Skocz do zawartości

Nowe BMW serii 3 - zamówienie, oczekiwanie, odbiór


be..mw

<t>Ile oczekiwałeś/aś na nowe BMW serii 3 od złożenia zamówienia do odbioru u dealera?</t>  

55 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie lub wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 154
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bardziej myślę o jakiś dodatkach czy zniżkach. Dla nich jest to znacznie bardziej korzystniejsze niż formalne kary wynikające z noty odsetkowej. Kary nie wrzuca się w koszty działalności firmy. Zawsze z dostawcami w pierwszej kolejności rozmawiam co mi mogą dać w zamian za opóźnienie, bo ja na tym więcej zyskam a oni mniej stracą. Mam nadzieję, że Ci będą chcieli rozmawiać. No w końcu Premium mają w nazwie :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładny termin 15.06. A póki co produkcja zaplanowana na ostatni tydzień czerwca, czyli auto będzie w połowie lipca. Miesiąc opóźnienia. No chyba, że coś się jeszcze zmieni i będzie jednak szybciej. Ale wątpię by dotrzymali termin.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
W końcu się ruszyło z moim samochodem. Wczoraj rano kod 151, po południu już 152. Zakładam że dzisiaj pójdzie na montaż i podobno najpóźniej w piątek powinien wyruszyć w drogę do dealera. Ten twierdzi, że transport to max 2 tyg, czyli najpóźniej 30.06 auto powinno być już w moich rękach :) Nareszcie :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Info z dzisiaj że auto w drodze do dealera. Za opóźnienie poprosiłem przedłużoną gwarancję do 5 lat w atrakcyjnej cenie. Zobaczymy czy i co zaproponują.

A jako ciekawostkę mogę dodać, że mój sprzedawca twierdzi, że moje auto to jego pierwszy przypadek opóźnionego auta. Wszystkie dotychczasowe miał na czas a raczej przed czasem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

Zamówienie złożone 23.05, F30 330i M Sport, błękit Estoril, koło 19' 403 M, Harman, Led i takie tam... wynegocjowany rabat od ceny podstawowej 20.5 % plus ubezpieczenie za 2000 zł

Termin odbioru określony w umowie to 31.08... dłuży się to okropnie :(

 

update:

produkcja 02.08

w Polsce 08.08

u dealera 18.08

odbiór 22 lub 23.08

282e7cc73f71a645gen.jpg

e2e56897a9a17ca2gen.jpg

 

 

POzdrawiam

Paweł

Edytowane przez liPYnsKY
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Hej,

U mnie:

- Zamówiony: 9 Maj

- Produkcja: 2 Czerwiec

- Samochód w Polsce: 7 czerwiec

- Odbiór: 16 Czerwiec

Pozdrawiam

Ekspres jakich mało. A pochwal się co zamówiłeś.

 

318i, M-pakiet, biel alpejska, felgi Double Spoke 441 M Ferric Grey, skrzynia manuala. 

Wyglada super a silnik jakos daje rade:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...a jaki miałeś termin odbioru określony na zamówieniu ?

 

Pozdrawiam

Paweł

 

Delear asekuracyjnie wpisał polowe lipca, ale biorąc pod uwagę planowany tydzień produkcji przewidywał, że auto będzie do odbioru w 3/4 tygodniu czerwca.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 lata później...

Cześć,


- Zamówiony: 8 Sierpień (z datą produkcji na listopad - moja decyzja)

- Start produkcji: 5 Listopad

- Wyprodukowano: 13 Listopad

- Samochód w Polsce: 15 Listopad

- Samochód u dealera: 25 Listopad

- Odbiór: 27 Listopad :mrgreen:


y4mpZhGxS4HK8DhJ6o93yNqICKxABMWMCNDXFG4LG_B8n2ATqmAGLpsoKyYzG8o-ddKypr3D2MSRTQtag1w1ZB1aLh9qAwOoeFb5apwxuE5EVT-hRVopZbFmnzdVnKJxpLB9voKlAXDKdzDllj5td00GFPExK2IuN16Fo8sq6PokrOzDYyFrbjrAascIPQZXLhbEuvDZL5PxenybuP27kstvQ?width=1755&height=1316&cropmode=none


y4mX0CL5OFZ0fq6jOpBXwK9hQxH995tjnNfuqbS0zRuo_JohcJ4e31zyOABjvxjZ39qXwatW5EBYmEb5T6V9kfg_BRG46k1nveaJCAdI2BAvvOA4FfRZiDtWumdzECwc9xqtSOuvojnP0AjweJqsdghDVzVPrrxebvgYTB7w3NAjfkij731YtjuBGxhky72_dT47hJK2Ke62g9jNOFcJKSDPA?width=4032&height=3024&cropmode=none

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z promocji 'business line' - stała kwota rabatu, pod pewnymi warunkami, które musiałem spełnić i udowodnić. Więcej szczegółów na prv. jeśli ktoś planuje zakup na firmę.


Niestety nie jest to 330d :( fabryka pomyliła się ze znaczkiem, szkoda że nie z silnikiem :( Zdejmę go, bo nie wierzę, żeby dodawał +50hp do mocy ;)


jutro odbiór :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety, przy stosunkowo niskiej cenie wyjściowe różnica do 330d to jakies 30% ceny auta. Trudno olać taką kwotę, zwłaszcza biorąc pod uwagę rodzinny charakter auta. Może następnym razem :)) tymczasem muszę się dowiedzieć na jakie akcesoria dealerzy maja black friday :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
tymczasem muszę się dowiedzieć na jakie akcesoria dealerzy maja black friday :)

Korzystacie z RTTI w navi?

Nadaje się do czegoś czy jednak google nic pobije?

Pozdrawiam,
Grzegorz

330Ci
276218_2.png

335d xDrive
1089970_2.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam na codzień. Uważam, że BMW ma zdecydowanie najlepsza navi z seryjnych. Rtti działają bardzo dobrze. Google Maps jest jednak jeszcze trochę lepszy (nie ma tu jakieś przepaści). W seryjnej mam łatwiej wyszukać stałe cele,bo można je zaprogramować do klawiszy radia... dom mam pod nr 8, pracę pod 7, szkołę dzieci pod 6 itd.


Natomiast Google Maps, jak masz Apple Car Play jest jeszcze lepsze... zjeżam w windzie w pracy i ustawiam sobie cel... wsiadam do auta a na wyświetlaczu Navi seryjnej Google Maps (niestety działa tylko dla iPhonów!)


Google ma trochę lepszą (szybszą i dokładnieszą) informacja o korkach i czasie do jazdy, ale Rtti przynajmniej w Warszawie też działa bardzo dobrze...


Podsumowując - oba są dobre z lekką przewagą Google Maps.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.