Skocz do zawartości

biała sucz F11 ' LCI


tommy80

Rekomendowane odpowiedzi

Wystarczy kable boxa wypiac i nie ma zadnego sladu, ze cokolwiek tam bylo. Przy sofcie trzeba ingerowac w glowny sterownik, boxa wpinasz i juz. Nie podlaczasz kompa nawet pod auto. Box sam w sobie jest juz skonfigurowany

Smiem twierdzic, ze slad jednak pozostaje.

 

A w temacie: ile dales za kiere i gdzie kupiles?

Rozumiem, ze to najwyzsza wersja kierownicy?

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 146
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Nie o boxach temat oraz nie wiem, jak zaawansowana jest elektronika w BMW, ale wystarczy odczytac pewne parametry sterowania silnikiem i juz wszystko wiadomo.

 

Ponawiam pytanie o kierownice :)

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak najwyzsza wersja kierownicy. Podgrzewanie tez jest, ale tego akurat moje auto nie ma. Tak to wszystkie drgania, tempomat, multifunkcja itd wszystko dziala :)

 

Kupowalem u kolegi, handluje czesciami do bmw :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale sztos ta Twoja f11-stka :D

Nic tylko pogratulować. :cool2:

 

dzięki kolego, miło czytać :) :cool2:

 

 

Bylem teraz na weekend w Pradze (wciaz na letnich 20') i spalanie tak wygladalo:

wroclaw-praga predkosci na autostradach caly czas 180-220, do dojechaniu na miejsce 8,4l.

Praga-wroclaw (zresetowalem spalanie wyjezdzajac) autostrady 130km/h na tempomacie, momentami wyprzedzanie do 150km/h, po dojechaniu do domu 6,4l.

 

IMG_4230.jpg

IMG_4242.jpg

IMG_4246.jpg

IMG_4247.jpg

 

tak więc auto już się chyba dotarło, bo spalanie się unormowało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bylem teraz na weekend w Pradze (wciaz na letnich 20') i spalanie tak wygladalo:

wroclaw-praga predkosci na autostradach caly czas 180-220, do dojechaniu na miejsce 8,4l.

Mozna foto z komputera poprosic?

A jesli nie ma, to chetnie nastepnym razem :)

Jadę wolniej ale na 20-tkach.

Fan Mercedes z dwoma BMW ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórzę się, ale baaaaardzo ładne zdjęcia! Super wypad, zazdroszczę.

 

Dzieki :cool2: zdjecia robione telefonem wiec bez szalu, ale jak zrobie w aucie wszystko co mam w planach to umowie sie na porzadne zdjecia :)

 

Miałeś może jakieś porównanie Twojego obecnego audio do harmana w f10/f11?

 

W f10/11 nie. Mam porownanie z M4 z harmanem i moje gra duzo duzo lepiej. Czystosc dzwieku przede wszystkim miazdzy harmana. Natomiast w miejscu w ktorym kupowalem audio bardzo czesto ludzie ten zestaw lub z gorszym wzmacniaczem zamawiaja w miejsce harmana. Jezeli mieszkasz gdzies w okolicy, albo bedziesz przejazdem zapraszam na odsluch :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za propozycję ja ze śląska jestem więc daleko nie ma :cool2: Do wrocławia pewnie bym się wybierał na montaż tego zestawu więc pewnie tuż przed tym jakiś odsłuch by się zrobiło :lol:

I skoro lepiej niż harman to czuje się spokojniejszy, bo szczerze mówiąc myślę żeby wrzucić ten zestaw do e66 bo za chwilę znowu będzie daily bo m5 lada chwila ma się finalizować sprzedaż i szukam czegoś mniejszego :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Pragi (lepiej późno niż wcale) odkryłem asystent świateł, czy jakkolwiek się to nazywa. Automatyczne włączanie się długich, automatyczne wyłącznie ich na 'tunel' przed jadącym przedemną autem itd. Myślałem, że to mają tylko lampty adaptive led. Mówię o tym systemie:

 

Moje lampy zachowywały się identycznie. Tak więc mam pytanie - czym się różnią moje lampy od adaptive led?

 

Jeszcze jedno pytanie, moze ktos bedzie wiedzial. Chce dac do lakiernika do malowania w czarny polysk kratki od halogenow i kompletna srodkowa kratke. Mam aktywny radar, czy jezeli pokryje sie to farba nie bedzie to w zaden sposob wariowalo?

IMG_4279.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W drodze do Pragi (lepiej późno niż wcale) odkryłem asystent świateł, czy jakkolwiek się to nazywa. Automatyczne włączanie się długich, automatyczne wyłącznie ich na 'tunel' przed jadącym przedemną autem itd. Myślałem, że to mają tylko lampty adaptive led. Mówię o tym systemie:

 

Moje lampy zachowywały się identycznie. Tak więc mam pytanie - czym się różnią moje lampy od adaptive led?

 

Jeszcze jedno pytanie, moze ktos bedzie wiedzial. Chce dac do lakiernika do malowania w czarny polysk kratki od halogenow i kompletna srodkowa kratke. Mam aktywny radar, czy jezeli pokryje sie to farba nie bedzie to w zaden sposob wariowalo?

IMG_4279.jpg

 

Masz najprawdopodobniej u siebie światła bixenon adaptive, czyli z systemem. Różnica do BMW adaptive LED to to że u ciebie są bixenon i wewnętrzne soczewki w lampach, doświetlajace zakręty to zwykła żarówka H7 oraz kierunkowskazy to też zwykła żarówka. W tych drugich jak nazwa wskazuje wszystkie źródła światła to LED dzienne, drogowe, długie, kierunki, postojowe. Mnie najbardziej denerwowały doświetlajace, że świecą na żółto i podmieniłem żarówki na Philips white vision +60% 4300K. Złożone do xenon ów, ale nie identycznie. Są z homologacją i komp auta nie świruje. Ponoć tu się nie da podmienić na żarówki led, ale to info tylko z jednego sklepu. Jak coś znajdziesz to daj znać. Poruwnywałem bixenon z pełnym LED w 7 ce F02 i stwierdziłem że różnica jest tylko patrząc na światła z zewnątrz, wielkich różnic podczas jazdy nie ma. Ale ta świadomość że kierunki świecą żarówką, a nie ładnym podłużny LED-EM ;-) chodzi po głowie.

 

Najważniejsze że są Adaptive.

 

Ładne mody.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kierunki w F10 - żarówki?

 

W wersji LCI niestety tak :P Co do Adaptive Lights - mam również, z premedytacją na nie polowałem szukając auta - jak dla mnie rewelacja! Tylko jeden raz na ponad 600km trasy ktoś z przeciwka mi mrygnął, że go oślepiło, jak wyskoczyłem zza osłoniętego zakrętu.

Polecam przy konfiguracji, bo różnica w stosunku do zwykłych bixenonów jest ogromna, jeśli ktoś jeździ dużo po zmroku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko, strasznie mnie dziwi te spalanie, dajesz ostro, a to Ci pali 8.4L/100km ..... kurde :roll:

 

Powodzenia, "tuninguj" dalej :cool2:

207GTI (175THP) na tor

Tutaj klik: http://www.peugeot207club.pl/viewtopic.php?t=5609


VW Golf mk5 1.9TDI ASZ + GTD1752 (daily)

BMW E46 320D ///M (od czasu do czasu)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spalanie poki co patrze, bo jestem tego narazie ciekaw pod katem testow, a nie czy dojade na miejsce za 400zl, 409,50zl czy 500zl. Poki roznica nie jest x2 albo x3 spalanie nie ma dla mnie zadnego znaczenia. Jak juz zaspokoje ciekawosc, przestane na to kompletnie zwracac uwage :) uwazam, ze aktualnie auto pali tyle ile powinien palic 2l diesel :) przy docieraniu bylem lekko zdziwiony, bo palil tyle co 30d o ile nie wiecej :)

 

Dzisiaj zawiozlem auto na slask. Odbior w czwartek, juz sie nie moge doczekac :hurra: Bedzie grubo mam nadzieje :)

IMG_4460.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.