Skocz do zawartości

F31 330i M Sport Estoril Blue be..mw


be..mw

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
a jak byś ocenił jakość wykonania wnętrza i multimedia vs f31 ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 106
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wnętrze jest zdecydowanie mniej mięsiste niż w BMW. Jakościowo na pewno gorzej wypada Alfa w stosunku do BMW. Ale ogólne wrażenie jest bardzo dobre, nie ma się czego wstydzić Alfa z tak zrobionym wnętrzem, chociaż z jakością materiałów jest trochę do poprawy chcąc gonić konkurencję. Od listopada mają być już cenniki na polifta i sporo rzeczy podobno z wnętrza ma się jeszcze polepszyć.


Miałem w F31 zwykłe multimedia bez nawigacji więc mogę tylko do takiej wersji się odnieść. Bardzo mi się podoba wygląd, nawigacja po systemie itd. Kolor czarny z czerwonym i fajnie dobrane fonty robią robotę. Pierwsze wrażenie jest takie, że wszystko jest bardziej intuicyjne, szybkie skróty (radio, multimedia itd.) dostępne z każdego miejsca w systemie po popchnięciu "idrive" do góry i to, że przy wyborze pozycji z menu z prawej strony ekranu mamy w trybie rzeczywistym podgląd tego się kryje pod tą pozycją wiele ułatwia w nawigowaniu i nie błądzi się w systemie. Fajne są też zwykłe rzeczy jak np. wyświetlanie aktualnego utworu czy rozbudowane statystyki z wykresami pomiędzy zegarami, coś czego w BMW bez dopłacania milionów nie uświadczyłem. Ogólnie pozytywne wrażenie mimo wielu zasłyszanych negatywnych opinii. Wielki plus za audio, które w wersji standardowej gra niespodziewanie dobrze przy normalnym codziennym słuchaniu vs. HiFi w BMW F30. Android Auto też jest dostępne za rozsądne pieniądze więc można łatwo rozszerzyć o Spotify czy mapy Google, chyba jak konfigurowałem F31 to czegoś takiego w ofercie wcale nie było, nie wiem jak teraz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Radek gratuluje odwagi zmiany marki , spotkamy sie niedługo to obczaje te alfe, kto wie może mi się spodoba w ogólnej ocenie i zamiast //M lepiej iść w wersje Quadrifoglio czy jak tam to zwią 510KM w serii :) ?

Cenowo pewnie lepiej troszkę taka alfa wychodzi jak bmw a skoro prowadzenie ma lepsze... no nic ,nie jechalem taką jeszcze, przewieziesz mnie to sobie wyrobie jakies zdanie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazalem BMW 3, BMW X3, C klase, Giulie i Stelvio. Lexus jakos wizualnie mi nie lezy i nie moge sie przekonac.


Jacek, sam sie przejedziesz to ocenisz :) zgadamy sie bliżej wtorku/środy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Udało się zrobić sesję :) Już na forum Alfa Romeo jest nas dwóch z tego forum, kto następny? ;)


uc?export=view&id=1w1g_afrD5s_cSRRaRZYzZ_PwCAxFJqA7


uc?export=view&id=1DNicoce1CQFYqgnCDyiAyjNyxn2mWFBZ


uc?export=view&id=1p5NKQy36A04pmTQG0_OOjWWkRXB0R8LV


uc?export=view&id=1OfChdtTrcEEnqatvbKhDPxSEf8HqGmHw


uc?export=view&id=1jEVnr723knwgeBxu0v0zSJHUJLhPbnPn


uc?export=view&id=1n7g8UBvuSlNTJ2rsMG23tBBhZlM9Dcvg


uc?export=view&id=1M4g1bfcMt801wsws1WyV6O8ODQhAv0_8


uc?export=view&id=1kSE_c9Ry5oiKHC74p5wCLNC87YKAgCet


uc?export=view&id=1evtIPudi45AsY-8NEIJlf6R4XQYAqlEk


uc?export=view&id=1txiBFWxGWtIYNMniSvMfpxoT0Qz36OuN


uc?export=view&id=1y5ZyZ_pc9Cdcdk0pnMXylmUuWnP_f2Qa


uc?export=view&id=1rW91S6KKsiXBgnRoca5uCiTl-oRydB30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozwazalem BMW 3, BMW X3, C klase, Giulie i Stelvio. Lexus jakos wizualnie mi nie lezy i nie moge sie przekonac.


Jacek, sam sie przejedziesz to ocenisz :) zgadamy sie bliżej wtorku/środy.

Mogę się dołączyć do jazdy próbnej razem z Jackiem? :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.