Skocz do zawartości

Wskaźniki sportowe


BMW_3

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 61
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja korzystam przez BT i jest świetnie.

Koszt zakupu aplikacji to jeśli dobrze pamiętam +/- 150zł na iOS.

BMW F31 320d ED (N47T) - Mobil 1 ESP 5W-30 + AR9200

BMW F20 118d (B47) - MOTUL 8100 X-CLEAN+ 5W-30

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
czy te wskazniki sa miarodajne? mam 328i 245hp po czipie i zamyka licznik na 300-320 koniach a kilka lat temu przed naprawami po czipie juz przez innego wlasciciela mialo tylko 270km ? mogl cos naprawic /wymienić czy po prostu jest blad jakis pomiarowy w tych wskaznikach? Edytowane przez damian77b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Wskaźniki pokazują tylko orientacyjną moc wyliczoną przez sterownik. U mnie po chipie pokazuje więcej mocy a mniej momentu niż w rzeczywistości więc na to nie patrz.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wskaźniki pokazują tylko orientacyjną moc wyliczoną przez sterownik. U mnie po chipie pokazuje więcej mocy a mniej momentu niż w rzeczywistości więc na to nie patrz.

 

A ile pan ma mocy i momentu a ile pokazuja te wskazniki ? bo auto ma mega kopa ale ciekawi mnie jaki jest blad pomiarowy przez ten sterownik 10-20%?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pokazuje mi ok. 15% mocy za dużo i 10% momentu za mało. Przy chipie wskaźniki zostały "przeskalowane" o 20%.

Generalnie zależy jak utrzymała się seria bo u mnie po 100tys. Moc się trzymała a momentu miałem 5% więcej. Mniej więcej się to zgadza.

spacer.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pokazuje mi ok. 15% mocy za dużo i 10% momentu za mało. Przy chipie wskaźniki zostały "przeskalowane" o 20%.

Generalnie zależy jak utrzymała się seria bo u mnie po 100tys. Moc się trzymała a momentu miałem 5% więcej. Mniej więcej się to zgadza.

ja moc mam przeskalowana na 320koni i tak zamyka caly budzik, czy bedzie realnie 270 czy 290 to nieodczuje sie nawet, bez hamowni to pewnosci w 100% nie bedzie sie mieć niestety ale dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.