Skocz do zawartości

E60 530i USA WBANU53528CT07000 - POWYPADKOWA


Rekomendowane odpowiedzi

Przecież Maciek mówi jak jest a Wy tutaj go hejtujecie. Ja troszkę się bawię w nowsze samochody i siłą rzeczy znam bardzo wiele osób zajmujących się importem modeli serii F. Ja akurat wybrałem usa z wielu powodów, ale gwarantuję że te które przychodzą do nas z Europy wyglądają podobnie. Inaczej na tym zarobić by się nie dało. Polski łowca okazji nie myśli o powodach, dla których auto które kupuje kosztuje 70-80% normalnej ceny. Ma być jak z salonu i kasa ma się zgadzać. Jeżeli ktoś zacznie kupującym mówić, że tutaj wrzucił ćwiartkę a tutaj słupek to zostanie z samochodem na długi czas i sprzeda za znacznie mniej. Przecież można sobie zacząć robić uczciwy handel tylko wtedy to już nie będzie handel a działalność charytatywna. Po co ja mam jechać do renomowanych komisów w DE i wydać 30k euro na BMW skoro w Polsce średnia cena tego modelu wynosi 120tyś PLN?

Oczywiście takie zachowanie jest dla wielu nie do przyjęcia, ale nie to teraz oceniam. Po prostu inaczej na tym zarobić się nie da i nie będzie dało. Nie chcę tutaj nikogo usprawiedliwiać, bo i dla mnie czasem jest zabawne jak ktoś mi wmawia, że po co ma kupić moje auto po przygodzie jak tam stoi takie i takie za niewiele więcej?

Moim zdaniem najnowsze modele sprowadzane na handel z zagranicy są w 60-70% po kolizjach większych lub mniejszych. Czasem to jakieś obcierki a czasem tragedia.

Rzeczywistość jest jaka jest :) Działania handlarzy są niestety niemoralne, ale w pełni logiczne. Oni handlują autami dla kasy, nie po to by robić prezenty.

Import pojazdów z USA, Kanady, Emiratów.


www.importusa.pl

www.facebook.com/importusa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Przecież Maciek mówi jak jest a Wy tutaj go hejtujecie.
Maciek nie mówi jak jest, a jak on sam postępuje. Trafił się na forum nieuczciwy handlarz i dziwisz się, że nie wywołało to entuzjazmu? Poza tym gdzie wyczytałeś, że ktoś go hejtuje?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To mamy "promocje" oszustów, bo muszą tak robić żeby żyć :mad2: Nie może podjąć innej pracy, tylko okradać innych (tak okradać) bo robi to co potrafi najlepiej. Co się tutaj porobiło.

 

 

Obawiam się, że w wielu dziedzinach życia i jeszcze większej ilości branż jesteśmy okradani. Nie usprawiedliwiam....ale też nie martwię się. Staram się być czujny. Taka walka rozwija wyobraźnie i mózg. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Maciek mówi jak jest a Wy tutaj go hejtujecie.
Maciek nie mówi jak jest, a jak on sam postępuje. Trafił się na forum nieuczciwy handlarz i dziwisz się, że nie wywołało to entuzjazmu? Poza tym gdzie wyczytałeś, że ktoś go hejtuje?

 

To mamy "promocje" oszustów, bo muszą tak robić żeby żyć :mad2: Nie może podjąć innej pracy, tylko okradać innych (tak okradać) bo robi to co potrafi najlepiej. Co się tutaj porobiło.

 

Internet to raj dla oceniaczy innych , ale z doswiadczenia wiem ze ludzie w miare uczciwi zazwyczaj siedza cicho i robia swoje a osoby ktore uwielbiaja oceniac innych to wlasnie czesto sa hipokrytami i robia rzeczy po godzinach za ktore kogos innego niedawno krytykowali ;)

 

PS: W kazdym biznesie jest tak ze nie mowi sie calej prawdy i nie jest to jednoznaczne z oszustwem . Jak ktos widzi tylko w bialo-czarnych barwach to ma duzy problem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Internet to raj dla oceniaczy innych , ale z doswiadczenia wiem ze ludzie w miare uczciwi zazwyczaj siedza cicho i robia swoje a osoby ktore uwielbiaja oceniac innych to wlasnie czesto sa hipokrytami i robia rzeczy po godzinach za ktore kogos innego niedawno krytykowali ;)

 

PS: W kazdym biznesie jest tak ze nie mowi sie calej prawdy i nie jest to jednoznaczne z oszustwem . Jak ktos widzi tylko w bialo-czarnych barwach to ma duzy problem ;)

Amen. :norty: :norty: :norty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, o czym ta dyskusja.

Auto złom.

Wg mnie powinno trafić do huty a nie za prawie 50 tyś.zł. do naiwnego kupującego.

 

Jak zwykle dobra robota Dray :cool2:

Niema starych BMW, są tylko zaniedbane :(

Archiwum moich poprzednich BMW http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=26&t=107364

Obecne e60 http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=155&t=298589

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedaleko mnie stoi już grubo ponad pół roku mocniej walnięta E61 koniec 2009 i wg mnie to jedynie na części się nadaje, ale właściciel mimo że prowadzi duży auto szrot to nie chce o tym słyszeć i tylko w całości do odbudowy sprzeda :duh:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Popatrzcie tu - była gwiazdą internetu już wcześniej...

 

Cholera - ta 528i 2007 r. VIN WBANU53528CT07000 to jest jakaś MASAKRA. Bardzo mocno walona w USA w 2008 roku. Dray już pisał (ale powtórzę)... To raz...

 

14858138_1X.JPG

14858138_2X.JPG

14858138_3X.JPG

14858138_4X.JPG

14858138_5X.JPG

14858138_6X.JPG

14858138_7X.JPG

14858138_8X.JPG

14858138_9X.JPG

14858138_AX.JPG

http://www.klinika-bmw.pl/foto/dray/usa123.jpg

 

Potem znowu strzelona i sprzedawana / kupowana USZKODZONA we wrześniu / październiku 2015 roku ze wskazaniami drogomierza 85.ooo km... za 32.ooo zł. To dwa.

 

4bb818ad97e0.jpg

5fbf908720e0.jpg

c356ba543f18.jpg

 

A teraz w sierpniu 2016 sprzedawana w całości za 49.9oo zł ... i wskazaniami drogomierza 84.ooo km.

 

58c5199f2c9b.jpg

c95c2a39ccb2.jpg

bf2ff06a467c.jpg

9f459a2b0c79.jpg

1907fad6bcdc.jpg

addced57fc22.jpg

ee554eae4431.jpg

553891895f5e.jpg

c579a1e671e1.jpg

2cbd3d8e7a7e.jpg

91b251caffce.jpg

f977e2f1fdb7.jpg

752656a60319.jpg

5616eb98d6a3.jpg

fafc2e220ccf.jpg

 

Czy TA SZTUKA PRZEKROCZYŁA GRANICĘ ABSURDU :?:

SAAB ready for take off.

codzienność:
- fajna Octavia Elegance Combi 2.0 TDI+ Sportline (DE)
- dobry Touran 2.0 TDI+ CUP (F)
- praktyczne Caddy 2.0 TDI+ Edition35 (F)
czas wolny:
- nerwowe  BMW M140i 340KM RWD shadow finale edition (PL)
weekendy:
- przyjazny Lexus GS-F Sport 477KM (PL)
zabawki:
- zaskakujący SAAB 9-5 Aero 2.3T manual MY2001 MapTun Stage3 (L)

plany:
- ostre BMW M8 Competition Coupé (PL)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak się sprzeda śledzę tu wiele wątków na forum albo przebieg o 400 tyśi skręcony albo złom z USA ale wszystkie się sprzedają co sprytniejszy tylko tu zaglądnie albo wyśle zapytanie do Dreya a reszta kupi bo żal 150 zł na raport wydać albo na forum zaglądnąć
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka jest prawda, kupują, albo udają że chcą kupic. Auto powiedzmy za 30tyś a trzepią się nad 150 zet, ale to pikuś, wykonanie tel. do serwisu z KS tak paraliżuje ludzi, że wolą już kupić auto z nieudokumentowaną przeszłością.

Nie ma prostszych czynności aby poznać historię auta chyba, że jej nie ma ale wtedy to już ryzyko nabywcy.

Ja w takiej sytuacji rezygnuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.