Skocz do zawartości

E46 Nawigacja - doposażenie, dvd.


mutchalutcha

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 95
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No dobrze z tego co wiem to wyszedł jakiś czas temu nowy model na androidzie Eonon GA5150F BMW E46 Android 4.4.4 Quad-Core 7

Miał moze ktoś doczynienia z tym sprzętem?

W sumie to skłonny jestem zamówić,tylko nigdy nie słyszałem Eonona i obawiam się żeby nie była gorsza jakość dźwięku niz ori business CD

 

A miał ktoś może doczynienia z marką Erisin ? tez z chin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eonon jest podobno dobry taki najlepszy klon Dynavin.

Widze, że mają fajne rabaty.. Za 1000zł kupić można eonona dobrej wersji :8) Chyba sam się skuszę.

 

https://www.eonon.com/Car-GPS/Specific-Car-GPS/BMW/D5166X.html

 

Popatrz sobie i najlepiej zamawiaj sam, omijając tych oszustów z polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No masz racje jak coś to z oficjalnej strony bo nie będzie problemu z ewentualna reklamacją.

Ja bym sie kierował raczej w androida ale sam jeszcze nie wiem,do androida ciągnie mnie to ze jest dużo aplikacji i mam aktualnie navigacje SYGIC na androida i jestem mega zadowolony

coś takiego może https://www.eonon.com/Car-GPS/Android-Car-GPS/BMW/GA5150F.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
No masz racje jak coś to z oficjalnej strony bo nie będzie problemu z ewentualna reklamacją.

Ja bym sie kierował raczej w androida ale sam jeszcze nie wiem,do androida ciągnie mnie to ze jest dużo aplikacji i mam aktualnie navigacje SYGIC na androida i jestem mega zadowolony

coś takiego może https://www.eonon.com/Car-GPS/Android-Car-GPS/BMW/GA5150F.html

 

Ktoś korzysta z tego Eonona? Znalazłem trochę tańsza ofertę na Allegro: http://allegro.pl/7-nawigacja-dvd-radio-bmw-e46-android-5-1-gw-i6090359953.html. Zastanawiam się, czy ta nawigacja wyświetla dane z komputera pokładowego w taki sposób jak wyświetla to duża nawigacja z E46.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co masz na myśli pisząc "radio", bo każde posiadające Androida ma możliwość wgrania programu typu Torque itp., podobnie jest w innych systemach. Średnie spalanie pokazuje nie tylko komputer pokładowy, ale po podłączeniu odpowiedniego interfejsu diagnostycznego praktycznie każde urządzenie typu Eonon, Dynavin itp.
BMW 3, e46, 320 d, 150KM, 2.0 diesel, automat, M47N, 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy mam to radyjko. http://www.erisin.com/erisin-es2046b-7-bmw-android-444-quad-core-e46-3er-car-dvd_p576.html

Kupiłem je na tej stronie. Dostałem je po dwóch tygodniach. Jakościowo jest dobrze wykonane. Plastik i przyciski są przyjemne w dotyku. Wyświetlacz ładnie reaguje na dotyk. Jest delikatny więc muszę nakleić na niego folię. Cóż dodać, możliwości na androidzie są nieograniczone. Żadne radio firmowe tego nie oferuje. Jedyny minus do którego niestety trzeba się przyzwyczaić . To to, że się uruchamia około 15 sekund. System musi się załadować. Mam ustawione, by radio po wyjęciu kluczyka przechodziło w stan spoczynku, a po 10 minutach (można to wydłużyć) całkiem się wyłączało. Dzięki temu jak wyskoczę na chwilkę, by zamknąć garaż radio nie musi się ponownie uruchamiać. Wcześniej miałem Biznes CD i jakość dźwięku na Erisinie jest dużo lepsza. Brakuje mi trochę basów więc pewnie dokupię do niego głośnik nisko tonowy. Założyłem też do niego od razu kamerkę cofania w ramce rejestracyjne. Czeka mnie jeszcze kupno kamerki do nagrywania. Może Dynavi jest lepszy. Tylko nie wiem pod jakim względem. Temu radyjku nic nie można zarzucić. Osiem rdzeni w tej cenie to jest naprawdę już wypas. Ja polecam zakup tego radia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja od dwóch miesięcy mam to radyjko. http://www.erisin.com/erisin-es2046b-7-bmw-android-444-quad-core-e46-3er-car-dvd_p576.html

Kupiłem je na tej stronie. Dostałem je po dwóch tygodniach. Jakościowo jest dobrze wykonane. Plastik i przyciski są przyjemne w dotyku. Wyświetlacz ładnie reaguje na dotyk. Jest delikatny więc muszę nakleić na niego folię. Cóż dodać, możliwości na androidzie są nieograniczone. Żadne radio firmowe tego nie oferuje. Jedyny minus do którego niestety trzeba się przyzwyczaić . To to, że się uruchamia około 15 sekund. System musi się załadować. Mam ustawione, by radio po wyjęciu kluczyka przechodziło w stan spoczynku, a po 10 minutach (można to wydłużyć) całkiem się wyłączało. Dzięki temu jak wyskoczę na chwilkę, by zamknąć garaż radio nie musi się ponownie uruchamiać. Wcześniej miałem Biznes CD i jakość dźwięku na Erisinie jest dużo lepsza. Brakuje mi trochę basów więc pewnie dokupię do niego głośnik nisko tonowy. Założyłem też do niego od razu kamerkę cofania w ramce rejestracyjne. Czeka mnie jeszcze kupno kamerki do nagrywania. Może Dynavi jest lepszy. Tylko nie wiem pod jakim względem. Temu radyjku nic nie można zarzucić. Osiem rdzeni w tej cenie to jest naprawdę już wypas. Ja polecam zakup tego radia

 

Masz dostęp do danych z komputera pokładowego? Chodzi mi m.in. o średnie spalanie? Jak to w ogóle wygląda na tej nawigacji?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem na początku podobny problem. Kupiłem małą kostkę za 25 zł, nie chciała się połączyć. Ale jedno co mogę powiedzieć - cierpliwości. Kilka razy łączyłem przez BT, aż w którymś momencie sama zaskoczyła. Nie mogą być w tym czasie sparowane inne urządzenia bo to zakłóca pracę radyjka. Do dziś kostka działa, Torque pokazuje wszystko jak należy.

Ciekawostka: ostatni kostkę przepiąłem do brata Opla Signum, wyskakiwał mu jakiś błąd. Po BT zczytałem mu błąd na Torque w moiem Eononie :-) Fajne doświadczenie.

BMW 3, e46, 320 d, 150KM, 2.0 diesel, automat, M47N, 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kupiłem nowy odb2, ale od początku.

Ten za 26 zł wykrywa radio i łączy się z nim, ale nie może nawiązać transmisji (ikonka samochodziku w torque ciągle miga). Kupiłem nowy vgate. Radio go widzi, ale jak daję połącz to nie wyskakuje pytanie o kod i nie mogę go zsynchronizować. Z telefonem vgate bez problemu dział, a ten za 26 nie chce nawiązać połączenia. No i teraz mam dwa. Żaden nie dział z radiem :mad2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ikonka samochodu mi migała. Musiałem wymusić w BT połączenie z kostką, a w ustawieniach Torque zmienić połączenie na urządzenie z odpowiednim MACkiem. Wtedy dopiero znalazło. Bodajże były to same zera z 1 na końcu. Ale u Ciebie może być inaczej.
BMW 3, e46, 320 d, 150KM, 2.0 diesel, automat, M47N, 2004 r.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Grzebiąc w czeluściach internetu natknąłem się na takie oto cudo.

http://www.alpine.com.pl/p/Products/navigation-system-for-bmw-3-e46/ine-w997e46

Czy ktoś ma takie coś u siebie w samochodzie, może ktoś to widział na żywo?

Opinie znawców tematyki audio również mile widziane.

 

Temat w zasadzie nadaje się do działu audio i nawigacja, jednak dotyczy tylko modelu E46, dlatego zdecydowałem się go umieścić tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nw ebay jest za niecałe 5kPLN, co nie zmienia faktu, że cena wysoka, w zasadzie 1/3 może 1/4 wartości większości E46, no ale płacisz za konkretną markę.

Byłbym zdziwiony gdyby sterowanie z kiery nie działało, co do ori wzmacniacza to mogą być kłopoty.

Zawsze można zadzwonić po szczegóły do dystrybutora ALPINE na PL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.