, że za kilka lat będzie mi ciężko sprzedaż to troszeczkę nonsens. Chyba, że sprzedaż będzie w bliskim odstępie czasu od zakupu to rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Na bieżąco sprzedaję te samochody i mogę Ci powiedzieć jak Polacy myślą. Tu nie chodzi o nawigację, tu chodzi o wygląd deski i ekran kolorowy. Ludzie, nawet wydający tylko 30 tys. złotych, chcą poczuć odrobinę luksusu. Dla nich te 30 tys. złotych i nowy model BMW (bo E90 z lat 2005/2006 to nowy model), to coś wow. Dla kogoś, kto jeździ F30 to stary szrot, ale dla ludzi, którzy uzbierali te 30 tys. zł. i w końcu mogą je wydać, to po prostu nowoczesne auto. Deska bez ekranu wygląda jak w byle jakim samochodzie, nawet 20 letnim. Duży, kolorowy ekran i pokrętło i-drive robią wrażenie i sprawiają, że deska wygląda bardzo nowocześnie. Dlatego każdy chce to mieć i woli nawet dołożyć te 2-3 tys. złotych niż potem ma sobie pluć w brodę.

 

Osobiście uważam tak jak Ty, ale myślenie ludzi jest pozbawione praktyczności, tu chodzi o emocje i pokazanie się.

 

Podobnie jest z 318 w stosunku do 320. W praktyce jeździ się tak samo, ale zobacz jak ciężko jest sprzedać w Polsce 318tkę. Tragedia. Każdy chce mieć 320, mimo, że z tej większej mocy praktycznie nie korzysta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MMW w pełni się z Tobą zgodzę. Nie znam się na cenach polskich z opcją wyposażenia z nawigacją oraz bez, aczkolwiek moja firma w DE BMW E90 LCI (rzadko przed liftem, bo według polityki firmy są to już stare auta) z nawigacją sprzedaje od 2 do 5 tys. EUR więcej, w zależności jakie są inne opcje dodatkowe, rok i przebieg. Mi osobiście jest szkoda dołożyć nawet tę najmniejszą wspomnianą wartość 2 tys. EUR do kolorowego wyświetlacza, jak ciągle jeżdżę po mieście. Ale o gustach się nie dyskutuje.

 

Dodatkowo wspomnę, że w F30 to, że jest kolorowy wyświetlacz, nie oznacza, że auto w opcji ma nawigację. Dużo osób o tym nie wiem i widząc ekran myśli "jest nawigacja". Trzeba na to uważać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.