Skocz do zawartości

BMW e92 335 xdrive Chorzów WBAWC71020E061861


Rekomendowane odpowiedzi

Mam w planach wybrać się obejrzeć tę oto 335 ale że muszę przejechać kawał drogi wolę najpierw spytać na forum niż jechać na darmo :D

Ma ktoś jakieś informacje o tym samochodzie? Może ktoś już oglądał? :wink:

VIN: WBAWC71020E061861

Link:

http://otomoto.pl/oferta/bmw-seria-3-335i-bi-turbo-x-drive-gwarancja-indywidual-m-pakiet-performance-ID6ylQ5T.html

Jeśli był już temat tego auta, wybaczcie ale nie ogarniam wyszukiwarki :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nformacje o pojeździe

========================================

VIN: WBAWC71020E061861

Kod Typ: WC71

Model: 335xi (EUR)

Seria EFR: E92

Seria: 3

Typ: COUPE

Układ kierowniczy: LL

Drzwi: 2

Silnik: N54

Pojemność skokowa: 3,00

Moc: 225 (306 KM)

Napęd: wszystkie

Skrzynia biegów: AUT

kod lakieru: 475 - BLACK SAPPHIRE METALLI

Kod tapicerki: LCD1 - LEDER DAKOTA / D1

Prod.date: 2009-05-13

S1CA WYBÓR COP odpowiednich pojazdach

S1CB ACEA / CO2 scope

S1CD Regeneracja energii hamowania

S2MF Obręcz koła BMW M Pająk mówił 193

S4AE Podłokietniki z przodu, chowane

S6FL / Interfejs audio USB

S6NF Połączenie, odtwarzacz MP3 w telefonie komórkowym

S7NH BMW Service Inclusive

P7RS pakiet Comfort

S7XA M skóra st.wheel + shiftpaddle + multif.

S8SP Jednostka sterująca COP

SXE8 Indyw. int. Lakier fortepianowy, czarny, w / wkładka

S203 napęd na 4 koła

S205 Automatyczna skrzynia

S216 HYDRO kierownicy SERVOTRONIC

S230 Dodatkowy pakiet, EU-speciifc

S302 Alarm system

S319 Zintegrowana pilot uniwersalny

S320 Usunięte, model liternictwo

P337 Pakiet M Sport

S403 Szklany dach, elektryczny

S415 Roleta przeciwsłoneczna tylna

S423 maty podłogowe, welur

S428 Trójkąt ostrzegawczy i apteczka

S430 Wnętrze / lusterko zewnętrzne z automatyczną dip

S431 Wewnętrzne lusterko wsteczne z funkcją automatycznego dip

S459 regulacja siedzeń, elektryczne, z pamięcią

S481 siedzenia sportowe

S488 Podparcie lędźwi kierowcy i pasażera

S493 Przechowywanie pakietu kieszeń

S494 Fotel kierowcy ogrzewanie / pasażera

S502 System czyszczenia reflektorów

S508 Park Distance Control (PDC)

S521 czujnik deszczu

S522 Światło ksenonowe

S534 Automatyczna klimatyzacja

S541 Aktywny tempomat

S548 Kilometr Speedo

S563 pakiet światło

S609 System nawigacyjny, Profesjonalne

S620 Kontrola głosu

S644 Przygotowanie f telefonu komórkowego Bluetooth wag

S698 Area-Code 2 do DVD

S715 Pakiet aerodynamiczny M

S752 Indywidualny system audio

S760 shadow line na wysoki połysk

S761 Indywidualne przeszklenia parasolka

S775 podsufitka antracyt

S851 język niemiecki

S863 Dealer Lista Europa

S879 Instrukcja obsługi Niemiecki

(*pozdrawiam*)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Auto chyba było wystawione już z rok temu za 85k zł.

 

Jak na krajowe, z niskim przebiegiem i z takim wyposażeniem, ciekawe czego nikt nie kupił.

Aż sam jestem ciekaw, czy wszystko z nim ok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W końcu zebrałem się i z czystej ciekawości pojechałem zobaczyć ten egzemplarz także po krótce opiszę wrażenia dla ewentualnych zainteresowanych tym autem :wink:

Przez telefon usłyszałem o malowanym zderzaku, niby po odpryskach, drzwiach (po stłuczce) i kawałeczku dachu, rzekomo antena CB była przymocowana do dachu przez długi czas i po jej zdjęciu lakier wyglądał tragicznie :roll:

Prawdę mówiąc pierwszy raz widziałem tak nieudolnie wymalowane auto, oczywiście nie wymienione przez telefon elementy, a prawie całość. Nawet listwy na dachu się odklejały :duh:

Komputer pokazał nieprawidłowe wartości vanosa (na tym się nie znam więc dokładnie nie podam :D ), wystrzelone kurtyny od strony kierowcy także było chyba coś więcej niż stłuczka, reflektory jeden z 2009 drugi 2008 roku.

Przebieg może i faktycznie ma oryginalny bo środek jest naprawdę bardzo ładny, prawie żadnych śladów zużycia.

Książka serwisowa, tak jak powiedzieli, była ale nie licząc jednego wpisu była wypełniona tym samym długopisem i charakterem pisma :mad2:

Na zimnym z silnika wydobywało się jakieś dziwne brzęczenie które po krótkiej jeździe i zagrzaniu auta ustało, czy to było związane z tym vanosem nie mam pojęcia.

Wychodzi że to ulep ale to chyba norma jeżeli chodzi o egzemplarze z komisów.

Generalnie nie polecam, może to komuś uratuje portfel albo czas na bezsensowny wyjazd :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 lata później...

Bylem, obejrzalem, pojezdzilem nawet jako potencjalny zainteresowany.

Od razu mowie, ze nie mialem okazji sprawdzic blacharskich kwestii o ktorcyh tu zostalo wspomniane bo nie mam miernika lakieru ani nie jestem blacharzem/lakiernikiem.

Co moge powiedziec to ze fura wyglada na bardzo ladnie utrzymana a zwlaszcza srodek, jezdzi prosto bez zadnych pukow i stukow, mega szybka.

Pierwsze wrazenie robi dobre jednym slowem, ale mowie, nie mialem mozliwosci sprawdzic jakos mega doglebnie tego o czym wspomniano w tym poscie.


Tak czy inaczej to nie moj problem bo i tak mnie nie stac :D ale skoro mialem blisko i troche czasu to czemu nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Bylem, obejrzalem, pojezdzilem nawet jako potencjalny zainteresowany.

Od razu mowie, ze nie mialem okazji sprawdzic blacharskich kwestii o ktorcyh tu zostalo wspomniane bo nie mam miernika lakieru ani nie jestem blacharzem/lakiernikiem.

Co moge powiedziec to ze fura wyglada na bardzo ladnie utrzymana a zwlaszcza srodek, jezdzi prosto bez zadnych pukow i stukow, mega szybka.

Pierwsze wrazenie robi dobre jednym slowem, ale mowie, nie mialem mozliwosci sprawdzic jakos mega doglebnie tego o czym wspomniano w tym poscie.


Tak czy inaczej to nie moj problem bo i tak mnie nie stac :D ale skoro mialem blisko i troche czasu to czemu nie :)

To fajnie, nie sprawdziłeś najważniejszej kwestii - silnika i blacharki, elementów konstrukcyjnych, airbagów, pasów.

A argument fajnie jeździ - uwierz mi każdy chciałby mieć problem w aucie tylko z wymianą amorów i hebli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez ja tu nikogo nie namawiam ze ma jechac i to kupic :duh: Mieszkam blisko wiec stwierdzilem ze podjade i zobacze auto i napisze co moge, na potrzeby poinformowania ludzi na forum bo toczy sie dyskusja o aucie, i tyle :) z wyraznym zastrzezeniem, ze nie sprawdzilem doglebnie. Jak ma ktos czas i ochote to niech sobie pojedzie przeswietlac to tak dokladnie jak tylko chce :) pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Brzmi jakby sprzedawca pisał rekomendację. :mrgreen: Nieładnie.

 

to samo pomyślałem :D kto normalny jedzie na przejazdzkę autem, na które go nie stać... ;) ciekawe hobby.

http://images69.fotosik.pl/527/fc8157997e792cbc.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie hobby tylko tez szukam czegos ale to jest dla mnie jednak troche za drogie, a cena jeszcze niedawno byla nizsza jesli nie pamietasz i dlatego chcialem zobaczyc.

Zreszta z tego co widze to szkoda tu cokolwiek tlumaczyc skoro i tak kazdy wie lepiej :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Oferta pojawia się 18.11 na forum. I tego samego dnia pojawia się konto Azazel który jedzie się przejechać i zachwala egzemplarz... :mrgreen: Brzmi wiarygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli poszedłeś na darmową przejażdżkę ,przy okazji marnując sprzedającemu czas..

A nawet jeśli chciałeś dla kogoś ją sprawdzić to jedyne co powiedziałeś po oględzinach to że "fajnie jeździ"

 

...i paliwo. Zmarnował paliwo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.