Skocz do zawartości

Moje X5 F15


Markpi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi sprzedawca powiedział że ze względu na przerwę w produkcji w okresie grudzień,styczeń zamówienia z listopada wpadają na luty 2017.Zamówiłeś nawigację z tymi wszystkimi usługami ,pytanie czy to jest na jakiś abonament roczny,interesuje mnie tylko nawi innych bajerów nie chciałem zresztą ten mały ekran bez nawi to jakaś lipa w taki aucie.Sprzedawca zapewniał że to jest bezpłatne ale umowę podpisałem.Nie miałem jeszcze styczności z pojazdami BMW.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Sama nawigacja jest bezpłatna. Masz też na 3 lata aktualizacje map w cenie. Reszta usług Connected Drive jest płatna (abonament) ale przy zakupie nowego samochodu masz je w cenie przez minimum rok (internet) a reszta 3 lata.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 8 miesięcy temu...
Witam,

no to zamówiony na rocznik 2017 w następującej konfiguracji:

szafirowoczarny

skóra merynos ciemnoszara

PAKIET M

Komfortowe fotele przednie

Listwy ozdobne Piano finish

przyciemniane szyby

wentylacja foteli przednich

adaptacyjne reflektory diodowe

ostrzeżenie o zmianie pasa ruchu

system asystujący kierowcy plus

zestaw hi-fi Harman Kardon

PAKIET system connectedDrive Advanced

POLSKI PAKIET

Dałem sobie spokój z dostępem komfortowym gdyż za otwieranie tylnej klapy pilotem bądź ręką bez możliwości nogą za 4,3 tyś to gruba przesada,

 

a teraz w poszukiwaniu kół zimowych na feldze 9JX19 dla opon 255/50R 19 bo letnie kapcie są na ogumieniu mieszanym tj.255 przód i 285 tył i zimą chyba lepiej na jednolitych tak jeżdżę aktualnie w X3,

jakieś propozycje?

 

W zasdzie, nie musze sie pytac, ale jak wg Ciebei spisuja sie wentylowane fotele..?? :?: :?:

Jestes zadowolony??

 

Pytam sie, bo z racji tego, ze zajmuje sie fotelami w BMW, znam je doskonale :norty: :norty: Ciekawi mnie twoja opinia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.