Skocz do zawartości

E61 Brak świateł cofania - automat i poziomowanie xenonów


sebolnet

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Kup sobie kabelek za kilka PLN i jesteś samowystarczalny

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, a powiedz mi co dokładnie tam sprawdzać ? W jakie rzeczy mam wejść żeby sprawdzić w czym problem.

 

P.S Czy ktoś może dać sprawdzony namiar na INPA która działa na windows 7 ? Bo tego jest od zatrzęsienia i nie wiem co dokładnie ściągnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Długo się nie cieszyłem z naprawy świateł bo od wczoraj przestało działać doświetlanie zakrętów. Miga zielona dioda na włączniku świateł. Działa poziomowanie bez problemu więc to chyba nie wina silniczków prawda? Mam błędy w ALC więc tych modułów pod światłami kody błędów w module ALC jest błąd:

A589 64 kommunikation mit steppermoterbox 1 gestoert

Niby coś od silniczków ale skoro działa poziomowanie to silniczki chyba OK? Ktoś coś może poradzić? Speed ratuj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zapodaj alc pustym plikiem man na początek. Dziwne że nie piszę str. wiedz pewnie moduły pod lampą są o.k.

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam

 

Mam podobny problem po wymianie obu żarników nagle brak skrętu czyli nie działa dynamic xenon. Czy ktoś mi może dokładnie powiedzieć jak załadować ten pusty plik ?? Błędów brak a mimo wszystko dynamic nie działa i dioda przy włączniku lamp mruga. Dałbym komuś do zrobienia jednak w Lubaniu nie ma magika, który potrafi takie rzeczy robić ;/ chyba, że macie jakieś namiary na kogoś kto to ogarnia w Lubaniu. Jeśli nie to proszę o jakąś instrukcję jak to zrobić samemu.

Obecnie BMW E36 Compact 96r M43B16 -> M50B25 <- w dążeniu do ideału
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 lata później...

Ktoś pomoże w lokalizacji AHL.

na pierwszej stronie jest diagram, że niby znajduje się w schowku na rękawiczki z bezpiecznikami ale ja mam tam tylko bezpieczniki 2 przekaźniki i zmieniarkę :(((. chodzi mi oczywiście o A214.

Pacjent to e60 2004 530i M54

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 7 miesięcy temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Wiązką, oba światła wsteczne mają odzielne zasilanie wiedz powinieneś szukać po tej str. co padło

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Prawe Światło to Pin 41

Lewe to 26


Sprawdz też masę

Spot Monachium Facebuk: BMW München PL

Screenshot_20190504_162413.md.jpg


- Kto ty jesteś?

- Cyprian mały.

- Jaki znak twój?

- BMW!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam wszystkich.

Dołączę się do tematu: BMW 5, E-61, po lifcie, 2008rok, silnik 2993ccm diesel, skrzynia manualna.

Od zakupu (czyli 2 miesiące) nie świeciło prawe światło mijania, auto było u mechanika - prawe światło mijania naprawił, ale czego nie zauważyłem zaraz przestało świecić prawe przeciwmgłowe i prawe światło wsteczne i nie działa poziomowanie ksenonów. W międzyczasie z winy przekaźnika spalił się kompresor tylnego zawieszenia, wymieniłem przekaźnik na nowy a kompresor na regenerowany - zawieszenie jest ok. Po podłączeniu komputera nie da się skasować błędów:

"Centrum oświetlenia-LM2 (3kody usterek)-uszkodzona prawa przeciwmgielna lampa; przełącznik zespolony prawych przednich świateł; obwód przerwany; uszkodzony lewy reflektor; obwód przerwany; Moduł sterujący SMC w lewym reflektorze, błędny komunikat. Informacje różne- M-ASK/CCC-GW (Radio Bramka)1 kod usterek- nieznany kod usterki. Jednostka Centralna- SZL (Przełącznik główny kolumny kierownicy) 1kod usterek - nadnapięcie. Żarówki i wtyki sprawdzałem - są ok. Z tego co wyczytałem to podejrzewam moduł LM i sterowanie ksenonami (podobno po lifcie obie funkcje pełni jeden moduł?) Jeśli mam rację to proszę o info gdzie znajduje się ten moduł. Jakby ktoś miał jakieś pomysły od czego zacząć to bardzo proszę o radę. Przepraszam za długi post, proszę o wyrozumiałość, jest to moja pierwsza bm-ka.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.