Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich świrów BMW :D Przeszukałem najbliższe 4 województwa i znalazłem takie oto bmw: http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-piekne-bmw-328-2xvanos-193km-xenon-skora-full-niski-przebieg-ID6ypgY7.html#a13b1e7770

Nie zwracajcie uwagi na przebieg bo wiadomo... Ale co sądzicie po zdjęciach? Wnętrze w idealnych kolorach jakich szukam, moc również... Nie myślałem nigdy o kupnie dopiero co sprowadzonego samochodu ale nie wygląda bardzo źle. Liczę na opinie i pozdrawiam.

 

 

========================================

Vehicle information

========================================

VIN: WBABM51070JH27283

Type code: BM51

Model: 328CI (EUR)

E-F-R series: E46 2

Series: 3

Type: COUPE

Steering: LL

Doors: 2

Engine: M52/TU

Displacement: 2.80

Power: 142 (193 hp)

Drive: HECK

Transmission: MECH

Paint code: 317 - ORIENTBLAU METALLIC

Upholstery code: N6HC - STANDARDLEDER/HE

Prod.date: 1999-05-06

S210 Dynamic stability control III

S226 Sports suspension settings

S256 Sports multifunct.strng whl,cruise cntrl

S259 Deleted, side airbag

S288 BMW light alloy wheel, cross spoke 29

S302 Alarm system

S313 Fold-in outside mirror

S354 Green windscreen, green shade band

S423 Floor mats, velours

S428 Warning triangle and first aid kit

S438 Fine wood trim

S441 Smoker package

S459 El. front seat adjustment w. memory

S473 Armrest front

S494 Seat heating driver/passenger

S502 Headlight cleaning system

S508 Park Distance Control (PDC)

S520 Fog lights

S521 Rain sensor

S522 Xenon Light

S534 Automatic air conditioning

S548 Kilometre speedo

S550 On-board computer

S661 Radio BMW Business (C43)

S672 CD changer for 6 CDs

S674 Hi-Fi system Harman Kardon

S832 Battery in luggage compartment

S863 Dealer List Europe

S877 Omission of non-combined operation

S886 Operating instructions, Dutch

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dlaczego mamy nie zwracać uwagi na przebieg?? :shock: przebieg to jedna z najistotniejszych cech samochodu, która mówi o ogólnym zużyciu wszystkich podzespołów i całego samochodu. A jeżeli ktoś bezczelnie kręci przebieg, to kłamie również w każdym innym aspekcie dot auta. Przy 125 tkm środek powinien być nowy w BMW coupe, a tu wygląda jak wygląda. Naprawdę to Cię nie odrzuca już? :roll:

Poza tym 328 Ci za 13 tys zł :duh: za tyle nie kupisz 320 Ci, ile to auto kosztowało w de.?? 2 tys euro? To wejdź zobacz na mobile.de kto sprzedaje i jakie egzemplarze 328 Ci za 2 tys euro :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu sugerować sie cena ani za bardzo zdjęciami i przez to sie zniechęcać. Przebieg troche z dupy, ale za 100zl sprawdzisz historie auta co juz ci sporo powie, moim zdaniem jest to dość istotne. Jak masz blisko to najpierw jedź obejrzeć i potem ewentualnie sprawdź ta historie, jak daleko to od tego zacznij, do tego ogarnij auto miernikiem lakieru i będziesz mial jakieś konkrety. Ocena ze zdjeć i po cenie to wróżenie z fusów. A wiadomo tez, ze 15-letniego auta za ok 15 tys nie kupisz w stanie idealnym, imo ważne głownie zeby nie miał 400 tys km i nie był po jakimś solidnym dzwonie.

Ogólnie wyglada na pierwszy rzut oka fajnie, spoko silnik i wyposazenie :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z przedbiegiem prosta sprawa. Powiedz sprzedawcy żeby podesłał Ci zdjęcie Car-Pass - na jego podstawie możesz sprawdzić przebieg.

 

https://professionals.car-pass.be/verify/

 

Niestety najprawdopodobniej nie dostaniesz tego papieru "bo został w Belgii". Również zgodzę się z przedmówcą że w tej cenie ciężko znaleźć M47 w dobrym stanie, a co dopiero coupe 2.8

 

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak koledzy piszą, sprawdz ten przebieg bo zdziwienie może być bezcenne. I czy na pewno jest to "belgijka" bo w vin jest dutch. Wiem ze tam też szprechaja po niderlandzku, ale były już takie mioty, niby z Bekgii a okazała się Holandia.

Chyba, że rzeczywiście nie intersuje ciebie przebieg, to tylko oglądac i ewentualnie brać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem nie ma sensu sugerować sie cena ani za bardzo zdjęciami i przez to sie zniechęcać. Przebieg troche z dupy, ale za 100zl sprawdzisz historie auta co juz ci sporo powie, moim zdaniem jest to dość istotne. Jak masz blisko to najpierw jedź obejrzeć i potem ewentualnie sprawdź ta historie, jak daleko to od tego zacznij, do tego ogarnij auto miernikiem lakieru i będziesz mial jakieś konkrety. Ocena ze zdjeć i po cenie to wróżenie z fusów. A wiadomo tez, ze 15-letniego auta za ok 15 tys nie kupisz w stanie idealnym, imo ważne głownie zeby nie miał 400 tys km i nie był po jakimś solidnym dzwonie.

Ogólnie wyglada na pierwszy rzut oka fajnie, spoko silnik i wyposazenie :wink:

 

Akurat cena jest w 99,9% przypadkach odzwierciedleniem stanu technicznego samochodu i cudów nie ma. Tym bardziej od handlarza. Kupując 328 Ci za 13 tys zł na stałe trafi się do działu e46 Problemy techniczne, porady itp. Wiadomo, że żaden 15-letni samochód nie będzie nigdy idealny, tylko problem w tym, żeby kupić zadbany, niedojechany egzemplarz, bezwypadkowy z wiarygodnym przebiegiem i najważniejsze na bieżąco serwisowany, żeby zaraz po zakupie nie nadrabiać zaległości poprzednich właścicieli w kwotach kilku, kilkunastu tysięcy złotych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pisze tego bez powodu - rok temu kupiłem swoje auto z najniższego przedziału cenowego i było od 1 właściciela, z oryginalnym przebiegiem 170 tys i do końca serwisowane w ASO. Jak wziąłem na inspekcje do serwisu to powiedzieli, ze rzadko trafiają do nich auta w tak dobrym stanie. Po zakupie do zrobienia milem jakaś kosmetykę, z awarii w ciagu roku padła pompa wody i elektrozawor vanosa - normalna eksploatacja. Oryginalny lakier prawie na całym aucie, jedna czysto kosmetyczna stłuczka przodem w przeszłości. Jakbym dał ogłoszenie na forum to bym tez usłyszał, ze za ten hajs to ja kupie dobre 316 a nie 325i z niezłym wyposażeniem :D

Uważam po prostu, ze nie warto odrzucać auta na podstawie ceny, każdy egzemplarz trzeba sprawdzić tak samo i mieć pewność co sie kupuje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no przebieg to musi być dowcip, ktoś grubo poleciał. Właściciel musiałby jeździć po 7-8 tys rocznie i auto byłoby wręcz egzemplarzem kolekcjonerskim :P Na szczęście mozna to sprawdzić dość łatwo. Z drugiej strony nawet jak ma te 300 tys to nie znaczy ze auto sie nie nadaje, w swoim a4 2.4 1999 miałem z tego co mi wiadomo lekko ponad 300 i z autem nic złego nie było.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to posłuchania!

W poniedziałek tj.06.06 dzwoniłem do gościa, bo zaciekawił mnie ten rodzynek bo niby ma szperę, no i mam blisko, więc bym chętnie podjechał.

Umówiłem się na piątek tj dzisiaj bo gość w Belgii siedzi i dopiero zjedzie w czwartek wieczorem. Więc dzwonie w czwartek, a on mówi że komuś już obiecał za 12kk a ze mną uzgodnił 13kk :-o

Z resztą tamtemu niby miał powiedzieć źe jest 3kk wkładu, mi nic o tym nie mówił :-S

 

Ale rzeczywiście przebieg by się zgadzał, zobaczymy czy po sobocie jeszcze będzie wisiał :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.