Skocz do zawartości

e91 320d Sprzedam str.4


Vaporr

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Co do E91 to temat wiele razy na forum wałkowany - przecierają się kabelki do anteny znajdujące się w gumowym peszlu po prawej stronie między otworem klapy a lotką. Warto tam zerknąć i je zreperować zanim się wyda niepotrzebnie pieniądze na nową antenę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 69
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Jak miałem słabą baterię w pilocie to też musiałem bardzo blisko podejść żeby otworzyć auto. Po wymianie baterii wszystko wróciło do normy.

 

Masz dostęp bezkluczykowy ?

 

Mam

http://i.imgur.com/eyc1PrK.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BARDZO FAJNE FOTKI !

ogolnie ladny samochod powodzenia :)

Moja La Bunia



DO E9x :

oslona konsoli centralnej Performance OEM Carbon przed liftem - 725 zl



Wszystkie przedmioty aktualnie w galeri. Wysylka od 26/01/17. 15 dni na zwrot bez podowania przyczyn w nienaruszonym stanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do E91 to temat wiele razy na forum wałkowany - przecierają się kabelki do anteny znajdujące się w gumowym peszlu po prawej stronie między otworem klapy a lotką. Warto tam zerknąć i je zreperować zanim się wyda niepotrzebnie pieniądze na nową antenę.

 

Miałeś rację, przetarte były te 2 kabelki, wymienione i zamykanie/otwieranie z kluczyka działa teraz bezproblemowo :)

Przy okazji zrobiłem serwis olejowy w silniku + filtry + odma

Rivasi dzięki a takie fotki polecam porobić każdemu bo fajna zabawa :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

pora trochę odświeżyć galerię, może zbyt wiele się ostatnio nie działo ale jednak więc tak:

kilka dni temu skończyłem 29lat no i dostałem 2 prezenciki od mojej żony mianowicie kubek "M the most powerful letter of the world :D " + zapaszek BMW

poprosiłem żeby na następne zamiast kubka M Power sprezentowała prawdziwą emkę hehe zobaczymy czy się spełni

http://i64.tinypic.com/2w3uw5z.jpg

http://i67.tinypic.com/wi4rra.jpg

Mijają 3 mies odkąd mam auto więc jakieś małe podsumowanie : do tej pory wymieniałem olej+wszystkie filtry, odmę, naprawione zostały kable pod spoilerem żeby działał pilot a dziś wymienione zostało tylne łożysko od strony kierowcy bo niemiło buczało powyżej prędkości 70km/h (część + robocizna 350zł)

Poza tym bez awarii i ekonomicznie , zaliczyłem kilka małych wycieczek i tyle

http://i67.tinypic.com/2cy00ma.jpg

http://i66.tinypic.com/xo1h1e.jpg

Pewnego razu zobaczyłem coś ciekawego i pstryknąłem foto- jak myślicie będzie w aukcji jako bezwypadkowy :D ?

http://i63.tinypic.com/8x3j3o.jpg

No i na koniec średnie spalanie,od początku jak kupiłem niekasowane. Przejechane +-5000km z czego 70% trasa i 30% miasto. To taka realna wartość dla 320d, kiedyś jak miałem jeszcze e46 to też coś takiego wychodziło.

http://i63.tinypic.com/2mgo8l2.jpg

Z bonusów byłem na hamowni i okazało się zgodnie z przypuszczeniami że w aucie jest program leciutki na 198KM i 408 Nm także spoko, do swobodnego przemieszczania się jakoś daje radę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek najlepszego :) Ahh te żony, wiedzą co dobre :) Ja też dostałem ten nowy starter zapachowy, fajny jest :) Super kubek, takich gadżetów nigdy za wiele :D Mi się teraz marzy ten biały BMW Motorsport :D

 

Dobrze, że na razie w miarę bezawaryjnie. Fajne spalanie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jacek najlepszego :) Ahh te żony, wiedzą co dobre :) Ja też dostałem ten nowy starter zapachowy, fajny jest :) Super kubek, takich gadżetów nigdy za wiele :D Mi się teraz marzy ten biały BMW Motorsport :D

 

Dobrze, że na razie w miarę bezawaryjnie. Fajne spalanie :D

 

dzięki Radek!! jeszcze niecały rok i będę 30latkiem jak to brzmi :D zapaszek fajny jest ,przy odpaleniu auta od razu go czuć i nie pachnie zbytnio intensywnie ,tak w sam raz :) Kubeczek jest spoko, miałem poprzednio taki Performance srebrno-czarny to tam w tym ustniku się łatwo gromadzi brud i ciężko go domyć. W tym białym jest chyba właśnie taki ustnik jak miałem i dlatego wolałem ten najnowszy czarny kubek bo już to poprawili chociaż ten biały kubek fajniej wygląda bo lepiej widać na nim napisy no coś za cooś :)

Jest wręcz bezawaryjnie, spalanie 2l na korzyść względem 335d tak mniejwięcej to coś tam czuć wcześniej na baku robiłem 650-750km a teraz 900-1000, codziennie wertuję ogłoszenia żeby być na bieżąco , chyba to już takie moje małe zboczenie które mi zostało:D ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W każdym razie obojętnie jaki silnik, ważne że autko wygląda super. Jedyne co można stracić na zmianie w dół, albo ogólnie na posiadaniu "słabego auta" - chociaż moim skromnym zdaniem te 160/170 KM to nie jest mało, tak samo jak niecałe 8s do setki - to lekko okaleczyć swojego ego jak chcesz z kimś się mierzyć na drodze ;). W zupełności wystarczy do "rozsądnego szaleństwa" oraz bezpiecznego i sprawnego wyprzedzania :cool2: . Szczególnie jako auto rodzinne.

 

Do wyprzedzania komfortowego i bezpiecznego na naszych wspaniałych krajówkach (żuków, traktorów, kolumn aut ciągnących się za nimi jak spory ruch z drugiej strony) to mi brakuje jakiś 20 koni w mojej 11 letniej e90 163 KM ;(

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Spalanie kosmos. Mi w mojej bez chipa udało się minimalne 5,7 na trasie uzyskać ale większość trasy jechałem krajówkami typu 110-120 na tempomacie i 6 bieg. Trochę wyprzedzania i odcinki z tempomatem na 150-160 gdzie spalanie od razu z 5,5 leciało na 5,9. Ale jak jeżdżę po mieście to od razu wykręcił rośnie i rośnie i myślę, że po roku jeżdżenia tylko po wawie to byłoby jakieś 8,5-9 l na 100.

 

Wiec albo jeździsz przepisowo i mało wyprzedzasz albo z moją jest coś nie tak. Chociaż z tego spalania co mam i tak jestem zadowolony.

 

Szerokości :)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez BMK
Nie cytuj tak długich postów !!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubsone90 dzięki ;) no ze spalaniem to jak jeżdżę dłużej po warszawie (ale nie stoję w korkach o 8 rano czy o 16) to podskakuje do 6,1-6,2 a potem jakaś trasa i spada do 5,9-6,0 i tak w kółko. Robię zwykle 900km na baku i coś tam jeszcze zostaje wahy to by się zgadzało te +-6l. Jeżdżę... napewno wolniej niż poprzednim autem ale raczej nieco szybciej niż pozostali na drodze.

2girls1horse jak kupowałem auto to facet mówił że poprzedni właściciel robił program i do tego wrzucił dwururkę Ultera, kierownicę i lewarek zmiany biegów, podstopnice M i okleił środek folią 3M Carbon. Podczas wizyty na wymianie oleju w ACS Raszyn przejechaliśmy się i Adam stwierdził że jakiś wirusek musi być bo ładnie jedzie no to pojechałem sprawdzić i wyszło 198koników, czyli połowa tego co miałem w poprzednim heheh

Planuję odświeżyć skórę na fotelach z przodu, jakby ktoś mógł polecić coś z mazowieckiego to byłbym wdzięczny

W najbliższym czasie chcę kupić autko miejskie dla żony i po przysłowiowe bułki do sklepu tak w przedziale do 20tys, może być silnik 1.0 benzyna byle by było mało awaryjne, tanie w utrzymaniu , najlepiej z czujnikami, wspomaganiem i ładnym kolorze, to taki niezbędnik dla kobiety :D

myślałem o Toyocie Yaris ale może ktoś mógłby polecić inne małe zwinne autko do miasta

 

PS. Turaskiem fajnie się jeździ,ogólnie podoba mi się wyposażeniowo/wizualnie ten egz ale w przyszłym roku jak nic się nie zmieni będzie szedł do sprzedania bo potrzebuję MOCY np. 335i albo m3 e90 ale te drugie mają chore ceny troszkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ACS Raszyn się spisuje?

Ja jak na razie do legionowa jeżdzę i zadowolony jestem ale warto zawsze jakiś backup miec zwłaszcza, że w mauto to po 2 miesiace na terminy trzeba czekać.

Jeszcze niektórzy w wawie hypertech na lopuszanskiej zachwalają, może też ktoś się wypowiedzieć może :)

 

pzdr

 

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma swoje typy, ja do tej pory byłem kilka razy 330,335,320d w ACS Raszyn i nie narzekam. Właściciel Adam zna się na rzeczy i z 2 razy jak podjechałem to mi naprawił coś od ręki w dosłownie kilkanaście minut nie biorąc za to ani złotówki, inne drobne naprawy i wymiany co robiłem też ok także ja jestem zadowolony. Terminy mają około 2tyg więc spoko, chociaż znam osoby które o ACS mają inne zdanie, ilu ludzi tyle opinii ,w każdym zakładzie pracują różni mechanicy i to chyba też zależy na kogo się trafi. Adam z ACS wg mnie ma b. dużą wiedzę i ma spoko podejście pasjonata BMW, ostatnio przejechałem się z nim dość dynamicznie moim 320d to widać że również jazdę na torze ma opanowaną do perfekcji :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

qubsone90 dzięki ;) no ze spalaniem to jak jeżdżę dłużej po warszawie (ale nie stoję w korkach o 8 rano czy o 16) to podskakuje do 6,1-6,2 a potem jakaś trasa i spada do 5,9-6,0 i tak w kółko. Robię zwykle 900km na baku i coś tam jeszcze zostaje wahy to by się zgadzało te +-6l. Jeżdżę... napewno wolniej niż poprzednim autem ale raczej nieco szybciej niż pozostali na drodze.

2girls1horse jak kupowałem auto to facet mówił że poprzedni właściciel robił program i do tego wrzucił dwururkę Ultera, kierownicę i lewarek zmiany biegów, podstopnice M i okleił środek folią 3M Carbon. Podczas wizyty na wymianie oleju w ACS Raszyn przejechaliśmy się i Adam stwierdził że jakiś wirusek musi być bo ładnie jedzie no to pojechałem sprawdzić i wyszło 198koników, czyli połowa tego co miałem w poprzednim heheh

Planuję odświeżyć skórę na fotelach z przodu, jakby ktoś mógł polecić coś z mazowieckiego to byłbym wdzięczny

W najbliższym czasie chcę kupić autko miejskie dla żony i po przysłowiowe bułki do sklepu tak w przedziale do 20tys, może być silnik 1.0 benzyna byle by było mało awaryjne, tanie w utrzymaniu , najlepiej z czujnikami, wspomaganiem i ładnym kolorze, to taki niezbędnik dla kobiety :D

myślałem o Toyocie Yaris ale może ktoś mógłby polecić inne małe zwinne autko do miasta

 

PS. Turaskiem fajnie się jeździ,ogólnie podoba mi się wyposażeniowo/wizualnie ten egz ale w przyszłym roku jak nic się nie zmieni będzie szedł do sprzedania bo potrzebuję MOCY np. 335i albo m3 e90 ale te drugie mają chore ceny troszkę ;)

 

Polecam Forda Fieste. Ja Żonie kupiłem 2 lata temu i powiem szczerze, zero problemów. Wymiany płynów i części eksploatacyjnych. Idealny na miasto. No i silnik na łańcuszku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Twój wybór :cool2:

Mój znajomy kupił dla żony a klasę. Nie pamiętam z jakim silnikiem, ale po pół roku sprzedał. Łykała olej i właśnie coś ze skrzynią się działo. Możliwe, że miał pecha co do egzemplarza, ale niesmak pozostał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To może moje 320i? :D a ja dołożę i wezmę szybciej niż planowałem 330i :D

Jeździłem tylko do kościoła i na zakupy, nie łyka oleju, silnik pracuje jak nowy, pali 6l benzyny w mieście.. :D

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe Młody92 jakby paliła faktycznie te 6l to bym rozważył a tak to niebardzo ;)

kkamo84 faktycznie tak czytam o tych A-klasach to troche mnie odstrasza spalanie jak tam w najsłabszym silniku 95KM pali po mieście 8-9l a dla porównania taka Yaris teścia łyka po warszawie 5litrów to różnica kosmos.... a auto ma być do toczenia się po mieście i nawet 70KM to już wystarczy

może faktycznie tego Forda Fieste obkukam w sumie duży wybór jest w tych małych puszkach z silnikami 1.0-1.2 aż za duży ;)

fajnie jakby się wygodnie do tego wsiadało np. jak do Golfa Plus albo Forda Fusion czy MB A klasy i żeby paliło do 7l po mieście max to byłby ideał :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jakaś skoda? Np fabia? Też chyba nie dużo pali a i części w razie co nie za drogie i dostępne zamienniki

Moje BMW E90 :) http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?f=158&t=293073


Sprzedam: -Komplet opon zimowych 205/55/16 - 150zł - do negocjacji!

-2 Opony letnie Dunlop Sport Maxx RT 245/40/17 - 400zł - do negocjacji!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.