Skocz do zawartości

BMW E90 2006 320i WBAVA71060VC16514


Rekomendowane odpowiedzi

https://www.olx.pl/oferta/bmw-seria-3-bmw-3-e90-2-0l-150-km-benzyna-gaz-CID5-IDh6mkl.html#82565cdbbc

 

Witam

Byłem,oglądałem.

Jakaś książka serwisowa z Niemiec jest.

Kierownica jest lekko wytarta oraz przycisk start/stop również lekko i uszczelka od kierowcy też lekko przytarta poza tym reszta ładna.

Sprzedawca zarzeka się że przebieg (141k) jest realny ponieważ sam przywiózł go z Niemiec a użytkuje go 3 lata.

Ubezpieczenie i przegląd się kończą a właściciel nie jest skory do negocjacji ceny

Co sądzicie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pisze o robionej lewej stronie, ale to prawy tył wygląda na malowany (od pasażera)

chyba że chodzi mu o to drugie lewo :D

Maglownice w e90 są tak słabe ze przy 100k przebiegu trzeba regenerować?

Sprawdzałeś sobie historię z niemiec? Widziałeś zdjęcia uszkodzeń?

 

VIN WBAVA71060VC16514

Prod. Date 2006-01-26

Type code VA71

Type 320I OL (EUR)

Series E90 (3 Series)

Body Type LIM

Steering LHD

Engine N46

Displacement 2.00

Power 110kw / 150hp

Drive HECK

Transmission Manual

Colour ARKTIS METALLIC (A34)

Upholstery STOFF FLUIDANTHRAZIT (ALAT)

options

S1CAA Selection of COP relevant vehicles

S249A Multifunction f steering wheel

S255A Sports leather steering wheel

S313A Fold-in outside mirror

S320A Deleted, model lettering

S321A Exterior parts in vehicle color

S403A Glass roof, electrical

S423A Floor mats, velours

S428A Warning triangle and first aid kit

S431A Interior mirror with automatic-dip

S441A Smoker package

S465A Through-loading system

S494A Seat heating driver/passenger

S4AEA Armrest front, retractable

S508A Park Distance Control (PDC)

S520A Fog lights

S534A Automatic air conditioning

S563A Light package

S606A Navigation system Business

S672A CD changer for 6 CDs

S676A HiFi speaker system

S6UEA Anti-theft protection for navigation DVD

L801A National version Germany

S863A Retailer Directory Europe

S879A On-board vehicle literature German

S8SPA Control unit COP

S969A Navi DVD to be requested at shipping

Standard equipment

S4AGA Interior trim finishers Titanium matt

S548A Kilometer-calibrated speedometer

S851A Language version German

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak widziałem zdjęcie jak wyglądało auto przed naprawą, tragedii nie ma. Oglądałem auta które dużo gorzej wyglądały a sprzedawcy twierdzą że nic nie robione :D

Historia z Niemiec ? Książka serwisowa jest prowadzona chyba do 80k w Niemczech

Przestałem się czarować że kupie auto w 100% z oryginalnym lakierem. Ta sztuka wydaje się być sensowna.

Podjadę z nią do jakiegoś majstra i jak się dogadam z ceną to może coś z tego będzie :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aha właśnie mam jeszcze jedno pytanie.

Nie działa w niej nawigacja tzn. jest napis który prosi o włożenie płyty DVD. O co może chodzić ? W poprzedniej którą oglądałem też nawigacja nie była wgrana i pojawiał się ten napis ? Gdzie taką nawigacje na DVD mogę wgrać/kupić i jaki koszt trzeba liczyć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może nie znam się aż tak ale wiem że nie bitego w tej cenie nie znajdziesz i to ze sprawnym lpg, wiem bo sam szukam i porażka jest, bez lpg może z fartem koło 30 byś wyrwał... ten przebieg też troszke wali po oczach, sprawdź to dokładnie i ja bym wziął na dobre sprawdzenie geometrii zawieszenia, czy krzywy nie jest po tym/ lub innym wypadku, bo to mógł nie być jedyny. Weź może autotesto sobie zamów albo kogoś z forum, lepiej zapłacić raz troszkę niż potem ryć forse w to auto jak w studnie ;p Edytowane przez hakunamatata
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nie wiem po co ludzie chcą kupować te benzyniaki. Przecież n46 i n43 to proszenie się o kłopoty.

Zobacz do działu mechaniki serii 3 - głownie tematy o tych własńie silnikach. No chyba że jesteś mechaniorem i ogarniasz sobie sam

 

N43 to faktycznie pchanie się w kłopoty, ale N46???? Bardzo dobry silnik, elastyczny, z sensownym spalaniem i tani w serwisowaniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie co sądzicie o cenie tego samochodu ?

Obecnie kończy się ubezpieczenie oraz badanie techniczne. Sprzedawca twierdzi że opuści 300 zł jak go kupię bez opon zimowych a z oponami cena ostateczna(taka jak w ogłoszeniu).

Intryguje mnie tylko jedno, podobno sprzedaje go ok 3 miesiące. Jak dla mnie to trochę długo. Może ludzi odstrasza że sprzedawca mówi w prost że auto było naprawiane blacharsko ? (malowany był prawie połowa tyłu auta)

Jaką cenę mu zaproponować ? (niestety nie mam zdolności do negocjacji :( )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Cena jest normalna jak na polski rynek. Za tyle bez problemu takie auto powinno się sprzedać, jeżeli oczywiście faktycznie jest z nim wszystko ok. Jeżeli stoi tak długo, to albo nie jest ok, albo ludziom przeszkadza instalacja LPG. Te samochody nie palą dużo, montaż w nich gazu jest dość rzadkim zjawiskiem, szczególnie, że nie każdy monter się tego podejmie ze względu na pewne kombinacje związane z umiejscowieniem butli. Faktycznie trzeba przewidywać duże przebiegi, żeby się zdecydować na LPG przy tym silniku.

 

Co do nawigacji, bo pytałeś wcześniej, to tu się nic nie wgrywa. Wkładasz płytę z mapami i śmiga.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Chciałem go kupować i gość zgodził się jechać do serwisu bmw w świlczy podjedz z nim sprawdzą ci historie daj znać w którym roku w książce miał te 80 tys i jeszcze info z aso jak będziesz dziękuję
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.