Skocz do zawartości

E61 530D - doposazenie w grzane fotele


sampras

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 72
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Model e61 2004r fotele pół elektryki z kodów doposazylem tylko idrive a właśnie nie umie doposażyć grzania foteli bo nie miałem modułu kgm i nie wiem czy mam to pod inna nazwa czy nie. Bo jak do idrive kodowalem to tez miałem pod innym modułem niż był tutaj pisany:) napisałbym wcześniej te iformacje ale nie wiedziałem co będziecie chcieli. Dodam jeszxze ze auto kupiłem od goscia który twierdził ze wszystko jest tylko wystarczy zaprogramować i poprostu chce zobaczyć czy jak odpalę grzanie z przycisku czy zadziała.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Panowie odświeża temat bo kolega mi doposażyl w idrive menu od foteli ale diody aie nie świecą i nie grzeją a szukałem ten moduł KGM i u mnie tego w ncs nie widziałem czy wiecie moze pod jaka inna nazwa to moze być??

Poprzednie fotele miały grzanie?Jeśli nie to instalacja pociągnięta?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Orientuje sie ktos? Gdzie mogę wpisać?

Co ty chcesz wpisywać??? :mad2: Jak masz wszystko dobrze podłączone grzanie zadziała bez żadnego kodowania/dopisywania.Dopisuje się kod wyposażenia w fa/vo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale standardowo nie miałem w aucie grzania foteli.. poprostu ktos dołożył i są do zakodowania.. musiałem do idrive zaprpgramowaczeby weszła opcja z ustawieniem grzania foteli a teraz muszę aktywować przyciski bo naciskając je wyskakuje mi tylko na idrive opcje grzania a przyciski nie świecą i fotele nie grzeja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie jestem na 100% pewien, ale moduł KGM powinien występować w każdej E60. Skoro piszesz, że instalacja do grzania jest zrobiona, to znaczy, że do modułu KGM (który znajduje się za schowkiem na rękawiczki) masz poprowadzone przewody. Jeżeli dobrze zrozumiałem, to Twoim problemem jest to, że w programie NCS nie widzisz modułu KGM?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Przeczytaj co napisałem w poście wyżej :mad2:

Nie masz zrobionej instalacji do grzania foteli.Grzanie nie jest realizowane przez tą żółtą kość pod fotelem.

Kodowanie nic tu nie da.

Kgm nie znajdziesz w ncs bo u ciebie nie występuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Poszukaj w wds

Potrzebujesz pociągnąc can low,can high,plus i masa do każdego z foteli.Dodatkowo fotel pasażera ma dodatkową masę,przez którą jest rozpoznawany jako fotel pasażera.Jak to podłączysz zadziała bez kodowania.

Plus i masę nasz w tej żółtej kostce pod fotelem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wydaje mi sie ze przyciski są podłączone tylko moze te maty nie są podłączone bo przyciski przejście maja w inpie sprawdzałem i idrive tez załącza sie, moze wystarczy plus i minus pociągnąć do maty i wtedy zobaczyć czy cos pojdzoe a jak do tej maty pociągnąć te kable
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Szukam foteli komfortowych i mam pytanie co do ich konfiguracji. Czy jasnobrązowa skóra wychodziła razem ze wszystkimi czarnymi plastikami, tzn. skóra na boczkach jasny brąz + czarne plastiki, fotele skóra jasny brąz + podstawa czarna? Pytam, zeby nie wtopić, bo w większości aut widziałem plastiki pod kolor, a nie z takim kontrastem. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 9 miesięcy temu...
Wracajac do tematyki która prowadziłem kilka postów wyzej, sprawdzając Vin mam grzanie foteli w aucie. Tylko nie wiem czemu są wykodowane bo naciskając na przycisk nie ma żadnej reakcji. Jedynie co z kolega zakodowalem w idrive to ustawienie czy ma grzać plecy czy dupę bardziej, ale diody nie świecą i przez idrive tez nie umiem zalaczyc grzania. Co musE zrobic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.